Automat Playboy Gold

Playboy rozszerza się o jeszcze jeden tytuł, który będzie dostępny w kasynach Microgaming . Playboy Gold, ponieważ jest to nazwa nowo ogłoszonego automatu do gier, to gra, którą nowy deweloper, Triple Edge Studios, projektuje na podstawie licencji dla Microgaming, i jest to tylko pierwsza z wielu firm, które pochodzą z tej firmy.

Nowy dodatek do kolekcji Playboy to automat z 6 bębnami i 100 liniami wygrywającymi, z 10 symbolami dla każdej z kolumn. Będziesz stale towarzyszyć kilku króliczkom Playboya, które są wyświetlane obok bębnów. Ta gra oferuje duże wypłaty, do 50 000$ lub więcej, a ponieważ funkcje opierają się na blokach Jumbo, darmowych rundach, mnożnikach, grach Joker Rerounds i grach Wheel Bonus.

ZAKŁADY I NAGRODY

Możesz użyć 100 linii wygranych w grze Playboy Gold i są one poprawione, ale tylko 50 monet można wykorzystać do zakładów na grę. Możesz zacząć od minimalnego zakładu wynoszącego zaledwie 0,50 USD, a możesz go zwiększyć nawet do 500$. Zakład liniowy będzie naturalnie wynosił od 0,01 $ do 10$.

Wygląda na to, że gra jest w stanie zapłacić nawet 100-krotność stawki, jeśli spojrzysz na to, co można wygrać dzięki dodatkowym funkcjom. W ten sposób możesz wyłożyć wypłatę w wysokości do 50 000 USD, ale będzie też wiele mniejszych funkcji, które pomogą Ci zarobić więcej pieniędzy na dłuższą metę.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER PLAYBOY GOLD

Łatwo dostrzec nową funkcję w grze Playboy Gold ma postać symbolu, który nazywa się Jumbo Block. Jak można się domyślić po imieniu, jest to olbrzymi symbol, który może zajmować wiele bębnów naraz. Wylądują na środkowych czterech szpulach, a jeśli pokażą ci w pełni widoczny symbol jumbo, wówczas można aktywować jedną z trzech dostępnych funkcji.

Jednym z potencjalnych wyników Jumbo Blocks będzie natychmiastowa nagroda pieniężna. Kolejną jest funkcja Mnożnik, która zwiększa Twoją wygraną. Na koniec masz Joker Rerounds, które sprawiają, że Jumbo Block rozszerza się z 4x6 na 4x10, tak, że cztery środkowe rolki są całkowicie zajęte. Następnie masz od 2 do 4 rerounds za darmo, a lepkie jokery mogą pojawić się na bębnach 1 lub 6.

Scatters Wheel uwalnia Bonus Wheel, który dostajesz w formie koła, z maksymalnie 100-krotnością stawki oferowanej jako wypłata przez niego. Wyzwolenie wolnych rund jest również możliwe dzięki tej grze premiowej, oferując 10 rund, jeśli jest to Twoja nagroda. Ostatnią możliwością jest uzyskanie paru towarzyszy zabaw, które doprowadzą cię do bonusu meczowego, z aż dziesięciokrotnymi mnożnikami oferowanymi za nagrody pieniężne.

motyw & DESIGN

Jest to gra o tematyce Playboya, więc możesz się domyślić, jakiego wyglądu możesz się spodziewać. Podczas gdy poprzedni automat Playboy otrzymał bardziej komputerowy wygląd, w Playboy Gold można zobaczyć rzeczywiste obrazy prawdziwych towarzyszy zabaw. Carly, Gia, Hiromi i Stephanie będą ci towarzyszyć, grając w tę grę, zarówno na bębnach, jak i obok nich. Oprócz czterech towarzyszy zabaw, inne symbole obejmują różne żetony Playboya i kombinezony kart. Rozmiar bębnów i ich liczba sprawią, że będzie wyglądał nieco dziwnie na standardowego sautomatu do gier , ale w środku jest mnóstwo elementów, które czynią go atrakcyjnym.

wniosek

Playboy Gold zaoferuje Ci wiele świetnych powodów, aby go sprawdzić, ze 100 różnymi liniami w grze i gotowymi do tworzenia kombinacji lub oferując jedną z wielu funkcji, które są tam zawarte.