Nowe Sloty Yggdrasil Gaming 2018

Vikings go to Hell
Vikings go to Hell
  • Wydanie: Feb 2018
  • Prod.: Yggdrasil
  • RTP: ---
  • Ilość Bębnów: 5
  • Ilość Linii: 20
  • Wersja Mobilna:

Dzięki ich nordyckiemu dziedzictwu, ludzie z Yggdrasil Gaming wydają się mieć upodobanie do automatów o tematyce Viking. Vikings Go to Hell to tylko najnowsza gra, którą wypuszczają z tego typu historią, ale były też inne. W Vikings Go the Hell zastosowano kilka dobrych funkcji, a także wspaniałą grafikę, z której słynie Yggdrasil Gaming.

Yggdrasil Gaming jest przede wszystkim twórcą automatów do gier, ale posiada również treści związane z loteriami i keno. Firma została założona na Malcie przez byłego dyrektora generalnego NetEnt i myślę, że zgodzicie się, że styl wzornictwa i ogólna filozofia stojąca za ich grami pokazują podobieństwo między tymi dwiema firmami. Powstali w 2013 roku, więc nie mogą poszczycić się długą historią, a jednak mają już ponad 40 wysokiej jakości gier i są jedną z najbardziej imponujących nowych firm w branży. Nazwa firmy wywodzi się od ogromnego mitycznego drzewa z mitologii skandynawskiej, które było drzwiami do wszystkich 9 światów, w tym Asgard, w którym żyli bogowie.

Choć siedziba firmy znajduje się na Malcie, mają również biura w Polsce, na Gibraltarze i w Szwecji. Ich licencje na gry są uzyskiwane w krajach takich jak Wielka Brytania, Malta, Rumunia i Gibraltar.

Czytaj więcej

Historia

Firma Yggdrasil Gaming została założona w 2013 r. i otrzymała pierwszą licencję w tym samym roku. W 2014 roku zrobili przejście z Flasha na HTML5, tym samym sprawiając, że wszystkie ich gry są dostępne na komputerach i urządzeniach mobilnych. W 2015 roku stworzyli Boost, narzędzie promocyjne, które jest dostępne w grze, a także uruchomili pierwszą kampanię internetową. W 2016 roku wypuścili narzędzie do udostępniania dla mediów społecznościowych, dzięki czemu gracze mogli pochwalić się wygranymi, a także uruchomili Missions i studio wytwórni Yggdrasil White Label. Przez cały ten czas kontynuowali tworzenie nowych gier dla witryn hazardowych oferujących ich treści. Obecnie jest ich około 60. W 2017 roku zdobyli nagrody dla "Innowatora Roku" i "Dostawcy Automatów Roku" na International Gaming Awards i EGR B2B Awards.

Gry Yggdrassil

Yggdrasil Gaming jest najbardziej znany ze swoich automatów do gier, które są znakomite i zdecydowanie wykorzystujące w pełni grafikę i funkcje. Mają również inne gry związane z kategoriami loterii i keno, ale automaty wydają się być ich głównym produktem. Do tej pory stworzyli ponad trzy tuziny tytułów i wykonali tym świetną robotę.

Jeśli spojrzysz na ich wcześniejsze automaty, tytuły takie jak Robotnik and Fruitoids, możesz zobaczyć, jak sukcesywnie pracują nad swoimi produktami. Teraz czekamy na gry takie jak Rainbow Ryan lub Valley of the Gods. Jest wiele innych dobrych gier, a jako moje ulubione chciałbym wymienić Beauty & The Beast, Double Dragons i Monkey King.

Ci, którzy szukają automatów, które oferują coś wyjątkowego, prawdopodobnie znajdą coś takiego w niemal każdej ich grze, choć w niektórych przypadkach będzie to motyw, innym razem układ lub po prostu ich funkcje. Jeśli chodzi o temat, myślę, że automaty takie jak Orient Express, Legend of the White Snake Lady, Nirvana lub Seasons będą bardzo ciekawe i przede wszystkim wyjątkowe. Wśród tych, które są bardziej powszechne, znajdziesz gry inspirowane Irlandczykami (Rainbow Ryan), Starożytnym Egiptem (Valley of the Gods), cyrkiem (Wicked Circus), piłką nożną (Bicicleta) lub mitycznymi stworzeniami (Double Dragons).

Grafika

Jedną z rzeczy, które sprawiły, że zwróciłem uwagę na automaty Yggdrasil Gaming była przede wszystkim jakość grafiki w większości wydanych dotąd tytułach. Niektóre z nich mogą być mniej interesujące ze względu na wybór tematu lub symboli, ale nigdy nie można powiedzieć, że projektanci nie zrobili wszystkiego, co w ich mocy, aby faktycznie stworzyć wszystkie te obrazy. Z niecierpliwością czekam na każdy automat, który wypuszczają i często jestem podekscytowany, możliwością zobaczenia, co nowego wymyślili. Mogę podać tuzin różnych przykładów automatów, które podobały mi się ze względu na ich grafikę, ale wspomnę tylko o dwóch. Jednym z nich jest Legend of the White Snake Lady, a drugi nazywa się Legend of the Golden Monkey. Tak się składa, że obie gry są inspirowane chińskimi legendami.

Cechy

Po raz kolejny jest to obszar, w którym Yggdrasil Gaming ma tendencję do wprowadzania innowacji lub przynajmniej korzystania z funkcji, które wydają się rzadkie. Właściwie nie pamiętam żadnej z ich gier, w której wykorzystują tylko podstawowe funkcje bez dodawania innej, takiej ekscytującej. Wśród nazw funkcji, które możesz odkryć, rzucając okiem na kilka losowych automatów, znajdziesz Dropdown Wins, Dragon Heads, Nudges, darmowe spiny, wildsy, re-spiny z zablokowanymi wildsami, Count Down Wilds, Sticky Wilds, darmowe partie i wiele innych.

Wypłaty

Patrząc na regularne kombinacje, prawdopodobnie nigdy nie będziesz zadowolony z nagród, które możesz od nich otrzymać. Typowe wysokopłatne combo da ci około 200-300 monet, co zwykle oznacza mniej niż 2000 $. Funkcje bonusowe często mają wypłaty w wysokości 5000 monet, a w jednym przypadku widziałem nawet, że gra oferuje 25 000. Tak czy inaczej, nie kwestionuje się średniej RTP ich gier, która prawie zawsze zaczyna się od 96%, a nawet w niektórych przypadkach osiąga 97%.