Automat Archangels: Salvation

Archangels: Salvation to wyjątkowa gra w kolekcji NetEnt, będąca sautomatem do gier, która ma nie tylko 6 bębnów, ale także 100 linii na nich. Wygląda na to, że jest to ich pierwszy automat, który oferuje wiele aktywnych linii, a gra jest dla nich eksperymentem w oparciu o sposób, w jaki została zaprojektowana. 

Możesz grać na 6 bębnach po 12 symboli, z których każda zawiera 100 aktywnych linii. W tej grze można znaleźć wiele ciekawych funkcji, w tym symbole wieloznaczne, darmowe spiny i dwie różne funkcje oparte na jokerach.

ZAKŁADY I NAGRODY

Aby zagrać w Archangels: Salvation, NetEnt wymaga, abyś używał od 40 do 400 monet w zakładach, więc najwyraźniej uważa, że zamiast zakładu używa 40 linii zamiast 100. Najpierw wybierasz poziom zakładu, decydując w ten sposób, ile monet jest zużywanych na linię, a następnie możesz również wybrać wartość monety.Musisz wydać minimum 0,40$ za rundę w tym slocie, ale możesz pójść trochę wyżej, jeśli chcesz, nawet do góry do 400 USD.

Oczekuję, że automaty do gier NetEnt będą dobrej jakości i będą płacić rozsądnie, jeśli grasz wystarczająco długo. Oczekuje się, że RTP będzie na poziomie 96% lub wyższym, podczas gdy wypłaty zazwyczaj są dość niskie w swoich tytułach.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER ARCHANGELS: SALVATION

Kiedy się pojawią, symbole dzikie będą używane na liniach, na których są obecne, jako zamienniki innych symboli. Dzieje się tak, gdy możesz wygrać kombinację z gry, jeśli dzikie zachowuje się w ten sposób. Obrazem dzikiej przyrody jest logo W, najwyraźniej wykonane ze złota.

Dwa obszary gry, pokazane u góry i na dole, i które otaczają dwa rzędy symboli tam znalezionych, staną się jasnoniebieskie i podobne do granic ognia. Jeśli masz dziki symbol w tym obszarze, aktywowana zostanie funkcja, w której to dzikie pole zostanie wystrzelone w losowych pozycjach na bębnach i zamieni je na dodatkowe zamienniki.

Uważaj na logo S, rozproszenie gry, które pojawiając się wystarczająco często na bębnach, daje Ci do 25 darmowych rund. Masz większe niebo i piekło pokrywające obszary na górze i na dole, oferując 3 rzędy symboli zamiast 2.

MOTYW & DESIGN

Archangels: Salvation  wydaje się mieć stałą walkę między stronami dobra i zła. Masz uskrzydlonego archanioła po lewej stronie ekranu, a demon jest po prawej stronie. Oboje są uzbrojeni w broń, włócznię dla anioła i miecz dla demona. Kołowrotki są w środku, nieco mniejsze, niż bym sobie tego życzył, ale z 12 symbolami na rolkę trudno byłoby je zająć więcej miejsca po bokach. Spodziewaj się, że dwie trzecie ekranu będą zajmowane przez dwóch stałych towarzyszy.

Symbole będą opierać się na obrazach obok jednej z dwóch stron. Niektóre z nich mają wizerunki logotypów, inne mają barwę nieba lub piekła, aw niektórych przypadkach można uzyskać bezpośrednie obrazy anioła i demona. Kombinezony kartowe są również częścią składu, ale w tym konkretnym projekcie wyglądają jak w domu.

WNIOSEK

Archangles: Salvation nie jest typowym automatem hazardowym od NetEnt, ale z drugiej strony to właśnie sprawia, że jest interesujący, ponieważ możesz być pewien, że będzie to zabawna wersja.