Nowe Sloty WGS Technology 2018

WGS Technology jest firmą stojącą za jedną z najstarszych platform do gier w branży kasyn online, która wcześniej była znana pod nazwą Vegas Technology. Firma musiała znacznie zmniejszyć, gdy zaczęły obowiązywać amerykańskie ustawy hazardowe, ale teraz wracają do biznesu, ponieważ te prawa są modyfikowane, przynajmniej w części. Mogą ponownie oferować swoje gry i platformę graczom, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Już teraz uruchamiają własne kasyna, a kolejne są w drodze, które będą korzystać z ich platformy i gier. Są to wszystkie kasyna, w których gracze z USA mogą grać.

Dowiedz się wiecej

Firma oferuje kilkanaście własnych gier, głównie automatów online. Dostają licencję na gry z Curacao i mają siedzibę w Antigua. Wśród krajów, które nie są zarejestrowane, znajdziesz Kanadę, ale także niektóre stany USA, w których gry hazardowe są nadal ograniczone.  

Ponieważ firma ma swoją własną platformę, stworzyła także własne gry we wszystkich kategoriach, począwszy od ruletki, a skończywszy na wideo pokerze i automatach. Do tej pory oferta obejmowała ponad 100 tytułów, a kolejne pojawią się w przyszłości.

Niezależne audyty są przeprowadzane przez organizacje takie jak TST, które graczowi pewność, informując go, że strona jest w porządku dla graczy i że nie zostaną tam oszukani.

Historia

Początkowa nazwa firmy, od której zaczęli, to OddsOn Gaming, a to było w 1996 roku. Po raz pierwszy zmienili nazwę firmy w 2005 roku na Vegas Technology, a następnie ponownie w 2012 roku, do aktualnej WGS Technology (WGS czyli Wagering Gaming Systems).

Pierwsze licencje, które dostali, pochodziły z Antigui i Barbudy w 2000 roku. Firma rozpoczęła działalność w Toronto w Kanadzie, ale w 2003 roku połączyła się z inną firmą o nazwie English Harbour Gaming. W 2005 roku zmienili nazwę na Vegas Technology, aby lepiej odzwierciedlać kierunek, w którym firma się rozwijała. 

Gry Hazardowe WGS 

Ponieważ dają graczowi dostęp do własnej platformy gier, będą również mieli własne gry, aby je udostępnić. Mają ponad 100 tytułów, z których większość będzie naturalnie składać się na hazardowe maszyny. 

Oferowane gry obejmują różne warianty Ruletki, Stud Pokera, Blackjacka, Jednoręki Bandyta, Wideopoker, Bakarat, Kości i Wojna. Wiele z nich posiada kilka dostępnych wersji. 

Zdecydowanie najbardziej popularną kategorią gier, którą posiadają, są automaty do gier. Niektóre z ich nowszych wydawnictw to gry takie jak Jesters Wild, Golden Reels i Amazing 7s. Nawet niektóre z ich ostatnich tytułów są oparte na starszych motywach, więc nie wygląda na to, że jest to bardzo innowacyjny programista. Są tam też interesujące wydawnictwa i chciałbym wymienić tytuły takie jak Mile High, Grail Maiden lub Agent Cash. Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że mają dobrą mieszankę tematów, których używają w swoich automatach, ale mają też kilka starszych lub wspólnych. Wrzuciłem do tej kategorii takie automaty jak Lucky Irish, Cleopatra's Pyramid czy Liberty 7s. 

Grafika

Grafika w grach WGS jest lepsza niż przeciętna, choć nie zawsze podąża za zwykłymi stylami. Lucky Beans jest przykładem tego, że jako automat do gier o nietypowym, ale przyjemnym wyglądzie, wiele z jego stworzeń ma pochodzenie kreskówkowe i z niewielkim wpływem karykatur. Tiki Lounge to kolejna, która mi się spodobała, choć powiedziałbym, że jest nieco przestarzała, a królewskie karty nie wykazują żadnego wkładu. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że możesz korzystać z ich automatów do gier, a jeśli nie, ale ich grafika nie powali Cię na kolana. 

Funkcje

Większość gier oferowanych przez WGS będzie miała podobny zestaw funkcji, oferując symbol Jokera i symbole scattersów, a także darmowe rundy i często wystarczające mnożniki. Gry bonusowe są rzadsze do zobaczenia, ale dostaniesz je również w niektórych automatach, na przykład w Lucky Beans. Mnożniki są zwykle dostępne w darmowych rundach, 2x, przy czym większe są oferowane losowo w co najmniej jednej grze (do 5 razy w przypadku zwykłej rundy w Lucky Beans). 

Wypłaty 

Fajnie gdy w grach są duże nagrody, ponieważ uważam, że daje to graczowi dodatkową motywację do wypróbowania automatu. Większość gier oferowanych przez WGS radzi sobie dobrze w tej dziedzinie, większość z nich wypłaca jackpot 5000, który można dalej ulepszyć dzięki mnożnikom z darmowych rund, a nawet losowym z podstawowej gry.