Automat Fire 88

Dwa wspólne tematy ze współczesnej kategorii 5-rzędowe zostały połączone w jeden, a następnie 3-rzędowe gra wyszła z mieszanki tych dwóch. Fire 88 to gra od Pragmatic Play, która miesza ogień z chińskim motywem, a wynikiem jest ta klasyczna wersja, która ma kilka funkcji do zaoferowania, więcej niż wiele innych podobnych tytułów.

Będziesz grał na 3 rzędach, tworząc kombinacje z wypłatami do 1250 $ na 7 aktywnych liniach. Pod względem głównych cech, masz Wilda na jednego, wraz z bonusową grą Jackpot i darmowymi respinami. Będzie to lepsze niż w innych automatach o podobnym wyglądzie, a RTP ustawi się na 96,46%.

ZAKŁADY i nagrody

7 aktywnych linii, z którymi grasz w grze Fire 88, będzie miało po 3 symbole, a wszystkie muszą być tego samego typu, aby wygrana stała się twoją drogą. Aktywujesz wszystkie 7 linii, których nie można negocjować, ale decydujesz, czy idziesz z 1 lub 10 monetami, a także z nominałem, który waha się od 0,01$ do 0,50$. Podczas gdy minimalny zakład będzie wymagał 0,07$ na rundę, największy może osiągnąć 35$.

Jeśli spojrzysz tylko na regularne kombinacje, najlepszym wynikiem dla pojedynczej linii będzie nagroda w wysokości 1,250$. Alternatywą jest wyzwolenie gry bonusowej Jackpot, w której wygrywa się ustalone wygrane, a następnie można obstawić całkowity zakład 888x lub 31 080$.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER FIRE 88

Chociaż nie oczekuje się od nich, niektóre klasyczne automaty mogą zawierać kilka funkcji, a Fire 88 to taki tytuł. Na przykład są jokery przybrane w postaci azjatyckich smoków. Jest kilka rzeczy, które mogą się zdarzyć z tymi symbolami jako współtwórcami. Najlepiej, jeśli masz zwycięską kombinację trzech smoków, co daje wypłatę, która może wynieść 1.250 $. Kiedy pojawia się tylko raz lub dwa razy, może być użyty jako zamiennik innych symboli i przyczyni się do ich kombinacji.

Istnieje również Ponowna Runda, który uruchamia się, gdy na rolkach znajdują się dwa azjatyckie smoki. Rząd, który nie posiada jokera, będzie odpowiadał za darmo, tylko raz i to może sprawić że dostaniesz za to wynagrodzenie.

Aby dostać się do bonusowej gry Jackpot, potrzebujesz znaczka Jackpot obok 88 symboli. Trzy z tych znaczków Jackpot są potrzebne podczas jednej rundy, aby uzyskać dostęp do funkcji.

Istnieją trzy jackpoty, które możesz wygrać w grze bonusowej, a wartości są ustawione na całkowity zakład 38x, 88x i 888x. Musisz wybrać spośród 9 złotych monet, aby odkryć symbole jackpota. Pierwszy, w który otrzymasz trzy pasujące symbole, zapłaci Ci odpowiednią pulę.

MOTYW & Design

Już wspomniałem, że Fire 88 to automat do gier o różnych motywach. Ogień jest dużym motywem w automatach do gry, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. To, co jest nieco rzadsze w 3 rzędach, to motyw chiński, w tym przypadku krąży wokół rzeczy takich jak smoki, złote monety, cyfry 8, diamenty i trzy symbole Bar, które mają wyglądać jak petardy. To świetny projekt do gry z 3 rzędami, więc na tej podstawie sam już wyprzedza konkurencję.

WNIOSEK

Gra z 3 rzędami, ale z większą liczbą linii niż inne, z lepszymi funkcjami i zaawansowaną grafiką, czego chcieć więcej?