Automat Fruits and Jokers

Fruits & Jokers-jest to jedna z niewielu gier Playson inspiracją macha, chodzenie na piętach prasowe, jak Joker poszerzyć lub 40 Joker w historii. Przy okazji, te szczeliny także, korzystając z tego samego wizerunek kobiety Jokera do ich głównych ról w grze kierujemy tutaj.

Ta klasyczna gra ma 5x3 bębnów, 20 linii, które można obstawiać. Na charakterystyczną stronie rzeczy, owoce i żartownisiów gwiazdy rozprasza i dzikie Joker, nic więcej. Prosty czy nie, gra ma do zaoferowania jackpot w wysokości do 40 000 zł, a dla tych, których interesuje rozgrywka jest łatwiejsze, to może być dobry wybór.

Zakłady i nagrody

Dla tych, którzy już próbowali automaty Playson w przeszłości, to nie powinno być zaskoczeniem, ponieważ pozwalają one robić zakłady, aby być zrobione. Jest to dość prosty system, w którym otrzymasz listę możliwych wartości stawka będzie używany dla wszystkich istniejących linii. Najmniejszą wartość z listy wynosi $0.20, a najwyższy - $100.

Na rundą stronie sprawy, w tabeli wypłat będzie powiedzieć ci, że możesz wygrać, na podstawie wybranej stawki. Zwycięskie kombinacje do $7,500 będą dodaj do maksimum nagrodę w wysokości 150 000 dolarów od jednej rundy. Jeśli szukasz najlepszy wynik z pięciu rozrzuconych symboli, ci zapłacić 40 000$.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Fruits & Jokers

Gra jest niezwykle prosta, a funkcja mądry nie oferuje nam wszystko, co jest dużo. Oba symbole, które zostały wykorzystane są w tysiącach innych automatów, dość często w znacznie bardziej skomplikowanej formie, niż tutaj.

Przede wszystkim sprawdźmy Joker, symbol, który jest w stanie zapłacić ogromny jackpot gry. On zamierza dać 1500 x nagrodę za każdy pełny combo jego form, do 7500 dolarów w gotówce. Jak wspomniałem powyżej, ekran wypełnia się z tymi dziczy mogą zapłacić 150 000$, co jest potencjałem, że w grze można osiągnąć. Nie czekaj, że przez pustkowia jako zamiennik rozprasza, ale liczyć na to, że są tam dla ciebie, gdy bywalcy potrzebuje pomocy.

Jeśli chodzi o symbole scatter, Fruits & Jokers opiera się na Złotą Gwiazdę za ten konkretny symbol. Pojawi się w dowolnym miejscu w grze, ale w jednej rundzie, i z trzech do pięciu znaków otrzymasz nagrodę pieniężną, która może osiągnąć 400х dziennych (40,000$). To wspaniała nagroda, więc to rekompensuje brak jakichkolwiek innych funkcji. Inne gry ci mogli dać mniejszy nagrodę i kilka darmowych spinów lub gier bonusowych, ale owoce i Jokerów trzyma się łatwiejsze.

Motyw & Projekt

Z klasycznym tematem w użyciu, Fruits & Jokers nie będzie bardzo imponującą grą. Grafika w końcu wygląda nowocześnie, bez względu na temat, ale nie znalazłem zdjęć Jokerów, gwiazdy, 7s, arbuzy, winogrona, cytryny, pomarańczy i wiśni wszystko, co ciekawe inaczej.

Playson nie tylko projekt jest na tyle mądry, aby upewnić się, że zegarek nie będzie problemem, ale to na pewno nie na plus dla gry.

Wnioski

Fruits & Jokers mogą zapłacić bardzo dobrze, ale motyw i akcja będzie tak proste, jak to się robi w 5-bębnowy automat. Jeśli jesteś Typem gracza, który woli proste sloty, owoce i Jokerów będzie dobre dla ciebie.