Automat Misfit Toyland

Misfit Toyland jest oferowany przez Rival Gaming jako dodatkowy wybór, który masz w tym sezonie świątecznym, jako automat do gier, który ma odpowiedni motyw, ale z niespodzianką, że rzeczy nie są takie, jakich byś oczekiwał, zabawki są niegrzeczne w tym przypadku.

Masz 5 bębnów, w które zagrasz w Misfit Toyland, podczas gdy 243 sposoby na wygraną są dostępne na nich. Gra daje ci darmowe rundy z różnymi rodzajami jokerów, rozszerzaniem jokerów w regularnych rundach oraz rozproszeniami. Nie dostaniesz od niego największych nagród, największe oferowane najwyraźniej tylko za 1,250$.

ZAKŁADY I NAGRODY

Kiedy wybierasz, który zakład ma zostać użyty w grze Misfit Toyland, musisz zdać sobie sprawę, że ostatecznie stawiasz na wygrane, mimo że w systemie zakładów istnieją linie wygrywające. Z tego powodu masz 30 stałych linii i nie ma możliwości zmiany tej części. Możesz pomnożyć liczbę monet, nawet do 10, lub zmienić nominał w zakresie od 0,01$ do 0,25$. W ten sposób gra pozwala wydać maksymalnie 2,50 USD na jedną linię lub łącznie do 75 USD.

Nie masz najlepszych wypłat w Misfit Toyland, a największe nagrody oferowane przez zwykłe kombinacje osiągają do 500x. Dzięki zakładom dostępnym w tej grze, możesz otrzymać 1 250$ w gotówce z jednego combo.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER MISFIT TOYLAND

Jednym z dwóch symboli, które otrzymują dodatkowe role w podstawowej grze, jest Pajac na Sprężynie, który jest rozszerzającym się jokerem. Możesz mieć rozszerzających się jokerów pojawiających się na bębnach 1, 2 lub 3, a gdy już tam będą, rozszerzą się i całkowicie zakryją swoje kolumny, o ile w wyniku tego powstanie zwycięska kombinacja. Jeśli chodzi o formułowanie zwycięskiej linii, joker może wnieść dowolną kombinację.

Symbolem tej gry będzie Lalka Mikołaja, czyli scatters w tym przypadku. Jeśli te symbole pojawią się co najmniej trzy razy podczas regularnych rund, będzie to oznaczać, że zostaniesz przeniesiony do trybu wolnych rund. W tym momencie dostajesz nowy ekran, na którym musisz wybrać jeden z trzech rodzajów darmowych rund. Wszystkie oferują 10 darmowych rund, ale różnica polega na rodzaju dodatkowej funkcji, która będzie dostępna dla tych rund.

Broken Truck to opcja, w której symbol ten pojawia się jako dodatkowy joker, aby pozostać na swoim miejscu za każdym razem, gdy się pojawi.

Pajac na Sprężynie to opcja, w której zawsze masz rozszerzonego jokera na 3. bębnie, podczas gdy darmowe rundy są w użyciu.

Na koniec, dzięki Sinking Ship, ten symbol pojawi się jako joker na ostatnich czterech bębnach, zatonie, a następnie rozszerzy się na nich, kiedy to nastąpi.

Nie są to szczególnie imponujące funkcje jokera, więc mogliby zrobić trochę więcej, aby trzy rodzaje darmowych rund były bardziej atrakcyjne, ale darmowe jest za darmo i nie mogę narzekać.

MOTYW & DESIGN

Misfit Toyland wydaje się zabierać nas do pracowni Świętego Mikołaja, miejsca wypełnionego zabawkami wszelkiego rodzaju. Zachowują się niewłaściwie, jeśli motyw gry jest czymś, przez co można przejść. Spójrz na bębny, a dostaniesz od nich wizerunki świń, lalek, elfów, Mikołaja, Pajac na Sprężynie, żołnierzyków, baniek mydlanych i wszelkiego rodzaju innych figurek. Będzie też mniej interesujących logo pokera.

WNIOSEK

Misfit Toyland nie ma najlepszego projektu, ani najwyższego średniego RTP lub stałego jackpota, ale oferuje nieco dziwaczny styl i inne podejście do świątecznego motywu.