Automat Vikings go to Hell

Dzięki ich nordyckiemu dziedzictwu, ludzie z Yggdrasil Gaming wydają się mieć upodobanie do automatów o tematyce Viking. Vikings Go to Hell to tylko najnowsza gra, którą wypuszczają z tego typu historią, ale były też inne. W Vikings Go the Hell zastosowano kilka dobrych funkcji, a także wspaniałą grafikę, z której słynie Yggdrasil Gaming.

Rozłożone na 5 bębnach i 4 rzędy wypełnione symbolami, 20 linii wygrywających daje szanse na wygraną do 7 500 $ z każdego zestawu. Jest to szczególnie interesujące dla graczy preferujących wspaniałe funkcje, ponieważ ma regularnych i lepkich jokerów, darmowe rundy, gry premiowe i mnożniki.

ZAKŁADY I NAGRODY

Aby uzyskać pełny zakres zakładów dozwolonych w grze Wikingowie, przejdź do piekła, możesz wybrać wartość tak małą jak 0,10$, ale z głębszymi kieszeniami będzie także dostępna opcja wydawania 100$ na rundę.

Te pieniądze mogą zostać zwrócone dzięki regularnym kombinacjom i funkcjom bonusowym. Istnieją 3 razy multiplikatory, które obiecują, że gra będzie bardzo ekscytująca, chociaż tylko podczas darmowych rund będziesz miał do nich dostęp. W tym momencie możesz zdobyć do 1500 jako nagrodę, co powinno oznaczać 7 500$.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER VIKINGS GO TO HELL

Z wyjątkiem scattersa, symbol jokera powinien być w stanie zastępować każdy inny symbol, który próbujesz utworzyć. Oczywiście będziesz potrzebował go dokładnie w miejscu, w którym działa jako zamiennik, nie zrobi nic innego.

The Rage Collection to funkcja, w której musisz zaokrąglać bębny i zbierać punkty gniewu. Zatrzymujesz te punkty, nawet jeśli się rozłączysz i wrócisz następnego dnia. Każdy Viking zbiera własne punkty furii, a gdy zbierzesz 300 punktów, pojawi się funkcja Berzerk Free Rounds. Będzie miał dla ciebie 7 darmowych rund, z trzema różnymi typami do aktywacji, z tak wieloma poziomami. W tym momencie możliwe są mnożniki do 3x.

Uwolnienie rund wolnych jest również możliwe w staroświecki sposób, poprzez rozproszenia, które lądują 3 lub więcej razy na bębnach. Za pomocą tej metody można uruchomić od 7 do 16 darmowych rund. Wykonuje się to również za pomocą 5-cio bębnowego symbolu z Skrzynią Skarbów.

Piąta skrzynia skarbów otwiera się, ukazując tablet Epicki Dobrego, który dostarcza nagrody pieniężne do 30x stawki, a także 60 punktów furii za jednego z Wikingów i 7 darmowych rund.

Na końcu każdej gry, którą dostajesz za darmo, pojawia się Lord of Chains, pod warunkiem, że widoczny jest przynajmniej jeden symbol z Vikingiem. Viking może stać się lepkim jokerem dzięki tej funkcji.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość skomplikowana mieszanka cech, szczególnie gdy dostajesz się do darmowych rund. Istnieje wiele sposobów na ich ulepszenie, w zależności od sposobu ich wyzwalania i bitew, które mają miejsce wewnątrz.

MOTYW & DESIGN

Mitologia Ludzi z Północy dobrze służy Yggdrasil Gaming i wielokrotnie wykorzystywali ją do tworzenia automatów do gier inspirowanych przez nich, a zwłaszcza przez Wikingów. To właśnie tutaj widzisz, slot z Wikingami dla jego głównych bohaterów, z płomieniami, które oznaczają piekielne połączenie, a także cechy, w których widzisz ich walczących przeciwko Lordowi Łańcuchów lub Lucifixowi. Jako automat do gry od Yggdrasil Gaming, możesz oczywiście oczekiwać od niego najwyższej klasy designu.

WNIOSEK

Vikings go to hell powinna być rozrywkową grą, zwłaszcza, że umiejętności Yggdrasil Gaming w zakresie projektowania są uzupełniane przez złożony zestaw funkcji, które powinny zapewnić Ci dobrą zabawę przez wiele godzin.