Automat Big Bang Buckaroo

Big Bang Buckaroo od Rival Gaming,  byłby nietypowym motywem na automatach, nawet gdyby nie był to 3-bębnowy tytuł, który go dostał. W obecnym stanie patrzysz na grę z klasycznym układem, wykorzystującą mieszankę obrazów związanych z kowbojem i cyborgiem dla swoich symboli, ale także stosunkowo prostą listę funkcji.

Rival Gaming próbował zdobyć publiczność, która lubi prostsze automaty do gier, więc na tych 3 bębnach znalazło się miejsce tylko na 5 aktywnych linii, a następnie polegało tylko na symbolu jokera dla funkcji. Nagrody, które są reklamowane w tej grze, wzrosną do 7500$.

ZAKŁADY I NAGRODY

Pomimo klasycznego charakteru układu gry, będziesz używał od 1 do 5 aktywnych linii, z 1 do 3 monet wybranych dla każdej z nich, a nominały wynoszą od 0,01$ do 5$. Istnieje wiele sposobów, aby dostosować swoje zakłady w Big Bang Buckaroo, korzystając z wszystkich tych ustawień. Kompletny zakres zakładów, który możesz wykorzystać zaczyna się od 0,01$ i może wynieść maksymalnie 75 $. Zakłady na linię otrzymają co najwyżej 15 USD.

Kiedy spojrzysz na nagrody, które mogłyby być twoje, jeśli zagrasz w to miejsce, upewnij się, że sprawdziłeś najwyższy jackpot, który możesz zabrać do domu, w oparciu o liczbę monet, których używasz w linii. Zauważycie, że zakłady na 1 lub 2 monety płacą 400 monet za każdy używany, a jeśli używasz 3 monet, otrzymasz 500 monet za postawioną monetę. To trochę bonus, co daje dobry powód, aby użyć maksymalnej liczby monet, jeśli nie dla nich najwyższego nominału. Jackpot może przynieść ci 7,500$ z jego 1500 monet.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER BIG BANG BUCKAROO

Teraz, jeśli patrzysz na funkcje, które mogą Ci się spodobać, wszystko stanie się bardzo proste. Masz jedną cechę, z której możesz skorzystać, tę, która jest najczęściej używana w automatach. Jest to symbol jokera i to on może dostarczyć jackpot nawet do 1500 monet, jeśli skończy się tworząc trzyosobową kombinację. Jeśli nie, zastępuje inne symbole, pod warunkiem, że występuje w jednym lub dwóch miejscach na tej linii, wraz z jednym lub dwoma pasującymi symbolami. Nie ma ograniczeń dla symboli, które można zastąpić jokerami, ponieważ wszystkie inne będą tworzyły kombinacje, nie wyzwalają żadnych funkcji.

MOTYW & DESIGN

Przechodząc do motywu Big Bang Buckaroo, rzeczy stają się o wiele bardziej interesujące niż w sekcji cech. Główny bohater wygląda jak kowboj cyborga, a tło obszaru logo składa się z wielu kół zębatych i kół zaokrąglonych. Wśród symboli, gra ma kilka takich samych motywów, w tym Cyborg Cowboy i Sheriff Star, inne, które są mieszanką, jak trzy ułożone symbole Bar, które używają pocisków, ale także trzy prawdziwe klasyki, 7, które są zabarwione na żółto, fioletowo i zielono.

Biorąc wszystko pod uwagę, a zwłaszcza wiedząc, jaki jest stan przeciętnego klasycznego automatu do gier, uważam, iż Big Bang Buckaroo jest w porządku.

WNIOSEK

Gracze, którzy uwielbiają prostsze automaty do gier, prawdopodobnie spodoba im się Big Bang Buckaroo, tytuł, który zapewnia unikalny styl i przyzwoitą grafikę, zachowując wszystko inne tak proste, jak chcesz, jeśli jesteś fanem kategorii 3-bębnowej.