Automat Amazing Alchemist

Amazing Alchemist to jedna z gier, które są dostępne za pośrednictwem Leander Games a to automat, na którym twórca opowiedział historię opartą na magii i na alchemii średniowiecza. Gra wykorzystuje zwykły magiczny i magiczny design, który można zobaczyć w wielu dostępnych obecnie wersjach.

Jeśli chodzi o sposób, w jaki grasz, patrzysz na układ złożony z 5 szpul i 3 rzędów symboli, w sumie 30 aktywnych linii. Istnieje wiele funkcji, które można znaleźć w środku, a w rzeczywistości każda rolka ma swoją własną ofertę, a także strefę cech, która uruchamia ją w odpowiednich warunkach. Symbole Jokera, darmowe rundy, scattery i gry premiowe są wliczone w cenę. Mądra wypłata, możesz wygrać główną nagrodę w wysokości 10 000 $, a na dłuższą metę średnia cena RTP wyniesie 95%.

ZAKŁADY I NAGRODY

Możesz wybrać kwotę, która trafia do każdej aktywnej linii. Zwykle wybierasz nominał do monety, który waha się od 0,01$ do 10$. To sposób, w jaki można dostosować całkowity zakład, ponieważ 30 linii będzie stałym elementem. Masz szeroki zakres, z którym możesz pracować, a całkowita kwota wynosi od 0,30 do 300 USD.

Przechodząc do dostępnych wypłat, automat da ci 1000 monet, co przekłada się na 10 000$ gotówki. Nie byłoby problemu, gdyby RTP był na wysokim poziomie, ale nie jest, a otrzymasz średnio tylko 95%.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER AMAZING ALCHEMIST

Dostajesz pewne funkcje, które są unikalne w tym slocie, ale jest wiele rzeczy, które również są powszechne. Dziki byłby jednym z tych ostatnich, symbolem, który możesz mieć w dowolnej wygrywającej kombinacji, jeśli pozycja, na której się znajduje, jest właściwa. Płacą również wystarczająco dzięki swoim własnym kombinacjom, dając w ten sposób jackpot o wartości 1000 monet.

Jeśli scattersy, które Cię bardziej interesują, spróbuj znaleźć te na bębnach 1, 3 i 5 dla wyzwalaczy darmowych spinów, a na bębnach 2, 3 i 4 dla tych, które dają ci grę premiową.

Spell Book Free Spins dostarczy Ci 3 rundy, w których pojawi się Alchemik i zaoferuje Ci Księgę Zaklęć. Otwierając go, otrzymasz od niego pewien rodzaj funkcji darmowych spinów. Wszystkie opcje obejmują natychmiastowe nagrody, ale możesz także zdobyć jokerów, żartownisiów z multiplikatorami, jokerów i dzikich bębnów, dzikich bębnów i żartownisiów z mnożnikami lub wszystkich trzech jednocześnie.

Jeśli chodzi o Komnatę Alchemika, jest to gra premiowa i będzie wymagać wyboru spośród sześciu dostępnych składników. Twoje wybory określają wypłaty, które otrzymujesz.

Bardziej nietypową stroną gry jest to, że ma ona inną funkcję przypisaną do każdej rolki. Jest to funkcja Elemental Royals, która wyzwala, gdy odpowiedni symbol pojawia się w strefie cech szpuli. Karty do gry i dzika to te, które wyzwalają te dodatkowe funkcje, zwykle dodając dodatkowe jokery lub nagrody pieniężne.

MOTYW & DESIGN

Motyw Alchemika jest stary i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ chodzi o przekształcenie zwykłego metalu w złoto, co pasuje do podejścia do bogactwa branży automatów do gier. To przyzwoicie wyglądający automat, który ma dość standardową mieszankę kart do gry i symboli związanych z alchemią. industry’s approach to wealth.

WNIOSEK

Amazing Alchemist to dobry wybór, głównie ze względu na funkcje, które on implementuje, a nawet grafika może być dla niego dodatkowym atutem. Nie jestem jednak fanem 95% RTP.