Automat Golden Colts

Jeśli chodzi o automaty tematyczne Joker West, nie znajdziesz wielu, którzy będą próbować wprowadzać innowacje w fabule, ale Golden Colts od  Play n Go wydają się właśnie tak robić. Zawiera nieumarłego szeryfa w głównej roli, wszystkich rzeczy, i jest świetnie zaprojektowany w stylu komiksu, który pasuje do niego.

Golden Colts ma 5 bębnów wypełnionych w sumie 20 symbolami, z których wychodzi 40 aktywnych linii. Gra dostarczy jokerów, scatterów i około 7 różnych funkcji, które wyzwalają z pojedynczej gry bonusowej. Jego najlepsze wypłaty wzrosną do 1 250$ za pojedyncze kombinacje.

Zakłady i nagrody

Jeśli chcesz postawić zakład w Golden Colts, najniższa kwota, którą będziesz mógł wykorzystać, to 0,20$. Jeśli chodzi o najwyższy, automat pozwala wybrać całkowity zakład wynoszący 100$. Wszystkie opcje zakładów znajdują się na dole, w linii, która pokazuje 5 z nich na raz.

Jeśli chodzi o nagrody w grze, będą one dostarczane za pośrednictwem różnych symboli, ale to będzie najlepszy, najlepiej płacący 1.250$ za pięć, ustawionych na pozycjach aktywnej linii.

Funkcje automatu go gier GOLDEN COLTS

Dwa główne symbole, do których zdobędziesz dostęp podczas grania, jokera i scattersa, będą reprezentowane przez wizerunki czaszek, krowy w przypadku pierwszego i człowieka w przypadku drugiego. Mają dla nich metaliczny wygląd, złoty za jokera i srebro za rozrzut, i są tak dobrze dobrani, jak inni w grze.

Symbole Jokera mają dość podstawową rolę, jeśli chodzi o ich podstawową moc gry. Są one substytutami, których oczekuje się od nich, a także tworzą kombinacje bezpośrednio, inną zdolność, którą często mają. W tym drugim przypadku płacą do 1250 USD.

Przechodząc do scatterów, są one nieco bardziej interesujące, szczególnie jeśli masz trzy losowe na bębnach, aby uruchomić grę premiową dla Ciebie. W tej funkcji otrzymujesz około 7 potencjalnych bonusów, z których jeden jest wybierany losowo.

Najpierw masz Ace High Gang, który zapewnia 3 darmowe rundy, które mają mega symbole w rozmiarze 4x4 na ostatnich czterech bębnach.

Druga opcja daje Wild Bull, z 3 darmowymi rundami, które otrzymują 1-2 bębny jako jokery w każdej rundzie.

Po trzecie, patrzysz na  Law of the Wild, z 1 darmową rundą i szeryfem pojawiającym się na środkowych trzech bębnach.

Po czwarte, istnieje opcja Gunslingers, w której 1 darmową korzyść w rundzie z mnożnika do 30x zdecydowała przed rozpoczęciem funkcji.

Poker Play będzie zawierał 1 rundę, w której znajduje się symbol 2x2 Wild Gambler, który jest lepki na bębnach i który jest dostarczany z rundami.

Furie mają także 1 rundę, w której dwa symbole z Dziewczyną pojawiają się w rozmiarach 2x2, lepkie na bębnach i uruchamiające rundy, dopóki nie wygrasz.

Ostatnim z nich jest Most Wanted, gra premiowa z plakatami wyświetlanymi na ekranie, do wyboru i nagrody.

Motyw & DESIGN

Golden Colts ma bardziej przerażającą atmosferę niż typowy slot Wild West. Posiada wiele dobrze zaprojektowanych postaci, a także szeryfa, który wygląda jak zombie i niestety ma kilka kart pokera. Bardzo podobała mi się grafika, więc na ten wynik zdecydowanie dałbym mu maksymalną ocenę.

Wniosek

Golden Colts udaje się wyglądać całkiem nieźle, i mimo że istnieje możliwość ulepszenia wyboru symbolu, jego cechy są z pewnością ekscytujące i zasługują na uwagę.