Nowe Sloty NeoGames 2018

NeoGames jest deweloperem tworzącym dla rynku gier hazardowych, kładącym duży nacisk na ich rozwiązania dla programów 360 iLottery, tworząc zarówno wiele zdrapek, gier bingo i automatów. Skupili się na popularnosci gier hazardowych na telefonach komórkowych, wcześnie wprowadzając innowacje, tworząc rozwiązania o nazwie Platforma NeoSphere. Firma rozpoczęła działalność w 2005 roku i od tego czasu stała się jedną z bardziej imponujących firm w przestrzeni iLottery. Obecnie są dostawcami rozwiązań dla 10 dużych loterii z takich krajów jak Czechy, Portugalia, Włochy i inne.

Czytaj więcej

Postanowili skupić się nie tylko na rozwiązaniach loterii, ale także na innych kategoriach, w których projektowali automaty, gry bingo i zdrapki. Jeśli jesteś ciekawy ich automatów, możesz je znaleźć w wielu witrynach gier internetowych.

Historia

Firma NeoGames została założona w 2005 roku na Malcie. Podczas gdy inne firmy próbowały skupić się na platformach i grach kasynowych, NeoGames stał się liderem na rynku gier loteryjnych, głównie z tytułami, w których wygrywało się od ręki i które były interaktywne. Uruchomili swoją platformę Bingo w 2013 roku, a następnie podpisali kontrakt z Portugalską Loterią w 2014 roku. William Hill nabył 29% udziałów w firmie rok później.

Gry NeoGames

Jak już wcześniej wspomniałem, głównym celem tego dewelopera były rozwiązania dla iLottery, i w tym zakresie skupiona jest ich wiedza. Oferują oni swoim klientom inny rodzaj treści, gry które są dla nich najbardziej dochodowe, a nie wymagają wielkich umiejętności. Ich strona internetowa zawiera listę innych kategorii, takich jak automaty do gier, zdrapki, Instant Win Games i inne. Twierdzą, że mają w sumie ponad 200 gier, ale tylko około 30 to automaty.

NeoGames postanowił dość wcześnie skoncentrować się na rynku telefonii komórkowej, więc oferuje sporo gier mobilnych. Rozpoczęli wprowadzanie treści przyjaznych dla urządzeń przenośnych w 2009 r., a obecnie niemal każda nowa gra będzie dostępna w HTML5 i będzie łatwa w użyciu na platformach mobilnych, zarówno na tabletach, jak i telefonach.

Ponieważ gracze rzadko skupiają się tylko na jednym typie gry, NeoGames postanowił rozszerzyć swoją ofertę o tytuły, które dobrze współgrają z ich platformą loterii. Sloty były w tym przypadku jednoznacznym rozwiązaniem, będąc kategorią treści hazardowych, która jest ważna dla kasyn online. Ich automaty obejmują zarówno klasyki, które mają tylko 1 linię, jak i nowoczesne sloty wideo, które mają od 5 do 50 aktywnych linii. Istnieją gry z progresywnymi jackpotami,  automaty markowe, a nawet automaty z wieloma maszynami w jednym.

Jeśli chodzi o automaty, które oferuje NeoGames, wydają się obejmować szeroki zakres tematów, z których wiele jest typowych, lecz zawiera również kilka unikatowych tytułów. Te, które nazwałbym zwykłymi to np. Mighty Sphnx (starożytny Egipt), Ice Land (biegun północny), Fruity Friends (owoce) lub Funtastic Pets (zwierzęta domowe). Te, które mają coś oryginalnego do zaprezentowania to gry takie jak Namaste (religia indyjska), Legend of Terra (fantasy) lub Holiday Hotel (podróże).

Grafika

Jednym z aspektów automatów do gier, które NeoGames do tej pory wypuściło, będzie jakość ich projektów. Niekoniecznie stworzyli najlepiej wyglądające automaty, ale w każdym tytule zauważysz, że nie poszli na łatwiznę i nie skąpili na symbole tematyczne. Często zdarza się, że ich obrazy są podobne do karykatur, więc wolą zabawny sposób projektowania od tego bardziej poważnego i realistycznego. Wszystkie są jednak przyjemne na swój własny sposób, a ja poleciłbym je ze względu na ich wygląd.

Cechy

Ponieważ automaty do gier nie są ich głównym celem, mają tendencję do czystej prostoty i przyjemności. Zwykle będą miały więcej niż jedną lub dwie funkcje w każdym slocie, lecz będą polegać na dzikich symbolach, dużych multiplikatorach, scatterach i rundach bonusowych. Nie oczekuj skomplikowanych ustawień ani funkcji.

Wypłaty

NeoGames kładzie duży nacisk na wartość jackpota, co pozwoli graczowi na zwiększenie zainteresowania w danym momencie grania. Większość automatów, które widziałem ma najwyższą wypłatę w wysokości 10000x nawet jeśli czasami oznacza to, że reszta nagród będzie niższa, aby im to wynagrodzić. Mnożniki są również często obecne, przenoszone na szpule za pomocą dzikich symboli i zwiększane do 10x.