Automat Jaguar Temple

Jaguar Temple-to najnowsze wydanie, który będzie ogłoszony Thunderkick, który ukaże się jesienią 2018 roku. Gra pochodzi od dewelopera, który wybudował sobie dobrą reputację, dzięki jakości swoich gier i ich wysoki potencjał i ma motyw, oparta na skarbach, które zarejestrowały się w południowej cywilizacji.

Jedną z rzeczy, które należy mieć na uwadze, gdy chodzi o Jaguar Temple, jest to, że to slot, który ma 5 bębnów z 20 stałymi liniami. Maksymalna potencjalna wygrana w tej grze osiągnie 2045x dziennych, co powinno oznaczać $204,500, bardzo dobre wynagrodzenie, żeby z niecierpliwością czekać. RTP jest tak samo ciekawa, ogłoszony na 96,1%, a gra będzie również dostarczyć olbrzymie ikony, rozszerzając dzikie symbole i gry bonusowe.

ZAKŁADY I NAGRODY

Gry, które produkuje Thunderkick, zazwyczaj korzystają z tego samego systemu stawek. On będzie zaczynać się od $ 0.10 i osiągnie maksymalnej wartości $100. Oni naprawdę nie biorą pod uwagę liczbę linii, i w tabeli wypłat będzie podana dokładna wartość nagród, które można uzyskać z wybraną stawką (bet).

Co do nagród, to zapowiedź od dewelopera polegała na tym, że maksymalny potencjał gry jest 2045x zakład, że w tym przypadku musi oznaczać $204,500. Indywidualne kombinacje będą płacić do $5000, przez znaki z Jaguar w nich.

To miejsce, gdzie warto również zauważyć, że RTP wynosi 96,1%, co mieści się w oczekiwanym zakresie, na tyle dobrze, aby dostać szansę.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Jaguar Temple

Istnieje kilka opcji dla Jaguara, ikona, który może dostarczyć najlepsze zwycięskie kombinacje. Niektóre występy Jaguara będzie jak zwykle Rozmiar ikon, podczas gdy w innych przypadkach można zobaczyć 3x3 Jaguary pojawiają się na średnich trzech bębnach. Jednak to przypadkowe zjawisko.

Dzikie symbole są dostępne w postaci znaków inków, które pojawiają się i wciela się w rolę różnych znaków, które mogą być konieczne do tworzenia nowego wygranej. Robią to nie dla punktowego.

Masz zamiar uzyskać symbole scatter, a także, jak często znajdziesz w grach, wezmą na siebie, aby wywołać darmowe spiny dla ciebie. W zależności od tego, ile znaków masz, od 3 do 5 wymaga, gra spowoduje od 10 do 20 darmowych spinów. Re-uruchomienie funkcji odbywa się z 2 do 5 znaków, i od 3 do 20 dodatkowych darmowych obrotów możesz wygrać w ten sposób.

Darmowe spiny są również bardziej fascynujące, dzięki ogólnego wyglądu Jaguary 3x3. Dodaj do tego falujące dzikie symbole na średnich trzech kolumnach, a darmowe spiny gry wyglądają tak, jakby oni mogą być bardzo opłacalne.

MOTYW & DESIGN

Ludzie inków otrzymują całą miłość projektantów w świątyni Jaguara. Idea nie jest całkiem nowa, świątynia ameryki południowej cywilizacji - to miejsce, gdzie zakopano skarby, oparte na tym, co widzieliśmy w dziesiątkach innych gier od wielu lat. Zdjęcia Jaguar idola, różnych drobnych stworzeń (potwory i ryb), ale i karcianych kostiumów, zaprojektowanych z kamieni szlachetnych, będą inne regularne znaki wewnątrz. Grafika jest ładna, dokładnie tak samo, jak i oczekiwano od Thunderkick, któremu udało się zrobić ten nudny temat interesujący.

WNIOSEK

Świątynia jaguara daje wiele ciekawych funkcji, szczególnie jeśli uda ci się dotrzeć do darmowych spinów, a także ma dość wysoki potencjał w całości, aby go interesujące.