Automat Ever After

Jeśli szukasz idealnego bajkę, tylko w automacie formie, to Ever After że gra jest dla ciebie. Jest to jeden z NextGen Gaming slotów , i to zapewnia niezrównaną grafikę w stylu kreskówki, które równie dobrze mogłyby być częścią film animowany, jakość, oczywiście, dość wysokie.

Slot, który jest przeznaczony pokolenie pochodzi z 5 bębnami, co jest typowe, ale i z 243 sposobów na wygraną, i te, które są dość powszechne w tych dniach. Niektóre funkcje są aktywowane w kolejności losowej, podczas gdy inne zawierają darmowe obroty dostarczony przez rozprasza lub dziczy.

Zakłady i nagrody

Jest to system zakład, który ma 15 monet, które powinny być stosowane za każdym razem. Ta część, która zmienia się zawsze nominał monety, który przyjmuje wartości od $0.01 $2.50. Za 15 monet/linii, można postawić od 0.15 $do 37.50 zł.

Co do nagród, istnieje kilka sposobów, aby uzyskać pieniądze w tej grze, albo poprzez kombinacje symboli i скаттеров. Pierwszą rzeczą, że może pojawić się kilka razy na rundę, będą płacić do 300х każdego. Do ostatniego, masz wyższe nagrody 1500 h. Wypełnić ekran z płatną symbole, za najwyższą nagrodę w wysokości $182,250.

Wiemy, że РТП planuje w ciągu całego okresu użytkowania tego gniazda, i na 95.46%, to wygląda całkiem dobrze.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Ever After

Wróżki, wróżka-matka chrzestna postać, która pojawi się obok gry wypoczynkową, będzie spust do lustra świetna funkcja, która stanowi zdarzenie losowe. To będzie poprzedzać granicy pierwszego bębna zamienia się w złotej wersji. Masz Fay pojawia się wtedy, podczas gdy inspirujące do trzech znaków z bębna 1.

Istnieje kilka sposobów, w których Fei może pomóc, a to zawsze jest to, co masz w kolejności losowej. Może super za uboczu, aby je rozwinąć na cewkę. Ona może również to, że dwa scatter wystarczy, aby spowodować darmowych gier. Trzecim rozwiązaniem byłoby, co najmniej jeden płatną symbol wild. Po czwarte, może przekształcić nisko opłacanych ikony na wysoką pensję.

Jest to gra, która rozpada się jak to dobrze, gdy ma co najmniej trzy w grze, można spowodować darmowych obrotów dzięki nim. 6, 12 lub 30 darmowych spinów, które mają być aktywowane w zależności od ilości скаттеров. Można ponownie wywołać funkcję z 2 do 5 znaków, a otrzymasz od 6 do 60 dodatkowych spinów.

Darmowe gry wszyscy idą na korzyść od uroczej Fay, więc są szanse na uzyskanie dużych wygranych.

Dzikie symbole są również dostępne, i są w stanie zapłacić do 300х, tak jak oni tworzą kombinacje po zmieszaniu z innymi ikonami.

Motyw & Projekt

Bajka zaproponowali bezpośrednio z nazwy, a zobaczysz ją w symbole, które były zarezerwowane dla gier perkusji. Masz para nastolatków, chłopak i dziewczyna, w towarzystwie obrazem myszy, sowy i cztery karty w tym samym kolorze ikony. Dziki symbol jest obraz eliksir. Grafiki są jednymi z najlepszych, jakie widziałem w nextgen gasić, i mają dobre połączenie atrakcyjnych slotów.

Wnioski

Ever After doskonałą grafiką, opowieść zainspirowała historia i przyzwoity wybór usług, plus może zapłacić tyle, ile 182,250 $za jedną rundę.