Automat Berryburst

Berryburst został ogłoszony NetEnt i, jak się wydaje, jest następcą slot starburst, niezwykle popularny tytuł z kolekcji autora. Tym razem, patrzymy na grę, która wykorzystuje klaster płaci i który ma owoce do swoich podstawowych znaków, chociaż koszt produkcji jest dość duży, że nie jest to tak nudne, jak w innych grach wydanych w tej kategorii.

5x3 bębnów makijaż plac zabaw, na którym grasz Berryburst. Jak klaster płaci na podstawie gry, to nie będzie mieć żadnych regularnych linii wygrywających, ale wypełnić cały ekran tych znaków, i można wylądować wypłaty do 5000 x, lub nawet 10000 x w czasie, co oznacza, że jackpot w wysokości $ 100,000. Cechą mądry, w dodatku do systemu zabawa klastra płaci, otrzymasz również rozwijające się w dziczy, które mogą okazać się bardzo pomocne.

ZAKŁADY I NAGRODY

Zakłady, oczywiście, nadal opiera się na zwykłym układzie linii, 10 z nich wystarczy, aby stawka w tej grze. Możesz zwiększyć stawkę i zabrać go do 10, jeśli chcesz, i to daje liczbę monet, które będą wykorzystywane w każdym wierszu. Dalej, sprawdź drugą stronę dolnej linii, aby znaleźć wartość monety, która może potrwać do $1. Te ustawienia pozwalają wydać tylko $ 0.10, aby uzyskać niektóre klastry tworzą, lub tyle, ile $100, w tym przypadku zakład wynosi $10.

Jak w większości gniazd z Klastrem płaci, można tworzyć kombinacje tutaj, które wypełniają cały ekran. 15 poprawnych znaków dostarczy wygrane nawet do 10000 x, że dla tej gry oznacza wypłatę w wysokości $ 100,000 w najlepszym przypadku. Deweloper ogłosił dla tego gniazda RTP 96.56%, że jest przyzwoity cyfrą i powinno pozwolić graczom, którzy chcą spróbować go, aby dać mu iść.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER Berryburst

W Berryburst nie ma ogromnej listy funkcji, które można badać, ale system Cluster Pays, którego używa, jest już dość duża wiadomość dla gracza. Jest to system, który nie zawiera linii lub nawet sposoby, aby wygrać. Wszystkich obchodzi, że masz pięć lub więcej takich samych znaków obok siebie, dotykając poziomo lub pionowo. Tworzą klaster, jeśli to się dzieje, i płacą ci na podstawie rodzaju symbolu, który bierze udział i ile razy to część klastra. W najlepszym przypadku możesz mieć 15 takich samych znaków wypełnić wszystkie pozycje na pięciu bębnach, a otrzymasz największa wygrana w tym przypadku symbol.

Niemniej jednak, nie jest to gra całkowicie pozbawiona regularnych funkcji. Wykorzystuje symbol wild, który będzie się rozszerzać na bębnie pojawia się, po czym on również uruchamia jeden ponowne spin. Można nawet ostatecznie z pełnym ekranem, zatrudnionych dziczy. Zrób to podczas ponownego plecy, i nagroda 1000 x stawka staje się możliwa.

MOTYW & DESIGN

Zwykle jestem pod wrażeniem, kiedy widzę automat z grafiki inspirowane owocami, ale jeśli chodzi o NetEnt, nawet takie nudne tematy mogą być przekształcone w piękne automaty do gier. BerryBurst ma dużą wartość produkcji, jak zawsze, ale to, co widzisz na bębnach nadal owocowe symbole i trzy karty kostiumy. Maliny, kawałki pomarańczy, śliwki lub limonki są jednymi z najlepszych znaków, które będą płacić. Co do przyrody, to jest ona prosta, z własnym logo

WNIOSEK

BerryBurst może być po prostu jeszcze jednym bardzo popularnym automatach do NetEnt, jak Starburst już bardzo dawno temu.