Nowe Sloty Pragmatic Play 2018

Da Vincis Treasure
Da Vincis Treasure
 • Wydanie: Aug 2018
 • Prod.: Pragmatic Play
 • RTP: 96.53%
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 25
 • Wersja Mobilna:

John Hunter sekrety i skarby Da Vincis Treasure nazwa tego automatu, Pragmatic Play to z naciskiem w górę na twórczości znanego artysty i wynalazcy, jak pokazano oczami współczesnego podróżnika.

Madame Destiny
Madame Destiny
 • Wydanie: July 2018
 • Prod.: Pragmatic Play
 • RTP: 96.5%
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 10
 • Wersja Mobilna:

Nowy automat od Pragmatic Play, który dostaje stary temat, obracającą się wokół wróżbitów, Madame Destiny ogłoszony jak gra z dużą zmiennością. On ma dość grafiki, głównie związane z tematem, a on będzie mieć kilka innych argumentów, aby zrobić dla siebie.

Jade Butterfly
Jade Butterfly
 • Wydanie: June 2018
 • Prod.: Pragmatic Play
 • RTP: 96,47%
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 1024
 • Wersja Mobilna:

Jade Butterfly-to jeden z nowych Wydań Pragmatic Play, i automat, gdzie wybrali motyw w stylu chińskim, gdzie motyle i kwiaty-to gwiazdy, a nie zwykłe obiekty w stylu azjatyckim, które są widoczne w takich grach.

Fire 88
Fire 88
 • Wydanie: Mar 2018
 • Prod.: Pragmatic Play
 • RTP: 94.99%
 • Ilość Bębnów: 3
 • Ilość Linii: 7
 • Wersja Mobilna:

Dwa wspólne tematy ze współczesnej kategorii 5-rzędowe zostały połączone w jeden, a następnie 3-rzędowe gra wyszła z mieszanki tych dwóch. Fire 88 to gra od Pragmatic Play, która miesza ogień z chińskim motywem, a wynikiem jest ta klasyczna wersja, która ma kilka funkcji do zaoferowania, więcej niż wiele innych podobnych tytułów.

Pragmatic Play to firma działająca od 2007 roku, która już za sobą ma pierwsze 10 lat życia. Jest to również jeden z wydawców, którzy zdobyli duże uznanie w branży, a ich gry są obecnie dostępne w około 100 różnych kasynach online, w tym w niektórych z największych marek. Mają obecnie 250 pracowników, żyjących w krajach z całego świata.

Czytaj więcej

Pragmatic Play certyfikuje wszystkie swoje gry za pośrednictwem audytora o nazwie Technical Systems Testing, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ich zawartość jest bezpieczna dla graczy. W tym samym celu mają licencję na grę uzyskaną w Antylach Holenderskich, z jurysdykcji Curacao, która jest bardzo dobrze znana w branży kasynowej.  Treści oferowane przez graczy są dostępne na wszystkich platformach, w tym na PC, Mac i telefony komórkowe. Ich treść jest tłumaczona na 22 języki, jest zaprojektowana z HTML5 i jest dostępna w 78 krajach.

Historia

Pragmatic Play została założona na Malcie, jurysdykcji Unii Europejskiej, w 2007 roku. Firma znacznie się rozwinęła w ciągu ostatniej dekady, a teraz ma w swojej kolekcji ponad 80 gier stołowych, automatów i innych rodzajów gier. Udało im się również rozwinąć do rozmiarów, w których zatrudniają ponad 250 osób w krajach całego świata. Wydaje się, że radzą sobie bardzo dobrze i spodziewam się, że w przyszłości będą rośli w podobnym tempie. Zostali wykupieni w 2016 roku przez IBID Group.

Gry Hazardowe Pragmatic Play

Biorąc pod uwagę, że firma ma około 10 lat od założenia, fakt, że oferują ponad 80 gier jest całkiem niezły. Podobnie jak wielu innych, największą uwagę skupia firma na wideoslotach, kategorii gier, które mają najwięcej tytułów do zaoferowania. Pozostałe cztery kategorie, które są wymienione w ich witrynie, to klasyczne automaty, gry stołowe, wideo poker i inne gry.

W kategorii Klasyczne Sloty dostępne są tylko cztery tytuły, ale średnio są one dużo lepsze niż większość 3-rzędowych gier, które teraz znajdziesz na rynku. Te cztery gry nazywają się Diamonds are Forever, 888 Dragons, 888 Gold i Irish Charms. Nie mają bardzo ekscytujących tematów, ale większość z nich nie skupia się na klasycznych ikonach.

Zaczęli także projektować swoją kolekcję gier stołowych, w tym na razie trzy tytuły w tej kategorii. Możesz zobaczyć jak u nich wygląda granie w Bakarata, Multihand Blackjacka lub w Roulette Crystal.

Kategoria Video Poker ma na razie jedną grę, ale jestem pewien, że planują ją dalej rozwijać. Gra, z którą wystartowali, to gra o nazwie Jacks of Better.

Wreszcie istnieje również kategoria Inne Gry, w której dostępne są tylko dwa tytuły: Keno and Go! Monkey!

Pozostawiłem najbardziej spójną kategorię na koniec. Kolekcja WideoSlotów to ta, w której odkryjesz większość ponad 80 tytułów dostępnych w Pragmatic Play. Podobnie jak inne gry, są one zaprojektowane w HTML5, co sprawia, że są one dostępne na urządzeniach mobilnych, na Macu lub PC, a wszystko to bezpośrednio z przeglądarki. Wydaje się, że koncentrują się one dość mocno na Chinach i innych wspólnych tematach, ale odkryłem także kilka interesujących pomysłów. Oprócz tytułów takich jak 8 Dragons, Caishen's Gold czy Queen of Gold, są jeszcze ciekawsze automaty takie jak Pixie Wings, Romeo i Julia, Mighty Kong i The Catfather (I i II).

Grafika

Firmy, które zaczynają swoją przygodę z rynkiem online, mają przewagę nad tymi, które zmieniają stronę od strony kasyna. Grafika wydaje się być lepsza na automatach, a im nowszy wydawca, tym lepiej wyglądają ich gry. Z pewnością jest tak w przypadku Pragmatic Play, wydawcy, którego gry hazardowe wyglądają dość kusząco.  Niezależnie od tego, na jaką ich grę spojrzałem, podobał mi się projekt, a to wiele mówi o tym, czego można się po nich spodziewać. Niektóre z moich ulubionych pod względem wizualnym były takie jak Aladdin's Treasure i The Catfather II.

Funkcje

Zauważyłem, że większość gier od Pragmatic Play ma trzy rodzaje funkcji do zaoferowania, choć będą to zwykłe, które mają najnowocześniejsze automaty. Najczęściej spotykana mieszanka funkcji obejmuje jokera, scattersy i symbol bonusowy. Dwa ostatnie, o których wspomniałem, zazwyczaj przynoszą darmowe rundy i grę bonusową. Są też inne opcje, czasami bez gry bonusowej, ale może z mnożnikiem. Gdyby znaleźć coś na minus, to mogły o by być innowacje w tej dziedzinie. Mimo to ich gry zapewniają wiele funkcji, więc nadal są całkiem przyjemne.

Wypłaty

Niektóre automaty do gier od Pragmatic Play mogą dać ci wiele linii, mnożników i wypłat nawet do 1000x, podczas gdy inne pójdą w odwrotnym kierunku i zapewnią ci nagrody, które pomnożą Twój zakład liniowy aż do 5000x lub 10 000x . Gry premiowe mogą czasami dać ci jeszcze lepsze nagrody niż te z regularnych kombinacji.