Nowe Sloty Thunderkick 2018

Jaguar Temple
Jaguar Temple
  • Wydanie: Sept 2018
  • Prod.: Thunderkick
  • RTP: 96.1%
  • Ilość Bębnów: 5
  • Ilość Linii: 20
  • Wersja Mobilna:

Jaguar Temple-to najnowsze wydanie, który będzie ogłoszony Thunderkick, który ukaże się jesienią 2018 roku. Gra pochodzi od dewelopera, który wybudował sobie dobrą reputację, dzięki jakości swoich gier i ich wysoki potencjał i ma motyw, oparta na skarbach, które zarejestrowały się w południowej cywilizacji.

Historia Thunderkick'a rozpoczęła się w 2012 roku wraz z założeniem firmy. Zaczęli od filozofii, która pozwoliła im poprawić doznania graczy, wprowadzając innowacje w miejscach, w których inni deweloperzy nie zadali sobie trudu. Mają swoje biura w Szwecji, na Malcie i w całości koncentrują się na tworzeniu automatów, które sa jedynymi pozycjami w ich ofercie. Istnieją setki stron do gier, które zawierają ich produkty, a wszystko to dzięki wielkiemu zaangażowaniu i jakości projektów, które zazwyczaj tworzą.

Czytaj więcej

Licencja na gry, z której korzysta Thunderkick pochodzi albo z Wielkiej Brytanii lub Malty, z dodatkowymi certyfikatami uzyskanymi w różnych jurysdykcjach. Planują kontynuować ekspansję na rynkach regulowanych i robić to w dość agresywnym tempie. Nie musisz się szczególnie rozglądać, aby znaleźć ich gry. Niektóre z największych brandowych kasyn na świecie korzystają z ich produktów. Skupiają się na grach natychmiastowych, a więc nie trzeba nic pobierać, grasz w ich gry bezpośrednio z przeglądarki lub telefonu komórkowego.

Historia

Firma nie ma za sobą zbyt długiej historii i została założona w 2012 roku. W ciągu zaledwie połowy dekady udało im się zaprojektować dwa tuziny automatów do gier, więc zamiast wybierać duże liczby, widać że wolą skupić się na jakości. Nawet z tym małym katalogiem slotów nadal udało im się znaleźć ofercie setek kasyn, co jest świadectwem ich ciężkiej pracy.

Gry Thunderkick

Jedyny typ gier, który otrzymasz od Thunderkick, to maszyny hazardowe z nowoczesnymi tytułami, w które bardzo przyjemnie się gra. Design i funkcje dostępnych w ich slotach pokazują, że są nowoczesną firmą, która stara się wybić dzięki innowacjom, a nie dzięki ogromnej liczbie gier, które są po prostu klonami o różnej grafice. Obecnie firma posiada około 20 automatów do gier z szeroką gamą tematów oraz z różnymi rodzajami układów i funkcji.

Najnowszymi grami wydanymi przez Thunderkick, udowodnili że są zaangażowani w dostarczanie graczowi czegoś, czego wcześniej nie posiadali i ulepszanie istniejących już treści. Ich najnowszą grą jest Full Moon Romance, gra retro z zaawansowanymi funkcjami. Poprzednia była przeprojektowaniem popularnego Barber Shop, który zamienili w Barber Shop Uncut, grę która miała zaledwie kilka lat, a i tak postanowili ją ulepszyć. Gra nazywała się wcześniej Flame Busters i oferowała 8-bitowy design i styl zręcznościowy. Wyglądał dobrze, mimo że nie jest to standardowy obraz wizualny dla automatu.

Pośród tematów, z którymi zazwyczaj spotykamy się u Thunderkick, zobaczysz głównie unikalne lub rzadkie wybory, więc nie są oni twórcami automatów opierających swoje motywy na Starożytnym Egipcie, Irlandii lub Chinach. Niektóre gry, nad którymi pracowali są nieco bardziej klasycznie inspirowane, typu Zoom lub Fruit Warp. Są dwa sloty, w których główną rolę odgrywają lody, aczkolwiek z unikatowymi ułożeniem bębnów. Oczywiście istnieją również automaty takie jak The Rift, Luchadora lub Babushkas, w których wybrane motywy są wyjątkowe i bardzo dobrze wykonane.

Grafika

Grafika oferowana w automatach Thunderkick jest jedną z najlepszych, jakie można spotkać w dzisiejszych czasach, choć istnieje kilka elementów, które zdecydowanie można by ulepszyć. Wykorzystanie Kart Królewskich sprawia, że ich sloty są mniej interesujące niż mogłyby być przy użyciu odpowiednio dobranych i zaprojektowanych symboli. Natomiast grafika ma zawsze wysoki poziom i podczas gry patrzy się na nią z czystą przyjemnością.  Wśród moich ulubionych, fantastycznych graficznie tytułów wspomnę o Babushkas i 1429 Uncharted Seas.

Cechy

Dostępne funkcje, choć trudno w to uwierzyć, wydają się być jeszcze większym atutem automatów Thunderkick niż sama grafika. Zauważyłem, że zawsze używają świetnych funkcji, zaczynając od rozwijających się wildsów, scattersów, darmowych spinów, symboli przekształconych, funkcji Clone, uaktualniających się symboli, a także wielu unikatowych opcji dostępnych tylko dla niektórych tytułów.

Wypłaty

Wypłata uznana za normalną ma wartość 1000 $ lub więcej, czasem nawet do 5000 $. Mnożnik często pomaga na przykład w Frog Grog, gdzie dzięki tej opcji można zdobyć do 7000 $ od podstawy wypłaty w wysokości 1000 $.

Nie jestem pewien, którą propozycję będziesz musiał wybrać, patrząc tylko na jackpota, ale pamiętaj też o średniej RTP, która jest dobra w większości automatów Thunderkick. Mają dużą liczbę tytułów, w których RTP wynosi 97%, podczas gdy pozostałe są w większości powyżej 96%. Właściwie to znam tylko jedną ich grę, Babushkas, który wynosi poniżej 96%, ale nawet ta gra jest bliska 95,80%.