Nowe Sloty Leander Games 2018

Amazing Alchemist
Amazing Alchemist
  • Wydanie: Mar 2018
  • Prod.: Leander Games
  • RTP: 95.00%
  • Ilość Bębnów: 5
  • Ilość Linii: 30
  • Wersja Mobilna:

Amazing Alchemist to jedna z gier, które są dostępne za pośrednictwem Leander Games a to automat, na którym twórca opowiedział historię opartą na magii i na alchemii średniowiecza. Gra wykorzystuje zwykły magiczny i magiczny design, który można zobaczyć w wielu dostępnych obecnie wersjach.

Data założenia Leander Games sięga tylko roku 2008, więc kończą swoją pierwszą dekadę istnienia. Firma ma siedzibę w Argentynie, w Buenos Aires i rozwija się w branży, podpisując umowy partnerskie i udostępniając ją coraz więcej graczom każdego roku. Choć ich początki zaczęły się w Ameryce Południowej, są teraz dostępni również w wielu kasynach europejskich lub amerykańskich.

Dowiedz się wiecej

Skupiają się na zawartości natychmiastowych rozgrywek, która wymaga jedynie użycia prostej przeglądarki do grania.Dzięki temu ich tytuły mogą zostać zintegrowane z istniejącymi stronami, co przyniesie miejsce w jednym miejscu dla wielu deweloperów. występują również w swojej kolekcji inne rodzaje gier w kasynie.

Platforma, którą oferują, nazywa się Remote Gaming Server. Oferowane na nim gry to gry stworzone przez Leander Games i inne, które pochodzą od stron trzecich. Wśród ich partnerów znajdziecie Bejig, który pozwala im na nagradzanie i osiąganie ich zawartości, co czyniło z nich jednego z najlepszych dostawców gier społecznościowych w 2013 r., i faktycznie, dostali za to nagrodę.

Oferowane przez nich gry pochodzą z różnych miejsc, co oznacza, że respektowane są różne jurysdykcje i że mają więcej niż jeden organ licencyjny, na który można odpowiedzieć. Ich gry są tłumaczone na ponad 30 języków, podczas gdy ich główna licencja na gry jest dostępna w Wielkiej Brytanii. Mają nawet audyty bezpieczeństwa wykonane zgodnie z normą ISO 27.001.

Historia

Firma została założona w 2008 roku w Buenos Aires - stolicy Argentyny. Z czasem stali się znani jako innowatorzy, zwłaszcza w dziedzinie gier społecznościowych, i otrzymali nagrodę za ich starania w 2013 r., to nagroda eGR. Otrzymali również różne nominacje do innych sektorów ich działalności, więc był to dla nich szczególnie dobry rok. Stworzyli wiele automatów do gier na przestrzeni lat, a ich jakość poprawia się w szybkim tempie.

Gry Hazardowe Leander Games

Możesz spodziewać się, że wiele automatów do gier będzie częścią ich kolekcji gier, ale zdecydowanie mają coś więcej. Patrząc na oferowane tytuły i kategorie, do których należą, znajdziesz także gry bingo, różne wersje pokera, ruletkę, blackjacka i videsloty.  Są to wszystkie gry hazardowe, które można znaleźć w kasynie, i tak naturalnie Leander Games stworzyło je tak, aby można je było udostępniać na platformie zaprojektowanej dla ich klientów. Większość ich katalogów wydaje się jednak opierać na automatach, co jest prawdą w większości platform kasynowych, ponieważ opcja zmiany motywów, funkcji i reguł w razie potrzeby ułatwia deweloperom wprowadzanie innowacji w ich przypadku. 

Zespół pracujący nad grami wydaje się bardzo doświadczony i utalentowany, a wśród nich są matematycy, graficy, programiści, kreatywni ludzie i muzycy. Widać to w wielu grach, które wydali na przestrzeni lat, ale szczególnie w nowszych grach, gdzie doganiają innych deweloperów pod względem jakości. Jak to często bywa, starsze tytuły wydają się dość przestarzałe, więc istnieje mieszanka w ich ofercie, nie możesz mieć tylko doskonałych slotów na liście.

Szczególnie interesującym rodzajem automatów do gier jest ten z Serii Reely. Ta obejmuje wiele innowacyjnych gier, często polegających na innych rodzajach hazardu jako źródła inspiracji. Oferowali w ten sposób gry należące do kategorii automatów hazardowych,  nazywają się Reely Bingo, Reely Roulette lub Reely Poker.

Będąc południowoamerykańską firmą, zrozumiałe jest, że oferowali również inspirowane latynowskie gry, więc jest to kategoria tematyczna, którą starają się ukryć. Przykładem mogą być takie gry jak Pampa Treasures czy Lucky Tango.

Patrząc na ich listę motywów, zauważyłem wiele innych przykładów ciekawych historii i pomysłów. Jeśli tego właśnie szukasz w grze, możesz sprawdzić tytuły takie jak Little Pigs Strike Back, Pablo Picasslot i Zombie Rush.

Mają nawet kilka markowych tytułów opartych na muzykach. Tutaj wydali Dolly i Megadeth.

Grafika

Jak już wcześniej wspomniałem, większość programistów, którzy pracują tam już od jakiegoś czasu, zazwyczaj bardzo się różnią. Zaczynają od grafiki, która nie jest najlepsza, nawet jeśli po raz pierwszy coś wyjdzie, więc 10 lat później te początkowe tytuły nie mają najlepszego wyglądu. Idąc parę lat do przodu, wszystko bardzo sie zmienia i to na lepsze. Ich nowe automaty można porównać do tych, które zostały uruchomione przez głównych inwestorów. Nadal polegają na kartach pokerowych bardziej niż powinni, ale nie dotyczy to tylko ich.

Funkcje

Leander Games zawierają zazwyczaj co najmniej dwie lub trzy funkcje dla gracza. Mogą to być gry bonusowe, darmowe rundy, zastępczy joker, prawie zwykłe połączenie, jakie oferuje teraz przyzwoity jednoręki bandyta. Dodatkowe funkcje są zwykle dostępne w darmowych rundach, co więcej, gry bonusowe mogą być ekscytujące. Myśle, że radzą sobie tam dość dobrze. 

Wypłaty 

Prawdopodobnie nie znajdziesz 10.000-krotnego jackpota w slocie Leander Games, ale nawet przy wygranych w wysokości 250x dla niektórych i 2,500x dla innych, w końcu przekonasz się, że nadal dobrze płacą na dłuższą metę.

W ich kolecji pojawiły się również progresywne jackpoty, a ich najnowsza gra nazywa się Trick or Treat. Jej główną nagrodą jest Celebration Jackpot.