Automat Moonshine Riches

Wyrusz z powrotem w latach 30-tych, w zakazane okres, tak jak Moonshine Riches stara się, by to zrobić. Ten nowy wersja od NetEnt ma grafikę, która będzie pasować do tego okresu czasu, kilka funkcji, które mogą okazać się interesujące i temat, który nadal jest zabawa, choć widzieliśmy go stosować w wielu innych gniazd.

Nie dostaniesz linii wypełnione bębny w bimber bogactwa, jak gra będzie korzystać ze standardowych 5x3 bębnów, ale doda tylko 9 linii do nich. Linie te są stałe i mogą przynieść ci wygrane $15,750 w jednej grze podstawowej plecy. Kilka funkcji, które zostały wdrożone, takie jak dzikie symbole, bimber bonus dziki, ricochet bonus, teren absorpcji obrotów i ich wzrost mnożników, lub nawet Bootleggers bonus Bounty.

ZAKŁADY I NAGRODY

Jeśli chodzi o stawki, Moonshine Riches wygląda jak standardowy automat do gry NetEnt. Wykorzystuje 9 linii podczas wszystkich swoich rund, co pozwala wybrać liczbę monet dla każdego z nich idzie od 1 do 10. Poziom stawki pozwoli ci zmienić to ustawienie. Cena monety, znalezione na innej stronie przycisków obrotu będzie od $ 0.01 $ 0.50. Najniższa możliwa stawka wynosi $ 0.09 z najwyższym, z których 45 dolarów.

Patrząc na poważniejszych rund gry, te będą oferować połączeniu dziczy, które płacą do 350x, lub do $1,750. Tak jak u nas jest 9 linii, dziki wypełniony ekran otrzyma pani nagrodę w wysokości $15,750. Tam powinien być potencjał dla bardziej podczas niektórych funkcji, chociaż, które będą oferować mnożniki.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Moonshine Riches

Podczas gdy niektóre z cech od bogactwa czują się wyjątkowe, inne więcej na środkowej stronie, choć to nie musi być złe. Jedną z takich funkcji jest dziki, który pojawi się na 2, 3 i 4 perkusji. Pojawiać się tam, w dziczy będą wymiany dla innych typów znaków i będzie częścią ich zwycięstw, pod warunkiem, że nie mówimy o dodatkowych ikon. To Wild, który ma swoją własną nagrodę oddać do 350x zakłady będą dostępne z niego. Zastanawiam się, jak to możliwe, aby mieć combo z pięciu znaków, gdy istnieją tylko trzy bębnowa, które mogą uzyskać dziczy? To za pomocą następującego symbolu, bimber bonusowy symbol, który pojawia się na bębnach, że zwykły dziki nie wylądować.

Symbole sportowe srebrny Styl logo MB bimber bonus ikona. On pojawia się tylko podczas głównych rund gry, na bębnach 1 i 5, występując jako dziki symbol, który może zastąpić wszystkie inne typy znaków.

Dwa z tych znaków, w głównej grze, da Ci nagrodę ricochet. Jeden z dwóch logotypów MB konwertuje znaki znajdujące się w tym samym wierszu, co i on, w jeden losowo wybrany.

Jeśli dwa logo MB znajdują się w jednym wierszu, odpalają 5 obrotów przechwytywania terytorium. 5 bębnów tej funkcji mają 1 wiersz i 1 linię stawek, która płaci w obie strony. Mnożniki do 5x możliwe, jak liczba idzie w górę na 1x każdy spin.

Bootlegger i Bounty zadziała, jeśli nie ma regularnych zwycięstw w terenie absorpcji obrotów. To gra premiowa z nagrodami do 75x zakład.

MOTYW & DESIGN

Masz gniazdo z vintage design konstrukcji, z wieloma symbolami, które można znaleźć w nielegalnym barze, ale i z kartami. To i rsquo; s przyzwoity widok gniazda, nie jest duży.

WNIOSEK

Do gry od NetEnt jest miejsce do poprawy grafiki, ale funkcje są wyjątkowe i fascynujące, jak nigdy.