Automat Super Burning Wins

Podczas gdy tradycyjne czekam automat Playson - to współczesna nazwa, z świetną grafiką, z Super Burning Wins zapadli w kategorii, że nie są zaznajomieni z nimi, to klasyczny 3-bębnowy automat z owocowej tematyce.

Jeśli chodzi o rzeczy, które można oczekiwać od gry, głównie w średnio ofertę, która zaczyna się od 3x3 bębnów, które odbędą się 5 aktywnych linii. To trwa na bębnach, gdzie jedyne, co masz zamiar znaleźć to 2x mnożnik, który będzie mieć zastosowanie tylko wtedy, gdy można wypełnić ekran z właściwymi owocami. W przeciwnym razie, otrzymasz wygraną $75,000 w jednym okręgu z 5 możliwych kombinacji wygranej gniazda.

Zakłady i nagrody

Zachowały system się założyć, że używają w większości swoich szczelin, a więc do tego, aby ustalić kwotę, którą chcesz użyć, możesz po prostu otworzyć menu podręczne na dole, aby wybrać wartość z niego. To może być tak niskie, jak $0.10, lub tak wysokie, jak $100 do kosztów. On zawsze będzie używany na 5 wierszy, tak jak ta część się nie zmienia, a więc możemy liczyć, że stawka na linię o wartości $0.02 do $20. To nie jest wyznacznik, że trzeba obliczyć, jak Tabela aktualizacji z dokładną kwotę jesteś w stanie wygrać z każdym combo, na podstawie bieżącej całkowitej stawki.

Tak więc, nagrodę inteligentne, a jest animatorów zaangażowanych z owoców ikony, te płacą zbyt mało, aby zrobić wielką różnicę. Oni nie zbliżył się do górnej jackpot, który można uzyskać poprzez czerwone siódemki, symbole, które mogą zapłacić $15 000 za każdą zwycięską kombinację, którą oni tworzą. Biorąc pod uwagę wszystkie 5 linii, maksymalna wypłata, co można zrobić w jednej rundzie wynosi $75,000.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Super Burning Wins

Super Burning Wins oferuje nam klasyczny motyw, i trzymają się takiego podejścia, gdy funkcje uczestniczą również. Co to znaczy, że nie Masz żadnych funkcji z niej. Gniazdo posiada dziki symbol, nie rozprasza, darmowe spiny lub bonusowe gry, aby nikt z normalnych funkcji.

Zamiast tego, on daje mnożnik 2x, ale można to zrobić tylko, gdy można wypełnić ekran z odpowiednimi owoców, niskie płatności znaki. Mnożnik nie stosuje się, jeżeli to samo dzieje się z płatną ikon, więc jeśli jackpot nie mają wpływu, niestety. Maksymalna stawka wybrana, combo owoców ikony będzie zapłacić $700, tak, że z ekranu wypełnione i 5 wierszy, plus 2x mnożnik, można liczyć na wygraną w wysokości 7000. W porównaniu z jedynym combo z trzech czerwonych Siódemek będzie zapłacić $15,000.Choć miło, że jeden mnożnik nie zmieni, jak myślisz.

Motyw & Projekt

Temat jest takie klasyki, jak i inne gniazda do tej pory. Jest to prosty temat, owocami, w której uczestniczą Wiśnie, pomarańcze, cytryny i śliwki dla nisko opłacanych ikony, a niebieska x ma najmniejszą sugestię zrobić. Płatne znaki z barem loga, dzwonki i czerwone siódemki.

Jeśli jest jedna rzecz, aby ocenić o projektowaniu Super Burning Wins, że jakość bliżej do nowoczesnych gniazdo i symbole nie jest tak źle, pomimo klasyczne korzenie, które mają.

Wnioski

Super Burning Wins tak po prostu klasyczny, jak można zrobić, i polecam spróbować, jeśli jesteś Typem gracza, który preferuje grę zbyt wiele możliwości, aby dostać się w drodze.