Nowe Sloty Parlay 2018

Parlay to kanadyjska firma, która jest częścią branży gier online od ponad 20 lat, powstała w 1996 roku. Firma ta oferuje własną platformę, która zapewnia klientom zawartość bingo i kasyna. Jest to firma, która wprowadza innowacje, a przynajmniej takie wrażenie daje, i oferuje treści na wszystkich platformach, które są popularne w dzisiejszych czasach, od komputerów stacjonarnych po sieci społecznościowe i urządzenia mobilne. Mają własne gry, ale również mają licencję na wiele tytułów innych deweloperów, więc oferta jest wystarczająco różnorodna, by opłacić czas gracza.

Czytaj więcej

Najwyraźniej główna uwaga tej firmy jest dwojaka, a kategorie Bingo i Slots & Casino przyciągają ich uwagę. Ich oprogramowanie istnieje od 2004 roku, a obecnie jest zintegrowane z wieloma opcjami płatności, systemami afiliacyjnymi, systemami marketingowymi i różnymi sprzedawcami gier, które zapewniają większą różnorodność (WageWorks, Sheriff Gaming, Betsoft).

Historia

Parlay Games Inc pochodzi z Kanady, została założona w 1996 roku i ma siedzibę w Toronto. Jest znany głównie z oferowanej przez niego platformy Bingo, ale dobrze sobie radzi także z drugim zaprojektowanym przez siebie produktem, oprogramowaniem kasyna i różnymi automatami do gier, wideo pokerem i innymi podobnymi tytułami, które mu towarzyszyły. Ich historia sięga wielu lat i mimo, że nie są wielką marką w branży, mają doświadczenie i jakość, co przyniosło im partnerstwo z niektórymi większymi markami.

Gry Hazardowe Parlay

Gry, które znajdziesz w Parlay, mogą należeć do nich lub mogą być licencjonowane przez inną firmę. Nie oferują one ogromnej liczby automatów do gier, a jedynie około 20 tytułów, ale jest tam mnóstwo innych programistów, którzy chcą zapewnić swoją platformę wysokiej jakości treści. Oczywiście są też inne rodzaje gier, w tym wideo poker i różne warianty bingo. Ich gry są zazwyczaj zaprojektowane tak, aby można je było grać na jak największej liczbie platform, i tak można je grać na Facebooku, ale także na telefonach komórkowych i PC.

Oferując około 20 slotów, kolekcja Parlaya nie jest duża, ale powinna dostarczyć ci wielu różnych tematów. Istnieją gry, które mają często spotykane w tej branży tematy, takie jak np. Reels of Rome, Treasure of the Nile i Vegas III. Są też takie, które są trochę ciekawsze, a przynajmniej rzadsze, a tu wspomnę o Toy Box, TransylMania, Eastern Promises i Club Spin.

Wiele z ich gier będzie miało 20 płatnych linii, z 5x3 rzędami jako wsparcie, ale mogą być tam również inne liczby, z 9 liniami dostępnymi w automacie Trolling for Treasure, a także w Get Cracking. Nie znajdziesz tam wystarczającej liczby automatów do gier, aby na dłuższą metę utrzymać cię na wysokim poziomie, ale na szczęście ich platforma zawiera tytuły innych programistów oraz różne rodzaje gier (wideo poker i inne).

Grafika

Jest to obszar, w której praca, którą Parlay wykonał wcześniej, wcale nie jest ekscytująca. Grafika jest w większości przestarzała, a więc mam wrażenie, że są one gorszej jakości niż te od innych wydawców. Nie jest to jednak dokładnie przypadek, a jeśli dobrze się przyjrzeć, odkryjesz gry takie jak Slot Monsters, gdzie uzyskasz przyzwoicie wyglądający design i tylko symbole, które mają połączenie z tematem.

Funkcje

Gry Parlay mają szereg funkcji, które mogą zmieniać się z jednego tytułu do drugiego. Zwykłe i zastępujące jokery, scattersy, symbole bonusowe, darmowe rundy i gry bonusowe to wszystkie możliwe dodatki, które oferuje dla Ciebie gra. Nie zauważyłem niczego niezwykłego, więc są to te same funkcje, które oferuje każdy inny wydawca, ale przynajmniej uzyskasz od nich więcej niż tylko podstawy.

Wypłaty

Zauważyłem, że sporo automatów do gier oferuje nagrody o wartości 5.000x za swoje jackpoty, choć czasami można to poprawić dalej dzięki mnożnikom. Nawet bez nich jackpoty wydają się być wystarczająco dobre, aby przyciągnąć uwagę gracza i utrzymać go.