Nowe Sloty Quickspin 2018

Quickspin to firma, która tworzy oprogramowanie i gry na rynku gier hazardowych online i została założona od samego początku w tym celu. Powstała w 2012 roku, więc możesz myśleć o niej jako o młodym twórcy, który próbuje zaimponować graczom już teraz i muszę powiedzieć, że im się to udało. Nazwa, którą sami stworzyli, jest oparta na jakości gier, które do tej pory stworzyli, a do tej pory dostępnych było około 30 tytułów. Ich duży nacisk kładzie się na automaty do gry, nic więcej. Z siedzibą w Szwecji i na Malcie firma posiada licencję na grę zarówno z Malty, jak i Alderney.

Czytaj więcej

Historia

Historia Quickspin nie cofa się zbytnio, rok, w którym firma została stworzona to 2012. Jest to szwedzka firma, która została założona i prowadzona przez ludzi z branży, większość z nich pochodzi od NetEnt. Możesz zobaczyć, że to doświadczenie zostało wprowadzone w życie w Quickspin, pod względem jakości grafiki i unikalnych funkcji, które są dostępne. Nie rozliczają się i ciężko pracują nad każdym tytułem, zapewniając, że jakość jest bardzo wysoka. Planują 10 nowych automatów do gier,  które zostaną uruchomione w 2017 r. i już wydali sporo.

Gry Hazardowe Quickspin

W tej chwili w kolekcji Quickspin znajduje się 33 automatów wideo. Około 90% z tych gier jest dostępnych na urządzeniach mobilnych, a nie tylko na przeglądarkach PC. Wszystkie są natychmiastowymi automatami do gier, więc nie musisz pobierać oprogramowania, aby się do nich dostać. Dopiero w 2017 r. planują wydać w sumie 10 nowych automatów, więc jeśli wybierzesz kasyno Quickspin, w którym są obecne, możesz liczyć na to, że otrzymasz od nich nowe tytułyi. Nie mają żadnej innej gry, z wyjątkiem tych wideoautomatow.  

Powszechnym problemem u deweloperów, który istnieje od jakiegoś czasu, jest to, że ich starsze automaty w końcu wyglądają na przestarzałe. Quickspin wydaje się zdeterminowany, aby nie dopuścić do tego, aby im się to przydarzyło. Mimo że ich gry miały zaledwie kilka lat, przebudowali już kilka z nich. Ostatnim, nad którym pracowali, był automat zwany Goldilocks.  

Niemal wszystkie gry oferowane przez Quickspin można uznać za nowoczesne, więc nie odkryjesz wśród nich 3 rzędowych gier, a przynajmniej nie wśród wydanych do tej pory. Nie boją się zmieniać gier raz na jakiś czas, więc na automatach, które właśnie uruchomili, zwanych Sticky Bandits, układ ma rolki 5x5, a wśród funkcji odkryjesz Massive Wilds, które mogą zajmować dwie bardzo wysokie rolki na raz.

Grafika

Kiedy dasz szansę automatom do gier od Quickspin, wątpię, abyś mógł cieszyć się przeciętnymi automatami do gier, które tak wiele innych firm wypuszcza, nawet w dzisiejszych czasach. Każda gra, którą widziałem od Quickspin, nazwałbym powyżej średniej, wiele z nich jest nawet wspaniała. Sugar Trail to jeden z tytułów, na które byłem mniej pod wrażeniem, ale nawet ten slot wygląda całkiem nieźle. Jest o wiele więcej doskonałych przykładów, takich jak Sticky Bandits, Goldilocks czy Gold Lab. Gold Lab jest w rzeczywistości przykładem slotu, w którym wybór symboli nie jest szeroki, i nieco monotonny, ale wiele można wybaczyć, gdy jakość projektu jest tak wysoka.

Funkcje

Zauważyłem, że grafika nie jest jedyną, która przyciąga uwagę twórców. Cechy te są również dobrze przemyślane, z wieloma różnymi opcjami dla graczy. Nawet jeśli zdobędziesz jokery i scattersy, spinacze od  branży automatów do gier, dostaną mnożniki lub specjalne rodzaje darmowych obrotów, gier bonusowych lub po prostu pojawią się w ogromnych rozmiarach.  

Wypłaty

Wypłaty w automatach do gier od Quickspin są prawie zawsze niskie, więc rekompensują to dzięki funkcjom oferowanym dość obficie. Wygląda na to, że ich normalny automat ma w najlepszym przypadku 1000x zakład liniowy jako nagrodę, choć zwykle jest znacznie niższy.

Nawet jeśli najlepsze nagrody wydają się niskie, gry prawie zawsze dają dobre szanse na odejście z zyskiem. Sloty  mają średnie RTP ponad 96%, a kilka z nich nawet powyżej 97% (Big Bad Wolf z 97,3%, Treasure Island z 97,1%, Sinbad z 97,1%).