Automat Hugo Goal

W popularnej serii, która jest dostępna od Play’N Go, w nowy automat właśnie ogłoszono, i to nazywa się Hugo Goal. Możesz liczyć na tę grę, aby dostarczyć nożnej powiązanych działań, możliwe jest, aby być przygotowanym do Mistrzostw świata w 2018 roku. Gniazdo oferuje klasyczną zabudowy, ale z wysokiej jakości grafiką, że będzie bardzo zabawne doświadczenie, jak grasz.

Jak grasz Hugo Goal, otrzymasz 3 cewki do wirowania i 5 linii, wygrane mogą być utworzone na. Podczas gdy gniazdo ma dobry RTP, od 96.49%, to nie płacić dużo pieniędzy za ich kombinacji, oferując do $1600 za zwycięską kombinację. Ma kilka ciekawych funkcji, które nie będą oczekiwać od klasycznego gniazda, w tym odtwarzanie działań, rzutów wolnych i karnych, który przynosi owoce do 16000$.

Zakłady i Nagrody

Gra może mieć tylko 5 linii wygrywających, ale on ma na nich wszystkich aktywnych i zakłady do tej pory osiągnąć maksima na $100. Można spędzić cały 0.05$, jeśli chcesz, ale można też iść na maksymalną stawkę i korzystać do 20 $dla każdej linii.

Dłuższej perspektywie Deweloper obiecuje, że gniazdo będzie zapłacić dość dobrze, ponieważ jego RTP został ogłoszony w 96.49%, wygląda na to, że większość gier daje teraz. Wydaje się, że to, co pochodzi głównie przez bonusów, jak zwykłych kombinacji zapłacić do 16x na większość, lub $1,600. Bonus-gra może zwiększyć wygraną aż do 800x na spin, co oznacza ponad $80,000.

Hugo Goal Gry Funkcji

Nie czekaj gniazdo z 3 bębnami oferuje zbyt wielu możliwości, ale Hugo Goal sprawia, że rzeczy inaczej i ma kilka ciekawych rzeczy, aby pokazać się na tych bębnach.

Jedną z tych cech jest odtwarzanie działań. Można uzyskać go, aby wywołać w obroty bez zwycięstw, ale z dwoma pełnymi ułóż je identycznych symboli wypadnie na bębnach. Będzie brakowało żadnych symbole na trzecim bębnie w tym momencie, tak, że można nie dostać wypłatę. Hugo niewiele znaczy, gdy pojawia się choć na całość, z drugiej symbol ułożone na inny. Trzecim bębnie, który nie ma żadnych znaków, które trzeba będzie zacząć od nowa kręcić, dopóki nie dostaniesz od tego wygrają rundę.

Rzut wolny-to jeszcze jedna cecha, co można zrobić, i znowu tylko będzie inicjować w zwycięskich rund. Musi on dwa stosy takich samych symboli na dwóch bębnach, z trzeciej cewki, aby ponownie kręcić raz, tak, że można dostać jeszcze jedną szansę na zwycięstwo.

Najlepszą cechą gniazdo wydaje się rzut karny, który potrzebuje ciebie, aby wypełnić bębnów z tej samej ikony. Kiedy to się stanie, a otrzymasz pięć zwycięskich kombinacji, to bonus gra pozwoli ci dostać się do 10x mnożnik, aby użyć na te nagrody. Tu chodzi o rzuty karne, i Hugo ma być jeden, aby spróbować i trzymać je z sieci.

Motyw & Projekt

Temat Hugo-jest taki, że zawiera w sobie ładny mały troll, krokodyla (krokodyla), Koza i Afskylia, tak, że niektóre postacie z poprzednich sloty zostały zapisane. Jest to wysokiej jakości konstrukcja nie ważne z jakiego gniazda ty porównujesz go z, który doskonale nadaje się do classic 3-bębnowy nazwę. Inne postacie również są związane z flag, liczniki, gwizdki, piłki i buty.

Wnioski

Hugo Goal nadal popularnej serii Hugo z klasycznym tytułem, który poświęcony Mistrzostwom świata w 2018 roku, przy użyciu piłki nożnej jako inspiracja.