Nowe Sloty Scientific Games 2018

Scientific Games to jedna z największych firm, które aktywują się obecnie na rynku gier hazardowych online, będąc dostawcą usług i produktów dla organizacji hazardowych i loterii na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Las Vegas w Nevadzie w Stanach Zjednoczonych. Istnieją od 1973 r., a ich najnowsze znane przychody osiągnęły wartość 2,8 mld USD w 2015 r. Mają wiele spółek zależnych, które tworzą gry dla nich. Scientific Games to firma, w której można znaleźć nazwy takie jak WMS Industries, Sciplay , Bally Technologies, Global Draw, Barcrest lub MDI Entertainment. Grupa ma także duże udziały w różnych firmach związanych z loterią lub hazardem, z Chin, Włoch, Wielkiej Brytanii i ze Stanów Zjednoczonych.

Dowiedz się wiecej

Wśród produktów dostępnych w Scientific Games znajdują się gry stołowe, loteria błyskawiczna, systemy kontroli hazardu, automaty do gier, interaktywne terminale do gier hazardowych, aplikacje internetowe i wiele innych. Scientific Games zatrudnia Ponad 8 400 osób na wszystkich sześciu kontynentach.

Scientific Games określa się jako światowy lider w branży gier losowych i gier, więc nie jest to mała firma, o której wspominamy. Niezależnie od tego, czy mówimy o kasynach naziemnych czy internetowych, mają one ogromny wpływ na te rynki.

Historia

Historia Scientific Games nie rozpoczyna się w 1983 roku, mimo że jest to rok powstania firmy. Właściwie zaczyna się w latach trzydziestych, kiedy powstała marka Williams i produkowano elektromechaniczne maszyny do pinballa. Inne firmy, które obecnie są podmiotami zależnymi w ramach Scientific Games, ale które powstały wcześniej, to także Bally Technologies, wraz z Autotote Systems, która wprowadziła pierwszą loterię na świecie.

Firma Scientific Games, którą znamy teraz, rozpoczęła działalność w 1983 roku pod nazwą Autotote Corporation, firma z Delaware, która była przedmiotem obrotu publicznego na NASDAQ. System loterii AEGIS został uruchomiony przez firmę w 1996 r., a kilka lat później Scientific Games Holdings została przejęta. Rok później, Autotote zmieniło nazwę na Scientific Games Corporation. 

Firma Scientific Games była odpowiedzialna za wprowadzenie pierwszej loterii online w Stanach Zjednoczonych, doszło do tego w 2004 roku. Kilka lat później, w 2007 roku stworzyli wielostanową loterię. 

W 2011 roku Scientific Games uruchomiło aplikację mobilną na smartfony iPhone, która pozwoliła na grę w loterię. Przejęli WMS Industries w 2012 roku, a następnie w 2013 roku zrobili to samo z Bally Technologies.

W 2014 roku firma wprowadziła platformę do automatów gier w kasynach naziemnych, która mogła być wykorzystywana do tworzenia gier od trzech różnych programistów, w tym w WMS, Shuffle Master i Bally. Nazywała się TwinStar.

Niedawno przejęli firmy takie jak DEQ Systems, Spicerack Media, Lapis Software Associates i Red7Mobile.

Gry Hazardowe Scientific Games

Scientific Games to przedewszystkim patronat, w którym wielu programistów tworzy gry na rynku internetowym. Wydaje się, że w przypadku firmy macierzystej koncentrują się one naziemnych maszyn hazardowych, a technologia TwinStar jest ich głównym celem.

Jeśli mówimy o grach oferowanych przez Scientific Games online, mamy automaty do gier i inne gry kasynowe dostępne pod markami takimi jak Bally, Barcrest i WMS. Generalnie, podczas ładowania gry pojawi się logo Scientific Games, podobnie jak logo dewelopera. 

Patrząc na Bally, odkryjesz kilka interesujących wydawnictw, z których jeden to slot dedykowany Michaelowi Jacksonowi. Inne to tytuły takie jak Lucky Tree, Cash Wizard czy Lady Robin Hood.

Sprawdź Barcrest, a zobaczysz większą liczbę wydanych gier online, wśród których polecam Hercules High&Mighty, Monopoly lub Monty's Millions.

Wreszcie, z WMS, kolejną bardzo starą firmą z branży gier, dostajesz takie automaty jak Buffalo Spirit, Elvis the King Lives lub Heidi's Bier Haus.

Grafika

Niezależnie od tego, która firma zależna od Scientific Games pracowała nad grą, zwykle nie oczekuję najwyższego standardu, jeśli chodzi o jakość grafiki. Są to często automaty do gier zaprojektowane z myślą o automatach naziemnych i z jakiegoś powodu oznacza to zazwyczaj niższą jakość. Nie dostajesz czegoś brzydkiego, nie zrozum mnie źle, ale to po prostu nie najnowocześniejsza grafika.

Funkcje

Jest wiele firm, o których tutaj mówimy, więc zakres dostępnych funkcji jest dość spory. Są tu typowe aspekty, więc możesz polegać na jokerach, darmowych rundach, grach bonusowych, mnożnikach lub scatterach, ale od czasu do czasu możesz się spodziewać, że włączona zostanie również rzadka funkcja.

Wypłaty

Zasięg nagród, których możesz oczekiwać od swoich gier, jest dość duży, ale na samym szczycie tej listy znajduje się kilka klejnotów. Wśród automatów do gry, w których znalazłem RTP 98% lub lepszy, są Sheik Yer Money, Ooh Aah Dracula, Monopol Big Event i Moon Shadow.