Nowe Sloty Play'N GO 2018

Hugo Goal
Hugo Goal
 • Wydanie: Jun 2018
 • Prod.: Play'n'Go
 • RTP: 96.49%
 • Ilość Bębnów: 3
 • Ilość Linii: 5
 • Wersja Mobilna:

W popularnej serii, która jest dostępna od Play’N Go, w nowy automat właśnie ogłoszono, i to nazywa się Hugo Goal. Możesz liczyć na tę grę, aby dostarczyć nożnej powiązanych działań, możliwe jest, aby być przygotowanym do Mistrzostw świata w 2018 roku. Gniazdo oferuje klasyczną zabudowy, ale z wysokiej jakości grafiką, że będzie bardzo zabawne doświadczenie, jak grasz.

Sweet Alchemy
Sweet Alchemy
 • Wydanie: Mar 2018
 • Prod.: Play'n'Go
 • RTP: 96.11%
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 10
 • Wersja Mobilna:

Sweet Alchemy, gra od Play'N Go , jest rodzajem wydania, w którym można uzyskać wiele funkcji i styl rozgrywki, który nie jest naturalny dla automatów z wieloma poziomami, które można przejść, i mam nadzieję, z dobrymi wypłatami jako dobrze. Jest to projekt o tematyce cukierkowej, który już kilkakrotnie widzieliśmy.

Golden Colts
Golden Colts
 • Wydanie: Mar 2018
 • Prod.: Play'n'Go
 • RTP: ---
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 40
 • Wersja Mobilna:

Jeśli chodzi o automaty tematyczne Joker West, nie znajdziesz wielu, którzy będą próbować wprowadzać innowacje w fabule, ale Golden Colts od  Play n Go wydają się właśnie tak robić. Zawiera nieumarłego szeryfa w głównej roli, wszystkich rzeczy, i jest świetnie zaprojektowany w stylu komiksu, który pasuje do niego.

Play'n GO to firma o szwedzkich korzeniach, która działa w branży kasyn internetowych od ponad 20 lat. Została założona w 1997 roku w szwedzkim mieście Vaxjo. Przed długi czas była jedynie filią większego ośrodka, lecz w 2005 roku stali się niezależną firmą. Wydali kolekcję gier w 30 językach, a z racji tego, że są to bardzo przystępne tytuły, znajdziesz je w wielu kasynach. Firma udostępniła te gry również na telefony komórkowe zarówno te z systemem Android, jak i iOS.

Czytaj więcej

Ich gry są oferowane za pośrednictwem platformy o nazwie GAT, co jest skrótem od Game Account Toolkit. Według Play'n GO, jest to otwarta platforma modułowa, a jej zaletą jest możliwość integrowania rożnych gier oferowanych przez inne firmy, oprócz tych, wypuszczonych przez nich samych. Świadectwem jakości pracy, którą wykonują jest fakt, że istnieje obecnie ponad 140 kasyn, które mają ich gry w swojej kolekcji.

Historia

Play'n GO zaczynał jako podwykonawca na samym początku rynku internetowych kasyn, w pierwszych latach po rozpoczęciu ich działalności. Założony w 1997 roku początkowo był twórcą gier online dla większej firmy, mając na swoim koncie wiele sukcesów. Ostatecznie zaczęli tworzyć gry dla siebie i wypuścili swoje pierwsze tytuły w 2004 roku. Wydaje się, że sprawdzają się szczególnie dobrze wypełniając niszę gier mobilnych, gdzie opracowali rozwiązania, które sprawdzają się w systemach Android, iOS, Windows i Blackberry. Są uznawani za jednych z najlepszych developerów w całym kraju, a w 2017 roku wygrali Slot Provider of the Year, tytuł przyznawany na International Gaming Awards, automaty takie jak 7 Sins, Grim Muerto i inne wypuszczone w 2016 roku.

Gry Play'n GO

Pomimo tego, że są szczególnie dobrzy w projektowaniu automatów, Play'n GO zaoferowało nam wiele innych gier na przestrzeni lat. Niezależnie od tego, czy chcesz wypróbować ich wersję Caribbean Stud Poker, czy też podoba Ci się Bacccarat, Pai Gow Poker lub jakakolwiek inna znacząca gra, znajdziesz je wszystkie w ich kolekcji. Mają także trzy rodzaje ruletki (w tym jedna francuska) i osiem Blackjacka'a, a także wideo pokera i zdrapki.

Najbardziej imponującą częścią ich kolekcji wydają się być jednak automaty do gier. Zostało już wydanych ponad 90 automatów, a średnio co miesiąc lub dwa wciąż wypuszczają nowe. Są one bardzo imponujące, a dzięki swojej jakości zdobyły liczne nagrody.

W ciągu ostatnich kilku lat zauważyłem parę ciekawych tytułów wydanych przez tego dewelopera, ale jeśli spojrzysz na ich kolekcję, będziesz mógł również znaleźć parę mniej interesujących. Gry takie jak Lucky Diamonds czy Irish Gold nie są tak dobre jak automaty do gier typu Hugo, Matsuri, Lady of Fortune i Grim Muerto. Standardowo mają mieszankę zarówno nudnych jak i imponujących motywów, a wśród tych ostatnich liczyłem automaty poświęcone dniu zmarłych, klubom jazzowym, alfonsom, a nawet skandynawskim kobietom.

Grafika

Jak już wspominałem, nowsze wyglądają dość imponująco, lecz w przeszłości nie były tak miłe dla oka. Najważniejsze jest to, że większość automatów do gier, które stworzyli jest wyraźnie wysokiej jakości, szczególnie pod względem grafiki. Sprawdź któryś z ostatnio wydanych automatów, a jestem pewien, że poczujesz to samo. Tego samego można spodziewać po ich przyszłych wydawnictwach, więc masz dobry powód, aby dalej grać w kasynach oferujących ich tytuły.

Cechy

Jeszcze jedna rzecz, która działa na korzyść automatów do gry Play'n GO to rodzaj funkcji, które oferują. Choć nadal można się spodziewać  zwykłych zamienników, scattersów lub darmowych spinów. Wśród rzeczy, które widziałem na ich najnowszych automatach, są to dodatkowe wildsy, drugie szanse, podświetlone bębny, rozszerzone wildsy i wygrane spiny.

Wypłaty

Rzadko kiedy Play'n GO oferuje ogromne wypłaty, przynajmniej nie w przypadku stałych nagród dostępnych w ich automatach. Wydaje się, że bardziej typowe dla nich jest wypłacanie nagród o wartości od 200x do 1000x, natomiast w jackpotach 10 000x. To oczywiście konsekwencja wprowadzanych funkcji, ponieważ są one odpowiedzialne za uczynienie gry bardziej dochodową dla gracza. Dostępne są także progresywne jackpoty, takie jak trzy, które można wygrać podczas gry w automatach typu Oily Business, zwanych Dream Chance, Luxury oraz Tasty Jackpot.