Automat Diamond Empire

Microgaming ponownie wita nas klasycznym motywem wrzutowym, choć tym razem zmieszali styl Art Nouveau ze zwykłymi logo 7s i Bar, co czyni go ciekawym wydawnictwem przynajmniej z tego punktu widzenia. Jest jeszcze lepiej wyposażony, mimo że nie jest to coś, czego można oczekiwać od klasyka.

Diamond Empire pracuje z dużą liczbą linii, 15 jest dostępnych dla rzędów 3x3. Dostajesz kawały i multiplikatory, które łączą się, a także gry premiowe, w stylu fortuny. Rezultatem może być wygrana w wysokości 13 320$ z jego głównej funkcji, a nawet więcej, jeśli wylądujesz w wielu kombinacjach jednocześnie z jokerami.

ZAKŁADY I NAGRODY

Pójdziesz po 15 liniach i potencjalnych wygranych w każdej rundzie, a 15 monet będzie używane za każdym razem. Ustawiłeś zakład aż do 15 $, nawet 0,15 USD lub gdzieś pomiędzy. Co więcej, linia może dostać 1 $ za swój zakład.

Jest wiele do wygrania dzięki głównej funkcji bonusowej, Bonus Wheel. Ten daje aż do 888x łączną stawkę, co jest imponującą nagrodą dla większości automatów. W tym przypadku można go było przelać na 13 320 USD. Limit gry jest nawet wyższy, więc dzięki wystarczającej ilości wygrywających kombinacji na liniach możesz uzyskać jeszcze większe wypłaty.

funkcje automatu do gier DIAMOND EMPIRE

To będzie najnowszy automat do gier , który będzie dostępny na wszystkich urządzeniach i powinien być przyjemnym doświadczeniem, jeśli jesteś graczem, który zwykle wybiera prostsze sloty pod względem układu. Nie jest to jednak bardzo prosta funkcja automatów do gier, więc może się podobać nawet graczom, którzy normalnie ją ignorują.

Przede wszystkim masz funkcję, która nie jest tak rzadka w przypadku automatu z 3 bębnami, dziki z dołączonym mnożnikiem. Istnieją trzy potencjalne sytuacje, w których możesz użyć symbolu wieloznacznego. Po pierwsze, masz idealną sytuację, w której masz trzech żartownisiów na tej samej linii, co daje ci jackpot w ten sposób. Z jokerami pojawiającymi się na bębnach, z pewnością nie jest to możliwe, aby uzyskać wiele kombinacji podczas jednej rundy, a także ogromne wypłaty.

Innym sposobem na skorzystanie z Diamond Wild jest pojawienie się raz lub dwa razy na aktywnej linii. W pierwszym przypadku może podwoić wygraną, jeśli towarzyszy mu dwóch stałych bywalców. Jeśli są dwaj jokery, to otrzymujesz 4x zwykłą wypłatę z tego combo, która bierze trzeci pasujący symbol, z którego wygrywa.

Symbol koła premiowego jest potrzebny trzy razy, a jeśli masz go na widoku, uruchamia się gra premiowa. Jest to bardziej niezwykła funkcja, która zaokrągla koło z nagrodami. Za to koło możesz zarabiać aż do 888x całkowitej stawki.

MOTYW & DESIGN

Diamond Empire daje ci dobry zestaw dekoracji towarzyszący kilku klasycznym ikonom, które weszły do niego. Mimo, że na rolkach znajduje się logo 7 lub Bar, istnieją również diamenty i koła premii, a w większości projekt jest dobry. Art Nouveau jest używany w tle i zdecydowanie pomaga w atrakcyjności gry.

WNIOSEK

Spodziewaj się przyzwoitego automatu z 3 bębnami, ponieważ Diamond Empire oferuje wspaniałe funkcje i potencjalne duże wypłaty, pod warunkiem, że odrobinie szczęścia również trochę pomożemy.