Automat Jade Butterfly

Jade Butterfly-to jeden z nowych Wydań Pragmatic Play, i automat, gdzie wybrali motyw w stylu chińskim, gdzie motyle i kwiaty-to gwiazdy, a nie zwykłe obiekty w stylu azjatyckim, które są widoczne w takich grach.

W grze znajduje się bardzo duży plac zabaw, który korzysta z 5 bębnów i 4 symbolu dla każdego z nich, podczas gdy 1024 sposoby, aby wygrać są używane do utworzenia zwycięskiej kombinacji. Oprócz opcji, które obejmują dzikie symbole, скаттеры, darmowe spiny i 3 mnożniki, istnieje również opcja Respin, który może być używany do poszczególnych bębnów. Wielkie wygrane $ 60,000 za kombinacje są możliwe, jak grasz w grę, z wieloma nagrodami, dostępnych w tym samym czasie, nawet.

ZAKŁADY i nagrody

Stawki zaczynają się od $ 0.30 punktu, gdzie stawka na linię będzie traktowane jako $ 0.01. Może on być zwiększony stamtąd, więc kończy się na maksymalną stawkę na linię $5 (10 monet $0.50), a całkowita stawka do $ 150.

Teraz, dla zwycięskich kombinacji, które mogą być utworzone, najlepszy, który wykorzystuje Złoty Lotos będzie zapłacić $ 20,000 w podstawowej grze, lub $60,000 podczas free spin. Należy pamiętać, że w jednej rundzie może być utworzony kilka kombinacji, i, najwyraźniej, możliwe wygrane $ 3,000,000. Co do RTP, to on też wygląda nieźle, o czym ogłasza Pragmatic Play na poziomie 96,47%.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Jade Butterfly

Jade Motyl, który nawet nazwa gry ogłasza, będzie dzikiej cechą, którą można wykorzystać przy tworzeniu nowych kombinacji, tak jak ona będzie wymianą w nich. Nie dostaniesz tak wiele się od niego, jak on ląduje tylko na 2нд i 4th bębnach podczas płatnych obrotów, a na środku trzy podczas darmowych rund. Tym nie mniej, tak jak to jest dziki w grze z sposobów, aby wygrać, to sprawia, że swoją pracę w dowolnym miejscu na bębnie, jeśli się pojawia, więc to jest cztery razy bardziej prawdopodobne, aby być użyteczne, niż w tradycyjnej grze.

Jedną z rzeczy, która wyróżnia grę - jest to opcja, która daje nam, aby przywrócić pojedyncze bębny, pod warunkiem, że jesteśmy gotowi wydać pieniądze na to. Po tym, jak spin skończy, każdy z pięciu bębnów będzie mieć przycisk Respin i cenę. Jeśli jesteś w porządku z tą ceną, naciskasz przycisk i respin tylko że jeden bęben. Możesz postarać się o znak, który ci nie wystarcza, aby tworzyć combo, lub poprawić ten, który już istnieje.

Przechodząc do darmowe spiny, są uruchamiane za pomocą скаттеров. Od 2 do 5 takich znaków będzie zapłacić, podczas gdy 3 lub więcej Można również wywołać 13 darmowych spinów, które mają wygrane, pomnożone na 3x. Dodatkowe darmowe spiny mogą być spowodowane, jak tylko pojawi się w środku, i nie ma żadnych ograniczeń co do ich liczby.

MOTYW & Design

Jak gra z chińskiej tematem, widzimy tło, które, jak się wydaje, miejsce akcji w ogrodzie, z wiśni drzewami i górami, z ptaków, latających i białe chmury, osiągając szczyt szczytów górskich. Motyl jest jednym z symboli, uczestniczących w tym czasie jak pięć innych pokazują nam kwiaty, żółty, różowy, pomarańczowy, zielony i niebieski. Niestety, są one również dodać pół tuzina kart do gry, a oni nie są imponujące w ogóle.

WNIOSEK

Jade Butterfly może być dobrym automatach do gry, funkcja mudra, co najmniej, chociaż grafika czuć się średnio tylko w te dni.