Nowe Sloty OpenBet 2018

OpenBet jest firmą zlokalizowaną w Wielkiej Brytanii, która oferuje swoim klientom oprogramowanie dla kasyn i sportbooks. Posiadają również dodatkowe biura w Kanadzie i Australii. Dotychczas była używana przez bukmacherów i loterie narodowe, zawsze w krajach, w których są one prawnie regulowane. Firma ta, jest jedną z filii NYX Gaming Group i obecnie zatrudnia ponad 750 pracowników na całym świecie. Data założenia OpenBet sięga 1996 roku. Niektóre z największych kasyn używa ich oprogramowania, co czyni ich jedną z nazw, która przyciągna uwagę ludzi, jeśli wiedzą, jak działa ta branża.

Czytaj więcej

Jako firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, mają oczywiście licencję na grę od odpowiednich władz tego kraju, ale jest też taka, którą zdobyli w Alderney, do wykorzystania dla graczy, którzy nie pochodzą z Wielkiej Brytanii.

Dużym celem dla nich wydaje się być fakt, że starają się ujednolicić twoje doświadczenia. Jako jeden ze ich graczy będziesz mógł korzystać z jednego konta, aby uzyskać dostęp do różnych kanałów obstawiania. Istnieje nawet karta o nazwie Unify (Ujednolicenie), której można użyć do obstawiania na automatach stacjonarnych podczas korzystania z funduszy dostępnych na koncie online.

Historia

Datą założenia firmy jest 12 lutego 1996 roku. Założycielami są James Caddy, Clive Haworth i Charles Malir. W tamtym czasie firma nazywała się Orbis Technology Ltd. Zaczynała od wydania platformy bukmacherskiej, pod nazwą Betonline, tuż przed Mistrzostwami Świata w 1998 roku. OpenBet Casino zostało otwarte w rok później, w 1999 roku, wraz z kanałem Live Roulette o nazwie Sky Vegas. W 2000 roku mieli po swojej stronie już takie nazwy jak Paddy Power i Ladbrokes.

W 2000 roku zostali wykupieni przez firmę NDS. NT Media dołączyła do nich w 2005 r., podczas gdy Electracade zrobiła to samo w 2008 r. W 2010 roku firma zmieniła nazwę na OpenBet. NDS sprzedał firmę rok później, w 2011 r. w zamian za 208 milionów funtów, na rzecz Vitruvian Partners. Obecnie firma jest największym operatorem zakładów sportowych online, z ponad miliardem zakładów wykonanych przez nich w 2014 roku.

Gry OpenBet 

OpenBet zapewnia operatorom ramy, w których mogą budować, poprzez dodawanie treści z różnych firm. OpenBet daje im około 50 gier, ale mogą także dodawać te z zewnętrznych firm takich jak IGT, Cryptologic lub Fremantly. Ich biblioteka zawiera wiele tytułów HTML 5, a kolejne są sukcesywnie dodawane. Wspominają, że oprócz zwykłych gier stołowych w kasynie, oferują także nowe tytuły i automaty do gier, więc w zasadzie wszystko, czego mógłbyś chcieć od internetowego kasyna.

Jeśli patrzymy tylko na treść, którą sam utworzył OpenBet, dostaniemy przyzwoitą mieszankę automatów do gier, tytułów, które mogą być fajne do grania, ale które w niektórych momentach wyglądają na nieco przestarzale. W ich kolekcji znalazłem kilka markowych gier, ale polegają one na starszych filmach i serialach telewizyjnych, więc nie są już tak istotne. Przykłady takich gier to Baywatch Rescue i Chuck Norris: Missing in Action.

Inne automaty do gier, z bardziej ogólnymi tematami to takie, które uważam za powszechne. Między innymi Alice in Wonderland, Astro Fruit or Chinese New Year, wraz z bardziej oryginalnymi wyborami, takimi jak Creatures of Rock II, Highlander i Planet X.

Grafika

Jest kilku deweloperów, którzy wydają się nigdy nie mylić, gdy tworzą nowy automat, a potem są inni, którzy przez całe życie nie są w stanie zaprojektować czegoś chociażby znośnego. Powiedziałbym, że OpenBet jest jednym z tych ostatnich, przynajmniej jeśli weźmiemy pod uwagę automaty do gry, które wypuścili do tej pory. Choć wydaje się, że zawierają wiele szczegółów w swoich grach, jakość nie jest wystarczająco dobra zgodnie z dzisiejszymi standardami. Możesz to zobaczyć w grze typu Chinese New Year lub Robin Hood. Nie uznałbym tego za źle zaprojektowane i nadal bym w nie grał dla wszystkiego, co mają do zaoferowania, ale grafika nie należy do ich największych zalet.

Cechy

Jako główne funkcje, typowy automat do gier pochodzący z OpenBet oferuje scattersy, darmowe spiny z dodatkowymi możliwościami, wildsy, które mogą nakładać mnożniki nawet do 10x, a także gry bonusowe z ogromnymi wypłatami. Funkcje, które są dostępne w automatach do gier OpenBet, zazwyczaj dobrze wyglądają na papierze, z więcej niż jedną lub dwoma oferowanymi w każdym przypadku. W niektórych przypadkach zauważyłem również Reakcje używane jako funkcja, w której symbole wygrywające zostałyby usunięte z bębnów, aby zrobić miejsce na nowe i miejmy nadzieję, także inne kombinacje.

Wypłaty

Zakres wypłat wymienionych w ich grach wydaje się dość duży, więc jedna gra może oferować mnożnik nagrody tylko 1000x, podczas gdy inna może mieć jackpot o wartości 10 000x, ale w grze bonusowej, a nie w zwykłych kombinacjach. Zauważyłem mnożniki przy wielu okazjach, niektóre całkiem wysokie.

Oprócz regularnych wypłat, OpenBet ma również sporo automatów, które oferują wygrane, gdy uda ci się stworzyć określone kombinacje. Są to tak zwane Maxi, Midi i Mini, nazywane według wartości jaką mają.