Nowe Sloty Merkur Gaming 2018

Merkur Gaming to inwestor, który jest częścią znacznie większej grupy. Określają siebie jako międzynarodową markę rozwoju i sprzedaży niemieckiego konglomeratu o nazwie Gauselmann GmbH. Grupa, w której są obecni, zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie, w 40 krajach, a jej wartość przekracza 2,2 miliarda rocznie.  Merkur Gaming to niemiecka firma, która zastrzega sobie, że reprezentuje wartości tego kraju, jeśli chodzi o jakość produktów, które oferuje. Siedziba firmy znajduje się w Luebbecke w Niemczech. Warto zauważyć, że ich gry są oferowane za pośrednictwem spółki zależnej o nazwie Edict.

Dowiedz się wiecej

Oferta Merkur Gaming zawiera zarówno automaty naziemne, jak i automaty do gry w kasynach online. Z ponad 120 automatami do gry zaprojektowanymi do tej pory, Merkur jest ważną nazwą w branży, z jedną z większych kolekcji takich gier. Merkur jest również znany z tworzenia skrzynek do gier dla miejscowych kasyn, więc regularne zakłady gier mogą również oferować wiele tytułów oferowanych online. Jeśli chodzi o internetowe warianty swoich gier, powoli budują portfolio i widzę, że wydawane są przez nich nowe automaty do gier.

Historia

W tym czasie Merkur Gaming stworzył ponad Ponad 150, a ponad 120 z nich to automaty do gier, które zostały udostępnione online. W tym momencie nie ma zbyt wielu kasyn, które oferować będą automaty do gier, ale liczba ta rośnie każdego roku.

Kolekcja gier, które oferują, jest dostępna w różnych konfiguracjach. Widziałem oferowane przez nich tytuły, które mają 1, 3, 4, 5 lub 7 rolek. W przypadku linii wygrywających różnią się one również, od automatów, które mają tylko kilka linii, do innych, które oferują 40+.

Ci, którzy sprawdzają motywy oferowane w ich grach, w końcu znajdą coś interesującego dla siebie, ale być może trzeba będzie trochę się postarać, aby się tam dostać. Widziałem mnóstwo gier o klasycznych motywach, z 3 lub 5 rolkami (Max Slider, Multi Wild, Merkur Magnus 7, itp.), a także z tymi zainspirowanymi przez Starożytny Egipt (Lucky Faraoh), fantastykę (Phoenix and Dragon, Mystical Duma), piratów (Pirates Arrr Us) i innych. Przykłady bardziej nietypowych tytułów musiałyby zawierać sloty takie jak Pimp It Up (transport ciężarowy), Velvet Lounge lub Voodoo Shark.

Grafika

Inwestorzy, którzy są podzieleni między rynki naziemne i rynki online, zazwyczaj dostosowują gry z pierwszych, do wymagań tych ostatnich. Często skutkuje to automatami o mniej niż imponującej grafice, a często również nudnymi motywami. Z punktu widzenia grafiki nie umieszczałbym automatów Merkura obok tych, które pochodzą od programistów, którzy są bardzo dobrzy w tej dziedzinie, ale przynajmniej nie są wystarczająco dobrzy, abyście byli zmuszeni całkowicie je zignorować. Jeśli podobają Ci się funkcje, które oferują, są szanse, że będziesz się dobrze bawić, nawet jeśli znajdziesz slot, który nie wygląda doskonale. 

Funkcje

Oczywiście, jeśli chcesz jakąś ekscytującą grę, proponuję sprawdzić automaty z 5 rolkami oferowane przez Merkur, a nie te z 3 rolkami. Nawet prostsze gry mogą mieć coś interesującego do zaoferowania, a ja podałbym Voodoo Shark jako przykład 3-rolkowego automatu z funkcją Ponownej Wygranej. Większość ich gier będzie jednak o wiele mniej innowacyjna, oferując darmowe rundy, gry bonosuwe, scattersy lub jokery, tak jak zwykle.

Wypłaty

Cieszyłem się, widząc stosunkowo duże wypłaty oferowane w automatach Merkur, i mogę podać tutaj wiele przykładów. Możesz wygrać do 15 000 $ w Voodoo Shark, 100 000 $ w Vampires, 30 000 $ w Palace of Poseidon i tak dalej.

Patrząc na średni Zwrot z Gry, zauważyłem, że są również wysokie, a większość z nich jest na poziomie 96% lub wyższym, a wiele innych jest na wysokim poziomie 95%.