Automat Fairytale Legends: Mirror Mirror

W serii, którą przedstawiali z dwoma innymi popularnymi historie, NetEnt oferuje teraz trzeci tytuł, i to się nazywa Mirror Mirror. Jak można się domyślić, jest on oparty na bardzo popularnej bajce Śnieżki, stąd i lustra część nazwy. Zawsze silny Wywoływacz, NetEnt oferuje jeszcze raz wielki projekt w tym automacie, i kilka ciekawych funkcji, a także jego wygląd.

Po pierwsze, jest to automat, który obejmuje korzystanie 243 sposobów, aby wygrać na 5 bębnach. NetEnt zwykle nie tworzy automaty z ogromnymi wypłatami, a oni nie bardzo zmieniły się tutaj, tak jak jego najlepsze kombinacje płacą tylko 15x zakład, lub do $1,500. Istnieje wiele ciekawych funkcji, które mogą pomóc, chociaż, takie jak wybór stylu gry bonusowe, darmowe spiny, nagrody pieniężne lub powtarzające się pleców.

ZAKŁADY I NAGRODY

Lustro faktycznie nie będzie prosić cię postawić na 243 sposobów, aby wygrać, co on daje. Masz tylko 10 linii, które są używane do stawek i wartości dla nich będą iść od $0.10 do $100. Jest to zgodne z zakładu na linię od $ 0.01 $10, co powinno dać graczom wystarczy różnorodności przy składaniu swoich zakładów.

Co do nagród, które są wymienione dla tej gry, indywidualnie nie wyglądają one bardzo silne, Z do 15x stawki dostępne, tak, że wygrywa $1,500 maksymalnie od każdego na combo. Masz sposoby, aby wygrać, chociaż, wraz z ponad wieloma funkcjami, dlatego RTP i tak spodziewam się, że dotrze do 96% lub powyżej.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Fairytale Legends: Mirror Mirror

Ja też przejdę do podstawowych funkcji gry, ale na razie rzućmy okiem na losowe, które może pojawić się w każdej chwili, kiedy grasz.

Wróżka Magia spin jest jedną z takich funkcji i można go dostać w losowej kolejności, aby dodać klaster znaków wartości średniej, między 5 i 7, które pojawią się w ciągu jednej rundy na bębnach.

W Fairy Surprise okaże się, że symbol wartości średniej jest wybierany losowo, a następnie wszystkie nisko płatnego zostaną przekształcone w niego, dopóki nie otrzymasz wygraną.

Magiczne lustro-to losowe funkcja, która przynosi lusterka ponowne zakręcenie.

Wraz z trzema randoms, istnieją również trzy regularne funkcje, które mogą być aktywowane przez ten sam początkowy wyzwalacz, bonus symbol pojawia się na 1-m, 3 m i 5 m perkusji w jednej rundzie. Jeśli to przegrywający spin, to nawet perkusja 1 i 3, mogą wywołać funkcję, choć nie jest to nastąpi losowo, nie jest gwarantowana. Otrzymasz jeden z trzech możliwych wyników, kiedy zaczyna się ta gra bonusowa.

Można uzyskać łup bonus, gdzie trzeba zbierać kryształy do tego, aby wygrać nagrodę. Można również uzyskać monetę wygrać bezpośrednio do 15x zakład proponuje się w ten sposób. Lub, możesz otrzymać darmowe spiny, 10 z nich i z lustrem ponownego obrotów zostanie aktywowana, gdy 1 + lusterka pojawiają.

MOTYW & DESIGN

Zawsze można liczyć na NetEnt, oferując imponujący projekt, i to jest dokładnie to, czego można oczekiwać od tej nowej partii w serii fantastycznych legend. Śnieżko historia jest bardzo dobrze znany, więc myślę, że wiele osób będzie bawić się w gry. Znaki będą mieć jakieś karty do gry, ale również będą lusterka, złote pola, logo, kamienie i światła są obecne.

WNIOSEK

Mirror Mirror będzie zabawny dodatek do serii gier Fairytale Legends z wielu ciekawych funkcji i wspaniałą grafiką.