Automat Kingdom’s Edge

NextGen Gaming rozwinęła Kingdom's Edge jako automat, który należy do gatunku fantasy. Jest to Typ Gry, który pokazuje w równych częściach ludzi i elfów lub krasnoludów, z bronią średniowiecznego stylu i z naturą inspirowane obrazu do tła.

Przechodząc do oferowania gry obraca się wokół układu 5 bębnów i 20 aktywnych linii. Gra ma ogromny potencjał wygranej, w stanie zaproponować $ 150,000 w jednej rundzie nawet, ale do swojej rentowności będzie również przyczynić się dwa rodzaje dzikich symboli (ułożone złoto i srebro), dodatkowa funkcja pod nazwą rajd wojska, która ma powtarzające się pleców i mnożniki, lub bronić bramki darmowe spiny, które przychodzą przez rozprasza.

ZAKŁADY I NAGRODY

Zaprojektowany, aby być mobilnym, system stawek ma dwa przyciski na górze i na dole opcje plecy, ale można również wybrać opcję z menu ustawień. Masz zakres stawek tutaj, który zaczyna się od $ 0.10 i który może osiągnąć $50. Wszystkie linie w grze, nie ma sposobu, aby wybrać tylko niektóre z nich.

Najwyższe wygrane w grze przyjdzie na rajd pleców, gdzie do 5x mnożniki mogą być wdrażane. Tam, nagroda 3000 x stawka staje się możliwe, tak, że można dostać $150,000 jack-pot od tej gry. Co do RTP krawędzi Królestwa, jest on ustawiony na 95,4%, co jest najwyższą cyfrą, którą widać w tych dniach, nawet nie blisko.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Kingdom’s Edge

Jednym z elementów, żeby z niecierpliwością czekać, jest obecność dwóch różnych bonusów w grze. Jeden z nich-Złoty Wild, który otrzymasz ułożone na 1. bębnie, i który będzie zastąpić każdy inny rodzaj znaku, pod warunkiem, że nie jest to rozrzut lub Srebrny Wild.

Drugi dziki Srebrny, i masz to jeden pojawiające się na innych czterech bębnach (od 2 do 5). To również wymiana tylko dla zwykłych znaków. Zobacz te pustkowia, aby tworzyć combo razem, i nagroda 30x stawka jest dostępna.

Rajd wojsk jest jedną z cech, które można dostać w grze. Istnieje Złoty Wild land na 1. bębnie i pokryć go w całości, aby wywołać funkcję bonusową. Ponowne obrót będzie kolejnym, w którym srebrne dziczy na innych bębnach również będzie się rozwijać i wziąć na siebie dodatkowe pozycje. Jeśli symbol bohatera jest obecny na bębnie Silver Wild, to mnożnik idzie w górę na 1x do tego plecy. Jeśli to tarcza scatter, który pojawia się na bębnie, to otrzymasz 1 dodatkowy респин. Rajd pleców może dostać się do 5x mnożniki.

Tarcza rozprasza pojawi się na wszystkich pięciu bębnach i za każdym razem, gdy trzy lub więcej pokazuje, gra spowoduje od 15 do 25 darmowych spinów. W przeciwieństwie do podstawowej gry polega na tym, że wygląd Gold Wild powoduje impuls, przesuwając go, aby zająć cały bęben i gwarantuje Ci, że rajd funkcja wojsk uruchamia się. Jeśli Gold Wild ląduje na 1 bęben i pokryje go bezpośrednio, to dostaniesz 5-10 dodatkowych darmowych gier.

MOTYW & DESIGN

Kingdom's Edge i jego fantazji Gatunek prezentowane na ekranie za pomocą postaci z kreskówki stylu, począwszy od króla, do łuczników, krasnoludów i innych, które spodziewamy się zobaczyć w takich gniazdach. Tam wciąż są karty do gry, ale to nie nieoczekiwanie.

WNIOSEK

Funkcje czują, że są najlepsze opcje dostępne dla Ciebie w skraju Królestwa, chociaż nie mogę powiedzieć wiele negatywnie o projekcie. Z maksymalną wypłatą 3000 x dziennych, będziesz mieć dobrą motywację, aby grać w gniazdo.