Automat Wolves! Wolves! Wolves!

Dla graczy, którzy szukają czegoś bliżej natury, jeden pomysł może być, aby sprawdzić automat Playtech, jak Wolves! Wolves! Wolves!, gdzie motyw oparty na kulturze indian. W rezultacie, to bliżej natury i, oczywiście, będzie wilk tematyczne w tym przypadku, jak również.

W tym czasie jak zwykle będzie dostarczać 40 aktywnych linii, może w końcu do 100, jeśli bębny rozszerzają się od 3 do 9 znaków każdy. Ogromne nagrody są możliwe, z dość duży zakład i ze wszystkimi 100 linii, zajmujących się odpowiednimi symbolami, aż $3,750,000 być na linii. Cechy gry dostarczyć złożone symbole, mistyczne totem i rozszerzający się bębny.

ZAKŁADY I NAGRODY

Ten automat będzie odtwarzany za pomocą 20 monet dla każdej rundy i poprzez aktywację wszystkich jego linii. Ma 40 linii są dostępne, i stawki zaczynają się od $ 0.20. Drugi koniec zakresu stawek otrzymuje możliwość korzystania z $ 1,000, dlatego każda linia może być aktywowana na aż 50 dolarów.

Ze zwykłych znaków, śledzić ułożone wilki, które płacą aż do 37,5 x zakład. Totem Wild sprawia, że lepiej, płacąc 75x zakład. Rozszerzenie dziczy pomoże dotrzeć do 100 linii w jednej rundzie, zapewniając nagrody 3,750 x, lub do $3,750,000.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Wolves!

Składany Wilk symbol jest pierwszym, który wspomnę. Natomiast nie do końca cecha, znak pojawi się pogrupowane w pakiety od 2 do 5 ikon, a więc może w końcu obejmuje cały bęben, jeśli jest wystarczająco duży. Mając kilka tych złożonych symboli na bębnach może w końcu spowodować kilka zwycięstw dla ciebie. Jest to również symbol z wysoką nagrodą, tak, że ma tylko pozytywne strony w jego obecności.

Szukasz symbol, który daje największe znaczenie dla jego kombinacji? Szukasz totem Dziki w tym przypadku, symbol, który będzie płacić 75x zakład, jeśli tworzą kombinację, która może pokryć wszystkie pięć pozycji na linii z nim. Oczywiście, to jest dziki i dlatego można go używać jako zamiennik znaku, a właściwie to i rsquo; s główna rola, którą on weźmie na siebie dla ciebie.

Dodatkowa funkcja, która reklamowane i są wykorzystywane w Wolves Wolves Wolves, nazywa mistycznym Totem. Funkcja ląduje w kolejności losowej, podczas każdego ze swoich płatnych obrotów, i on będzie aktywny w dowolnym miejscu między 1 i 3 rund. Za ten okres, okaże się, że bębny rozszerzają się w wysokości, aby zaoferować do 9 znaków zamiast 3. Dostaniesz 10 dodatkowych wierszy z każdego z tych nowych ciągów znaków, które są dodawane. W sumie z 9 rzędami znaków, można osiągnąć 100 linii wypłat. Funkcja ta otrzymuje również rozszerzenie dziczy, które lądują w losowych pozycjach. Z dość poszerzone dzikich symboli, które chwytają bębny, możesz mieć do 100 aktywnych linii, uformowanych i wygrywa do 3750 x zakłady rundy.

MOTYW & DESIGN

To i rsquo; s zamierza pokazać Indian temat, jeden, który koncentruje się na naturze i dzikich zwierząt z północnoamerykańskich prerii, to, co widzieliśmy w wielu slotów. Zdjęcia Wilki, konie, Sokoły, a także indiańskich rzeczy, takich jak tomahawk lub tee pee. Oczywiście są karty do koloru, a także, dla niskich płatniczych pozycji.

WNIOSEK

Wolves! Wolves! Wolves! ma tematu, który nie jest tak niezwykłe, ale nadrabia swoje unikalne cechy i staje się dość ciekawe i dzięki nim.