Automat Claws vs Paws

Claws vs Paws to gra od Playson, gdzie możemy zboczyć klasyczną walkę psów i kotów, czy też jak wolisz dobra ze złem. W grze jest także motyw rabunkowy, więc kot jest tym który kradnie, podczas gdy pies jest policjantem i próbuje złapać go. To będzie slot z high-endowym designem i wieloma super funkcjonalnościami, więc czytaj dalej by dowiedzieć się wszystkiego co oferuje ta gra.

Wygrane w Claws vs Paws osiągną wartość 4,200$ podczas zwyczjnej rundy, albo 21,000$ podczas darmowych. Masz jokery, specjalne i reguralne scattersy, trącane scattersy Big Win Hacking bounsy, Wygrane passy dające powtórzenie rundy, Top-symbols Re-spins, Sliding Wild Free Spins, Progressive Multiplier Free Spins, Sticky Wilds free spins and the Prize Wheel, więc jest to ogromna kolekcja funkcji do których masz dostęp. Funkcja gry to 20 przemieszanych linii na 5 rzędch.

ZAKŁADY I NAGRODY

Wymaganiem Claws vs Paws jest posiadanie aktywnych linii i z tego powodu masz ograniczoną liczbę możliwości obstawienia, wartości sięgają 0.20$ i 140$. Możesz samemu obliczyć, ile wynoszą te linie, a monety na nich są warte od 0.01$ do 7$.

Zwyczajne wygrane dostarczają najwyżej 600 monet albo 4.200$, podczas Twoich najdroższych rund. Istnieje możliwość zwiększenia tej wartości, w szczególności z mnożnikiem x5 z darmowych rund, co oznacza że te same symbole mogą dać 21.000$. Ogromna liczba funkcjonalności sprawia że jest to bardzo dobra maszyna slotowa w pojęciu RTP, wartość procentowa jest ustawiona na 96.85%.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER CLAWS VS PAWS

Pierwszą funkcjonalnością której się nauczysz to Wild Diamond, zamiennik, który działa tylko ze zwyczajnymi ikonami i ten jeden, który płaci 4,200$ jackpot’a przez siebie jeśli może.

Big Win Hacking to funkcja losowa, która będzie posiadać zamiennik Kotów z niektórych zwyczajnych symbolów przez co będzie je zamieniał w Big Win.

Scatter Nudge to kolejna randomowa funkcja, przetrąci rząd i popchnie trzeci scatter do 5 rzędów,  dzięki temu możesz dostać darmową rudnę.

Winning Strak Re-spins dostarczy od 2 do 4 wygranych darmowych rund z gwarancją wypłaty.

Jest także funkcjonalność nazwana Top-symbols Re-spins, z wywoływanymi 3 re-spinami, gdzie używane są tylko wysoko płatne symbole.

Aktywacja jednego z trzech rodzajów darmowych spinów odbywa się za pomocą kombinacji dwóch różnych scattersów. Standardowy Scatter jest na rzędzie 1 i 3, i potrzebujesz go na obu dwóch rzędach. Specjalny skater jest dostępny w trzech wariantach, z których każdy ma innego rabusia kota. Trzeci scatter pojawia się tylko na rzędzie 5, a w zależności od tego, który otrzymujesz, uruchamiasz jeden z trzech rodzajów darmowych rund.

Trzy rodzaje darmowych spinów to Sliding Wild (losowo rozmieszczone symbole jokera, które przesuwają się o jedną pozycję w każdej rundzie, aż do opuszczenia ekranu), Mnożnik postępów (od 1 do 5 razy dostępne mnożniki, w miarę postępów napadu na bank) i Sticky Wild (10 za darmo spiny z losowymi jokerami, dodanymi do rzędów podczas każdej rundy).

Temat & Wygląd

Stara rywalizacja między psami i kotami przybiera nowy obrót w Claws vs Paws, a dwa gatunki wykorzystywane są jako policjanci i rabusie. Napad na bank jest tym, którego tu wybrali, ale główni bohaterowie to teraz zwierzęta domowe, więc jest to inna historia i jest całkiem interesująca. Symbole dostarczają głównie obrazów takich jak kości, policyjne beczki, klucze i tym podobne, a także karty do gry.

Konkluzje

Uwielbiam ogromną ilość funkcji, które Playson umieścił w Claws vs Paws, a także niesamowitą grafikę i wysoki współczynnik RTP.