Nowe Sloty Red Tiger Gaming 2018

Macau Racing
Macau Racing
  • Wydanie: Mar 2018
  • Prod.: Red Tiger Gaming
  • RTP: 95.45%
  • Ilość Bębnów: 5
  • Ilość Linii: 20
  • Wersja Mobilna:

Macau Racing, wydanie od Red Tiger Gaming jest reklamowany jako automat do gier wyścigowych, którego akcja najwyraźniej ma miejsce w Makau, bardzo znanym centrum hazardowym z Azji. Grafika i motyw zarówno polecają ten automat, zwłaszcza że fabuła nie została wybrana przez innych programistów, więc jest w tym także coś wyjątkowego.

Firma Red Tiger Gaming została założona w 2014 roku jako twórca automatów do gier, która kładzie duży nacisk na jakość grafiki na automatach, a także funkcje, które często są wyjątkowe. Skupiają się głównie na automatach do kasyn online, więc to cały asortyment, który oferują i nadal udostępniają. Pracownicy firmy to w większości zwykli programiści lub projektanci, ale żeby tworzyć świetne gry, polegają także na matematykach, psychologach, inżynierach dźwięku i menedżerach kont. Firma pracuje zarówno w Europie, jak i w Azji, a deweloperzy są obecni w obu lokalizacjach. Możesz to łatwo zauważyć w grach, które czasami są przez nich wydawane, gdyż w wiele z nich zobaczysz azjatyckie wpływy.

Czytaj więcej

Firma wspomina, że skupiają się na oferowaniu przyjemnych i wciągających doświadczeń, a na podstawie tego, co możemy zaobserwować, widać że odwalają kawał dobrej roboty. Starają się maksymalizować zyski dla kasyna, ale jednocześnie oferując graczowi jak najlepsze wrażenia. W niektórych przypadkach te dwa cele dobrze się uzupełniają. Twierdzą, że rozumieją, jak działa umysł gracza i właśnie dlatego ich gry są tak cenną opcją dla kasyn.

Centrala firmy znajduje się na Wyspie Man, a firma uzyskuje licencje zarówno z lokalnej jurysdykcji jak i z Wielkiej Brytanii. Oferują wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co jest kolejnym atutem, jeśli kasyna polegają na ich usługach. W ich końcowym stadium oferują kasynu wiele opcji, które obejmują szczegółową analizę, zawierającą informacje m.in. na temat jak gracze wchodzą w interakcję z ich treścią. Można również aktywować progresywne jackpoty lub niestandardowe bonusy. Istnieje nawet możliwość dodania niestandardowych funkcji, które sprawią, że wysoko postawieni gracze będą bardziej skłonni wydawać pieniądze na swoje witryny.

Historia

Red Tiger Gaming została założona w 2014 roku, więc jest jedną z najnowszych firm, które są obecnie aktywne w sektorze gier kasynowych. Ich założycielami są weterani branży, z doświadczeniem zarówno na rynkach azjatyckich, jak i europejskich. Siedziba firmy mieści się w Europie na Wyspie Man. Stworzyli dziesiątki automatów o najwyższym stopniu jakości w bardzo krótkim czasie, przez co mogą pochwalić sie ich całkiem przyzwoitą kolekcją, którą składają u stóp graczy.

Gry Red Tiger Gaming

Firma koncentruje się tak samo na grach, które są łatwo dostępne i przyjemne, jak i na ich opłacalności. Możesz grać w ich gry na komputerze, urządzeniu mobilnym lub nawet na telewizorze. Jest wiele kompatybilności między platformami, a po dodaniu oszałamiającej grafiki, można łatwo zobaczyć, dlaczego firma zdobyła tak wiele uwagi w stosunkowo krótkim czasie.

Czasami będziesz czuć jakby kopiowali podstawową akcję w swoich grach, zmieniając tylko grafikę i motyw, ale mimo to automaty, których będziesz używać, będą sprawiały Ci wiele przyjemności.

Motyw w Red Tiger Gaming zmienia się, wciąż zachowując ten sam styl. Istnieje bardzo długa lista automatów do gier, które pozostają pod azjatyckim wpływem, np. Mega Jade, Red Phoenix Rising, Three Kingdoms, Wild Fight, Golden Toad, Imperial Palace, Jade Charms.

Wśród innych odkrytych motywów niektóre z bardziej popularnych można zobaczyć m.in w maszynach hazardowych takich jak Jingle Bells, Lucky Easter, Gems Gone Wild, Golden Lamps, Puss N Boots i Rainbow Jackpots.

Natomiast przechodząc do automatów o nietypowym i interesującym motywie, ich lista jest niestety krótsza i zawiera tytuły takie jak Winter Wonders, Wild Wild Chest i Ancient Script.

Grafika

Rzeczą, którą zauważyłem jest to, że każdy jeden automat, którego spróbowałem spodobał mi się pod względem wizualnym. Jego design be wyjątków jest na najwyższym poziomie w każdej grze. Oczywiście, wpływa na to fakt, że zaczęli wypuszczać swoje automaty na rynek dopiero w 2014 r., więc nie posiadają jeszcze gier z opatrzoną grafiką. Są wielkimi fanami używania kart pokerowych dla niższych symboli, czego sam nie jestem zwolennikiem, chociaż przynajmniej dostosowują te ikony, co sprawia że wyglądają w miarę w porządku dla każdego motywu.

Cechy

Funkcje często wyglądają podobnie do tych z innych ruletek, co oznacza, że starają się wypuścić jak najwięcej gier, zmieniając tylko motyw i grafikę kiedy jest to możliwe. Pomimo tego, że są to zadowalające cechy, jednak brakuje im różnorodności i zazwyczaj zawierają wildsy, scattersy i pewne bonusowe rundy, które często wyzwalają się losowo.

Wypłaty

Często wymienia się wygrane w wysokości 800x-2000x, które mogą wydawać się niskie dla wielu graczy. Dodatkowe funkcje są tutaj atutem, a więc średni RTP dla ich automatów kończy się na 95% do 96% dla większości z nich.