Automat Secret Jungle

Z pomocą Secret Jungle udać się w podróż w głąb dżungli amazońskiej z Ameryki Południowej, otwierając dawno zaginione świątynie teraz minionej cywilizacji Majów. Jest to automat RTG, gra, którą wydali w czerwcu 2018 roku.

Podczas gdy grasz w Secret Jungle, zrobisz to na 5 bębnach, które otrzymują 50 aktywnych linii. Najlepszy możliwy wynik w tym automacie może przynieść ci nagrodę 50,000 x. Należy się spodziewać, aby znaleźć piramidy rozprasza, idol dziczy, 3x mnożniki i do 88 darmowych spinów, które otrzymują mnożników do 10x, więc jest ekscytujące lista potencjalnych możliwości, które będą mieć w środku.

ZAKŁADY I NAGRODY

Zakłady, które masz zamiar używać, będzie obejmować 50 aktywnych linii, więc, oczywiście, punktem wyjścia dla nich będzie znak $ 0.50. Stamtąd, jesteś w stanie zwiększyć stawkę do wartości, które można komfortowo spędzić w ciągu swojej sesji.

RTG obiecuje w Secret Jungle, że będzie dostarczyć nagrody do 50 000 x, choć, jak to w ciągu całego pola gry, spodziewam się, że indywidualne wygrane będą dochodzić do 1000 x. To może wydawać się niski, ale mnożniki gry na tyle hojny, aby mogli zrobić gniazdo jest bardzo grywalna.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Secret Jungle

Natomiast znalazłem Cechy, aby być ekscytujące i zabawne, nie będą one wyjątkowe w każdym przypadku. Oni po prostu hojny, oferując mnożniki i wiele darmowych obrotów, więc mają duży potencjał. To do ciebie, aby go wywołać.

Po pierwsze, można się spodziewać, aby odkryć zwykły idol Wild na bębnach, i to będzie znak, który występuje jako zamiennik. Masz go we wszystkich rodzajach regularnych kombinacji, jeżeli pojawia się w pozycji, która pozwala mu wykonywać tę pracę. On również trójek wygrywa, gdy staje się częścią regularnych kombinacji, więc to może być bardzo cenne w dłuższej perspektywie. Sam w sobie, będzie dostarczać nagrody bezpośrednio, gdy jest to możliwe. On nic nie robi, wraz z скаттером, dwa po prostu nie mieszają się.

Piramida Majów, symbol, który i rsquo; s oczekuje się w takim miejscu, będzie symbolem scatter i daje nagrody, pojawiając się co najmniej trzy razy na tym samym ilości bębnów. W zależności od tego, ile można dostać od 3 do 5, które są możliwe, można nazwać 8, 18 lub nawet 88 darmowych spinów. 2x mnożnik używany, jeśli masz 4 lub 5 скаттеров w postaci wyzwalaczy. Po ponownej aktywacji funkcji otrzymasz 3 dodatkowe obroty i duże mnożniki. Można retrigger te darmowe spiny do 8 razy i mnożniki mogą sięgać nawet 10 razy.

Jak widać, nie ma nic trudnego lub unikalnego w funkcjach wprowadzonych w Secret Jungle, więc można zrozumieć, co się dzieje. To i rsquo; s również będzie interesujące, aby przejść przez, dzięki tym wszystkim darmowe spiny i mnożniki.

MOTYW & DESIGN

Temat Majów jest ten, który RTG wybrał dla tajnych dżungli. To i rsquo; s nie jest nowy temat, ale i rsquo; s zostały dobrze przemyślane, i siła, gniazda, wydaje się, pochodzą głównie z jego funkcji i grywalność, a nie jego historia. Spodziewaj się wysokiej klasy design, chociaż, świątynie i bożki są obecne wśród jego znaków, wraz z innymi, które są związane.

WNIOSEK

Secret Jungle-jeden z tych solidnych gier, w które lubię grać, choć nie przynoszą nic unikalnego na stół.