Automat Sweet Alchemy

Sweet Alchemy, gra od Play'N Go , jest rodzajem wydania, w którym można uzyskać wiele funkcji i styl rozgrywki, który nie jest naturalny dla automatów z wieloma poziomami, które można przejść, i mam nadzieję, z dobrymi wypłatami jako dobrze. Jest to projekt o tematyce cukierkowej, który już kilkakrotnie widzieliśmy.

Dostajesz rzędów 5x5 Sweet Alchemy z systemem klastra, więc nie używasz zwykłych sposobów na wygrywanie lub płacenie linii. Otrzymujesz zapłatę nawet 3000 razy, podczas gdy grasz, a po drodze możesz spodziewać się trzech rodzajów dziczy w środku, wraz z Sugar Rush Meter, który dostarcza darmowe obroty w odpowiednim czasie. Wiemy, czym jest RTP gry, 96,50%, co czyni go dobrym wyborem dla każdego, kto szuka tego rodzaju skomplikowanej rozgrywki.

ZAKŁADY I NAGRODY

Każdy, kto chce zagrać w Sweet Alchemy, nie musi martwić się o poszczególne linie i kwotę, która trafia do każdego z nich. Zamiast tego decydujesz o całkowitej kwocie do wykorzystania w grze, wahającej się od 0,10$ do 100$, i jest to wartość brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o wypłatach.

Klastry symboli będą decydować o wypłatach i średnio automat będzie wypłacał graczom zwrot w wysokości 96,50%. Istnieją nagrody sięgające 3000x, co może oznaczać nawet 300 000 $ z jednej rundy.

FUNKCJE AUTOMADO DO GIER SWEET ALCHEMY

Jeśli chodzi o symbole funkcji, tylko jokery będą dostępne w środku, ale są dostępne w trzech wariantach. Istnieje zwykłe dziczy dla jednego, symbol, który można użyć jako substytutu. Następnie masz Striped Wilds, symbole, które mogą przejąć całe kolumny lub wiersze, jeśli mogą przyczynić się do wygranych w ten sposób. Wreszcie, istnieją Dotted Wilds, które wybierają jeden losowy symbol, a następnie zastępują wszystkie jego instancje na rzędach, co również dzieje się tylko wtedy, gdy wygrane mogą zostać uruchomione w ten sposób.

Tworzenie zwycięskich kombinacji w Sweet Alchemy wymaga, abyś miał co najmniej cztery symbole tego samego typu dotykające. To nie tylko płaci, ale także zwiększa wskaźnik Sugar Rush Meter.

Wypełnij ten licznik w sumie 6 symbolami w jednej rundzie, a 2 symbole wieloznaczne zostaną umieszczone w dwóch losowych pozycjach, aby można było utworzyć nowe wygrane. 13 symboli w mierniku doda obiekt z 2 paskowymi znakami joker, które modyfikują dwa wiersze lub kolumny. Ponownie symbole, które zostaną usunięte, zostaną dodane do miernika. 25 symboli dodanych do licznika daje ci 2 Kropkowane Dziki do rundy. Przechodząc dalej, możesz również mieć 38 symboli na tym metrze, w takim przypadku otrzymasz darmową rundę o nazwie Mix the Elixir.

Mix the Elixir obejmuje darmową rundę z symbolami 9x9 w grze. Runda zawiera czary Candy, a kończy się, gdy nie ma już więcej do wykorzystania. Możesz dostać Mixed Candy, Sweet Surprise lub Sugar Bombs.

MOTYW&DESIGN

Design jest tym, który widzieliśmy w innych automatach w przeszłości, szczególnie tych z cukierkami jako symbole. Właśnie to robimy w tej grze, z obrazami na bębnach z pączków, szyszek, fasoli, kostek, pastylek, orzechów, serc i gwiazd. To urocza gra, mimo że nie jest już tak wyjątkowa.

WNIOSEK

Sweet Alchemy może być dość interesującą grą, z ogromną liczbą funkcji dostępnych wewnątrz i uroczą grafiką. Opłaca się równie dobrze jak zwykły automat, więc graj, jeśli chcesz czegoś wyjątkowego.