Automat Madame Destiny

Nowy automat od Pragmatic Play, który dostaje stary temat, obracającą się wokół wróżbitów, Madame Destiny ogłoszony jak gra z dużą zmiennością. On ma dość grafiki, głównie związane z tematem, a on będzie mieć kilka innych argumentów, aby zrobić dla siebie.

Nie oczekuj zbyt wiele zwycięstw, aby przyjść na swój sposób gry i obrotów, tak jak jest tylko 10 linii, przewidzianych do standardowego 5x3 strefy gier. Dostaniesz kilka mnożników, w dziczy i darmowe spiny, tak, że na ten wynik wygląda dość dobrze. To bardzo różnorodna gra, choć, więc spodziewać się wielkich zwycięstw do $ 135,000 od swoich najlepszych kombinacji, ale wyniki mogą się różnić dziko, pomimo 96,5% RTP ogłosił w swoim przypadku.

ZAKŁADY i nagrody

Pragmatic Play ma sposób na robienie rzeczy, które nie zmieniają się od jednego gniazda do drugiego, a nie kiedy chodzi o tym, jak stawka na linię jest zbudowany, co najmniej. Masz aż 10 monet, które można wykorzystać do stawek na linii, z których każdy waha się w cenie od $0.01 $0.50. W ten sposób stawka na linię wynosi od $0.01 $5, podczas gdy całkowity zakład wynosi $0.10 do $50.

Nagrodę, którą chcesz uzyskać przyjdzie przez combo z pięciu dzikich symboli, podczas darmowych obrotów. Pierwszy dostaje $ 45,000 w podstawowej grze, lub $135,000 w trakcie darmowych obrotów, tak jak mnożniki stosowane są tam. 96.5% RTP wygląda dobrze, ale należy pamiętać, że patrzysz na grę z bardzo dużą zmiennością, więc można dostać się długie odcinki rund bez zwycięstw, zanim pojawi się w ogromny.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Madame Destiny

Jade Butterfly, który nawet ogłasza nazwę gry, będzie dzikiej cechą, którą będzie można wykorzystać przy tworzeniu nowych kombinacji, tak jak to będzie w nich wymianą. Nie dostaniesz tyle od niego, ile tylko ląduje na 2-gim i 4-m bębnach podczas płatnych obrotów, a w środku trzy, w trakcie darmowych obrotów. Jednak, tak jak on jest dziki i w grze sposobów, aby wygrać, to sprawia, że swoją pracę w dowolnym miejscu na bębnie, jeśli się pojawia, więc to jest cztery razy bardziej prawdopodobne, aby być przydatne, niż w tradycyjnej grze.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia grę jest opcja, która daje nam naprawić poszczególne bębny, pod warunkiem, że jesteśmy gotowi wydawać pieniądze na niego. Po tym, jak spin skończy, każdy z pięciu bębnów będzie mieć przycisk Respin i cenę. Jeśli jesteś w porządku z tą ceną, kliknij na przycisk respin tylko dla jednego bębna. Możesz postarać się o znak, który ci nie wystarcza, aby stworzyć combo, lub poprawić ten, który już istnieje.

Wybierasz się na darmowe spiny, należy uruchamiać za pomocą skatters. Od 2 do 5 takich znaków będzie zapłacić, podczas gdy 3 lub więcej, można również wywołać 13 darmowych spinów, które mają wygrane, które są mnożone przez 3. Dodatkowe darmowe spiny mogą być uruchomione, jak tylko pojawia się w środku i nie ma żadnych ograniczeń co do ich ilości.

MOTYW & Design

Jak gra z chińskiej tematyce, widzimy tło, które, wydaje się, scena ogrodu, z wiśni drzewami i górami, z ptaków latać i białe chmury, osiągając szczyt szczytów górskich. Motyl jest jednym z symboli, biorących udział w podczas gdy pozostałe pięć pokazują nam kwiaty, żółty, różowy, pomarańczowy, zielony i niebieski. Niestety, dodają również w grę pół tuzina kart i wcale nie są imponujące.

WNIOSEK

Jade Motyl może być dobrym automatach do gry, funkcja mudra, co najmniej, chociaż grafika czuć się średnio tylko w te dni.