Automat Macau Racing

Macau Racing, wydanie od Red Tiger Gaming jest reklamowany jako automat do gier wyścigowych, którego akcja najwyraźniej ma miejsce w Makau, bardzo znanym centrum hazardowym z Azji. Grafika i motyw zarówno polecają ten automat, zwłaszcza że fabuła nie została wybrana przez innych programistów, więc jest w tym także coś wyjątkowego.

W  grze Macau Racing występuje 5 rzędów, w sumie 20 stałych linii. Istnieją nagrody w wysokości 888x, które mogą być twoje z odpowiednimi kombinacjami, a gra zamieni je w gotówkę o wartości 2 664$. Istnieją również symbole jokera, darmowe rundy i scattersy, które się pojawiają czasami.

ZAKŁADY I NAGRODY

Kiedy stawiasz zakład na Macau Racing, wydajesz 0,20$ co najmniej za każdą rudnę. Możesz przejść znacznie wyżej, nawet do 60$, jeśli zdecydujesz się zwiększyć stawkę liniową z 0,01$ do 3$. Nie ma opcji wyboru liczby linii.

Powiedziano nam, że najlepsze wygrane w automatach wzrosną do 888x, ta liczba jest uznawana przez Chińczyków za przynoszącą szczęście. Wygrywasz maksymalnie do 2664$, jeśli linie mają zakłady na 3$ w tej rundzie. Patrząc na RTP, który jest ustawiony na 95,45%, nie masz wiele powodów, aby być pod wrażeniem co do Macau Racing, ponieważ jest nieco poniżej średniej z nowoczesnych automatów.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER MACAU RACING

Patrząc na funkcje związane z Macau Racing, nie widzimy tutaj nic naprawdę wyjątkowego. Masz jokery, które mają na sobie sportowe samochody, pojawiają się na rzędach w regularnych lub piętrowych rozmiarach, a także są scattersy, które służą jako przywoływacze do darmowych rund. Są to standardowe funkcje, które można znaleźć w większości automatów dostępnych w kasynie.

Sprawdźmy najpierw jokery, te pokazujące nam obrazy samochodów sportowych. Pojawiają się tam i  działają jak standardowe zamienniki, dzięki swojej magii, ilekroć na tych samych liniach pojawiają się regularne symbole. Tworzą z nimi kombinacje, zapewniając Ci wszystko, co jest możliwe. Oferują również bezpośrednie nagrody pieniężne, jeśli mogą wylądować na trzech lub więcej pozycjach na linii, zaczynając od lewej. Ich własne wygrane będą płacić jak najwięcej, a wszystko inne będzie równe, więc przyznawanych jest do 888 monet na każdą kombinację.

Speedometer Free Spins to taki, na który należy uważać, scatters, który może pojawić się w 1., 3. i 5. kolumnie. Uzyskanie wszystkich trzech celów uruchamia funkcję darmowych rund. Przez czas trwania darmowych gier, można uzyskać Wild Cars. które mogą uruchomić Wild Race. W nim, symbole będą płacić lub pojawią się jokery, więc nagrody powinny być spore.

MOTYW & DESIGN

Jak mówi tytuł, ta gra jest związana z wyścigami i z motywem miasta Macau, oba tematy są objęte przez symbole i otaczającą grafikę. Po pierwsze, widzisz Macau w tle, chociaż rzędy są umieszczane w punkcie startowym wyścigu. Następnie masz kilka kart do gry wśród nisko płatnych symboli, podczas gdy lepsze zapewniają samochody sportowe, prędkościomierze, flagi wyścigowe, trofea z szampanem i złotem.

Podsumowując, powiedziałbym, że jakość jest wystarczająco wysoka dla gry, ale Red Tiger Gaming często radził sobie lepiej w przeszłości, i tutaj było miejsce na ulepszenia.

WNIOSEK

Macau Racing to przyzwoity automat do gier, na równi z wieloma innymi grami, które już zostały wydane, ale nie jest to najlepsza gra od Red Tiger Gaming, nawet nie zbliżona.