Nowe Sloty Playson 2018

Super Burning Wins
Super Burning Wins
 • Wydanie: Aug 2018
 • Prod.: Playson
 • RTP: ---
 • Ilość Bębnów: 3
 • Ilość Linii: 5
 • Wersja Mobilna:

Podczas gdy tradycyjne czekam automat Playson - to współczesna nazwa, z świetną grafiką, z Super Burning Wins zapadli w kategorii, że nie są zaznajomieni z nimi, to klasyczny 3-bębnowy automat z owocowej tematyce.

Fruits and Jokers
Fruits and Jokers
 • Wydanie: Aug 2018
 • Prod.: Playson
 • RTP: ---
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 20
 • Wersja Mobilna:

Fruits & Jokers-jest to jedna z niewielu gier Playson inspiracją macha, chodzenie na piętach prasowe, jak Joker poszerzyć lub 40 Joker w historii. Przy okazji, te szczeliny także, korzystając z tego samego wizerunek kobiety Jokera do ich głównych ról w grze kierujemy tutaj.

God of Wild Sea
God of Wild Sea
 • Wydanie: Jun 2018
 • Prod.: Playson
 • RTP: 95,79%
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 25
 • Wersja Mobilna:

Sporting temat, który czuje, jak ten, który widzieliśmy niezliczoną ilość razy, zanim The God of the Sea ma Posejdon jako swojego triku, wraz z królestwem morza, że on rządzi. The God of the Sea z starożytnej Grecji pięknie zaprojektowane w tym gnieździe, a ja mogę to samo powiedzieć o innych obrazach gry.

Claws vs Paws
Claws vs Paws
 • Wydanie: Mar 2018
 • Prod.: Playson
 • RTP: 96.85%
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 20
 • Wersja Mobilna:

Claws vs Paws to gra od Playson, gdzie możemy zboczyć klasyczną walkę psów i kotów, czy też jak wolisz dobra ze złem. W grze jest także motyw rabunkowy, więc kot jest tym który kradnie, podczas gdy pies jest policjantem i próbuje złapać go. To będzie slot z high-endowym designem i wieloma super funkcjonalnościami, więc czytaj dalej by dowiedzieć się wszystkiego co oferuje ta gra.

Playson ma swoją siedzibę na Malcie i istnieje od 2012 roku, w którym została założona. Jest to twórca gier kasynowych, które zatrudniają ponad 250 pracowników na całym świecie, więc w ciągu kilku lat udało się już osiągnąć przyzwoity rozmiar, nawet w porównaniu z gigantami branży. Bycie nowicjuszem na rynku może być zaletą, zwłaszcza, gdy wygrywasz z lepszymi maszynami hazardowymi niż większość firm, które są twoją konkurencją. Playson koncentruje się na rynku online, ale ma również swoją stronę, która zajmuje się również kasynami stacjonarnymi i gamą, której potrzebują.

Czytaj więcej

Licencje umożliwiające im funkcjonowanie na tym rynku pochodzą z kraju, w którym się znajdują, czyli na Malcie, ale także z innych szanowanych jurysdykcji, takich jak Wielka Brytania i Alderney. Jest to sposób na to, aby firma wykazała się wiarygodnością w oczach graczy i partnerów, ponieważ są to jedne z najlepszych licencji do gier, jakie możesz zdobyć.

Historia

Playson to młoda firma, która powstała w 2012 roku i ma swoją główną siedzibę na Malcie. Przez pierwsze pięć lat działalności firma Playson zdołała stworzyć ponad 40 gier, wszystkie wykonane w HTML5. Rozwijają się też dość szybko, więc mają już co najmniej 250 osób zatrudnionych na całym świecie.

Gry Hazardowe od Playson

Jak już wspomniałem, Playson wciąż jest młodą firmą, więc wydali zaledwie kilka gier. Jest tam trochę różnorodności, ale nie za dużo. Kategorie gier, które wymieniają na swojej stronie, obejmują automaty (z większością obecnych gier, około 38 tytułów od tego momentu), Video Poker (Double Joker Poker i Wild Sevens), Gry stołowe (jedna gra w Blackjacka ) i Ruletka (ruletka z torem). Oczywiście, wciąż są w powijakach, jeśli chodzi o posiadanie pełnego katalogu gier, i mogą być tylko sposobem na wzbogacenie oferty kasyna i nie mogą same pokryć swoich potrzeb.

Zaletą dla nowej firmy jest to, że w jej kolekcji są tylko nowoczesne automaty do gier, ale to nie jest gwarancja. W przypadku Playsona dokładnie tak się stało, jeśli grasz na automatach, znajdziesz ponad trzy tuziny przykładów tego, jak taka gra powinna zostać wykonana.

Jeśli spojrzymy na rodzaje tematów, które opisują na swoich automatach, są takie, które wcale nie wydają się imponujące, z historiami, które inni próbowali wskrzesić równie dobrze w przeszłości. Wrzuciłbym do tej kategorii automaty takie jak Clover Tales, Fruitful Siesta lub Aquarium. Na szczęście widziałem jeszcze więcej automatów do gier, które są fajne, a nawet nieco wyjątkowe. Automaty takie jak Space Corsairs, Eastern Delights, Burlesque Queen, Dracula’s Family albo Sky Way to tylko niektóre z tych ekscytujących gier, w których grałem z powodu historii, a nie tylko jakości wyglądu czy funkcji.

Chociaż większość gier Playson to nowoczesne wideoautomaty, co oznacza, że oferują 5 rzędów, zaprojektowali również klasykę. Lucky Reels to jedna z takich gier, 3-rzędowy automat z 5 liniami i najwyższymi wypłatami w wysokości 5 000 monet.

Grafika

Wspominałem o tym wcześniej, ale warto powiedzieć jeszcze raz. Gry, które Playson zaprojektował do tej pory są bardzo dobrze wykonane, z nowoczesną grafiką i są całkiem atrakcyjne. Niezależnie od tego, czy patrzysz na takie sloty, jak Dracula’s Family, Lucky Pirates albo Time Warp Guardian, jakość jest tak dobra jak wszystko, czego oczekujesz od Betsoft lub NetEnt. Często bohaterowie siedzą po jednej stronie rzędów, są animacje i dobrze zaprojektowane symbole, zazwyczaj bez ikon pokera. Ogólnie rzecz biorąc, design jest zdecydowanie jedną z głównych zalet, jakie mają automaty od Playson.

Funkcje

W porównaniu z typowym automatem sprzed dziesięciu lat, odkryjesz, że te, które dzisiaj wypuszczono, mają tendencję do bycia lepszymi, są bardziej zabawne. Sposobem na to są lepsze funkcje, nie tylko standardowe jokery i darmowe rudny. Wydaje się, że Playson próbuje, ponieważ ich funkcje są coraz obszerniejsze. Na przykład, jeśli grasz w Time Warp Guardian, otrzymasz darmowe obroty z zablokowanymi jokerami i dwoma połączonymi rzędami, które będą się obracać razem i wyświetlać identyczne symbole.  Kolejną funkcją, tym razem w Dracula ‘s Family, będzie 5-cio-rzędowy joker, który może przekształcić dwa rzędy w jokery, jeśli się pojawi. Po raz kolejny jest to obszar, w którym Playson radzi sobie bardzo dobrze i widać, że pokazują wyobraźnię podczas projektowania funkcji w swoich grach.

Wypłaty

Ich gry mają dobre średnie RTP, głównie w okolicy 95% lub 96%, podczas gdy najlepsze wypłaty zależą od wszystkiego, co jest oferowane. Możesz mieć różną liczbę symboli, wyświetlających się na rzędach, mogą istnieć linie lub sposoby na wygraną, mnożniki i różne inne funkcje, które mogą wpłynąć na wartość nagród. Największe z nich będą często warte tylko 1000x lub mniej, ale widziałem też, że inni przekraczają 10 000x.