Automat Da Vincis Treasure

John Hunter sekrety i skarby Da Vincis Treasure nazwa tego automatu, Pragmatic Play to z naciskiem w górę na twórczości znanego artysty i wynalazcy, jak pokazano oczami współczesnego podróżnika.

Jak i bardzo wiele innych automaty do gry, że będziesz mieć dostęp do, skarby da Vinci oferuje 5 bębnów i 25 aktywnych linii na nich.Ma imponujące możliwości dla ciebie, aby odkryć, w tym i tutaj na mnożników do lat 60, który może być uzyskany w trakcie darmowych obrotów, ale i dzikie symbole lub bonusowe gry.Z tego rodzaju mieszanki w miejsce, nic dziwnego, że gra może zapłacić tyle, ile $500,000 w jednej rundzie.

Zakłady i nagrody

Masz zwykły Прагматичная system stawek grać tutaj, z których jeden ma 25 aktywnych linii a następnie pozwala utworzyć maksymalnie 10 monet na linię, przy czym wartość do $0.50. Masz stawkę w wysokości $5, gdy stawka w grze jest puste, w sumie $125.

Teraz ciekawa część jackpota, który znajduje się na niskiej stronie, jeśli sprawdzisz bazy nagród w grach, gdzie najlepsze kombinacje zapłacić tylko 4000 $(800 x W). Dostaje o wiele lepiej dla darmowych spinów, gdzie mnożniki dochodzić do 60, z wystarczająco dużo czasu, i szczęście jest po twojej stronie. Maksymalnie, co gra, podobno, może dostarczyć wyniesie $500 000. Gra jest operatorem muszą być wysokiej tytułu zmienności, to, co trzeba, aby być podekscytowany szansę zagrać.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Da Vincis Treasure

Sam Leonardo da Vinci jest częścią gry i znaki, i to dzika cechą jest to, że on przyniesie ci, gdy pojawiają się na bębnach. To będzie część pleców wystarczająco często, to, gdzie będzie wymienić po pojawieniu się na bębnach od 2 do 5. Nie pojawia się on na 1. bębnie.

Symbol bonusu Kodeksu jest jeszcze jednym, że masz tylko na niektórych perkusji. Średnie trzy z nich mogą zrobić to, i z trzema symbolami na miejsce, uruchomić jedną z trzech losowo wybranych funkcji.

Mapa quest jest jednym z trzech losowych, jeśli masz trzy symbole scatter. To gra bonusowa, która obejmuje koło Fortuny, który obraca się do tego, aby poruszać się po mapie. Można uzyskać od koła 1 do 5 stopni na mapie, lub można dostać grę za wiadomości. Największa wygrana wygrana, jeśli dotarli do 23-go stopnia.

Progresywny mnożnik darmowych spinów będzie twój drugi cechą, która składa się z 12 rund i zwiększenie mnożnika. Zaczyna się w 1x i zwiększa się o 1 po każdej rundzie. Ponieważ można ponownie uruchomić darmowych obrotów, w ciągu całych 60 wspólna rund, mnożenia i może dochodzić nawet do lat 60.

Trzecią cechą jest nagroda kompletacji, prosty bonus, gdzie można wybrać jeden z trzech punktów, aby otrzymać nagrodę.

Motyw & Projekt

Da Vinci inspirowane tematem oznacza, że wiele z przedstawionych symbole związane z tym wielkim wynalazcą i artystą. Masz jego zdjęcia, rękopisy, plecaków, książek, samolotów i kusze, wraz z kilkoma grali w karty. Ten lekko i nowocześnie symbolem jest obraz John Hunter, poszukiwacz przygód, że patrząc na działania da Vinci.

Wnioski

Da Vincis Treasure-to jest gra, to jest ciekawe, daje ogromne czynniki, aby uczynić go naprawdę ekscytujące jak tylko dojdziesz do jego obroty. To całkiem nieźle jak na jego inne funkcje, a także, z powyżej średniej zawarte grafika.