Automat God of Wild Sea

Sporting temat, który czuje, jak ten, który widzieliśmy niezliczoną ilość razy, zanim The God of the Sea ma Posejdon jako swojego triku, wraz z królestwem morza, że on rządzi. The God of the Sea z starożytnej Grecji pięknie zaprojektowane w tym gnieździe, a ja mogę to samo powiedzieć o innych obrazach gry.

Inne obszary gry czują się tak samo znane, jak wybrany temat, a ja dam 5 bębnów / 25 linii układ jako przykład, jako ten, który wiele automatów używają. Jeśli chodzi o funkcje gniazda, te obracają się wokół losowych dystrybucji wilds, darmowe spiny i rozprasza. Grając w God of Wild Sea, możesz spodziewać się wypłaty $ 80,000.

Zakłady i nagrody

Grając na 25 stałych liniach, The God of the Sea prosi, aby wybrać całkowity zakład, wiedząc przez cały czas, że każda linia otrzyma mały kawałek. Dlatego trzeba zacząć zakłady od minimalnej wartości $ 0.25, tak, że każda z tych linii dostaje $ 0.01. Na drugim końcu spektrum, którego używasz, będzie top-koszt $100, co pozwala tracić do 4 dolarów za każdą z tych linii.

Opierając się na średnio RTP 95.79%, który został ogłoszony dla tej gry, i wiedząc, że to będzie tytuł średniej / wysokiej zmienności, można spodziewać się dobrych wypłat, ale również pewne ryzyko. Ty, najwyraźniej, można dostać się do $80 000 w tej grze.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER God of Wild Sea

Tam będzie kilka różnych funkcji, które będziesz mógł cieszyć się do The God of the Sea, ale w ogóle nie czuje się, jak to zapewnia wyjątkowe doświadczenie. Jest on zbudowany na standardowych funkcjach, które wciąż mogą uczynić go bardziej przyjemne.

Funkcja, która przeżywa różne-to jedna krąży wokół dzikie. Dzikie funkcja uruchamia się w losowej kolejności, gdy jesteś w grze podstawowej. Masz Posejdon pojawiają się od czasu do czasu, a on będzie rozpowszechniać dziczy na bębnie gry w tym momencie. Nie jest to funkcja, którą można uzyskać tylko od czasu do czasu, chociaż ona jest nastawiona dość często.

Uwagę wielu graczy, prawdopodobnie będzie na darmowe spiny, i te, które można uzyskać za pomocą standardowych symboli scatter. Jeszcze raz, trzeba, aby pojawiły się co najmniej trzy razy w polu widzenia, aby z nich korzystać i uzyskać 8, 10 lub 20 spinów za darmo, a także wygrać nagrodę pieniężną, która jest wielokrotnością całkowitego zakładu na 5x, 10x lub latach 50 (w zależności od ilości włączających światło rozproszone). Nadal bezpłatne losowy dziką cechą wewnątrz, częściej w rzeczywistości, plus można ponownie uruchomić darmowe spiny i uzyskać do 50.

Temat & Wygląd

Mimo, że mamy wspólny temat od The God of the Sea rzeczywisty wygląd gry wygląda na najwyższym poziomie. Płatne symbole-to te, które wyglądają imponująco, z Posejdona, jego Królową, delfinami lub skarbami, które przedstawiono w nich. Dodać funkcję znaków i kart do gry, i będziesz wiedział, że Tabela wypłat może zaoferować. Obraz tła tak samo dobrze zaprojektowany.

Konkluzje

The God of the Sea nie zamierza oferować ogromną ilość funkcji, ale jego grafika jest na tyle wysokiej klasy, aby mogli przekonać niektórych ludzi, zwłaszcza, jeśli nie chcą zbyt skomplikowanej rozgrywki.