Automat Stacks O Gold

Stacks O'Gold to gra, która będzie podążać za szczególnie znaną historią, przynajmniej dla gracza na automatach. Inspirują go krasnoludki, mali ubrani na zielono, którzy używają tęczy, aby zaznaczyć miejsca, w których ukryli złote garnki. Stworzenia te często polegają na tym, że stają się głównymi bohaterami irlandzkich automatów tematycznych, a to tworzenie iSoftBet jest po prostu najnowszą grą.

Być może próbując zaoferować coś bardziej wyjątkowego, Stacks O'Gold będzie miał 34 aktywne linie na 5 bębnach. Nie będziesz zachwycony najwyższymi wypłatami w wysokości 200 $, ale zapewniamy, że nadal masz długoterminowy RTP w wysokości 96,17%. Patrząc na funkcje gry, wśród nich znajdziesz losowe stosy Golden Jokera, lepkie ułożone kołowrotki jokera, darmowe rundy, scattery i zwykłe jokery.

ZAKŁADY I NAGRODY

Gry, które wymagają mniej monet niż linii, są bardziej doceniane przez graczy, mimo że RTP to taki, który ostatecznie mówi ci, jakie są twoje szanse na wygraną. Dostajesz 20 monet w tej grze, do wykorzystania w każdym zakładzie, który aktywuje 34 stałe linie. Wybór ich wartości jest jedyną opcją, którą opuściłeś i bierzesz ją od 0,01$ do 1$. Aby uzyskać pełen zakres zakładów Stacks O'Gold, patrzysz od 0,20$ do 20$, co jest bardzo dostępnym zasięgiem dla wszystkich graczy.

Powinieneś oczekiwać, że gra będzie tak dochodowa, jak każda inna, która została wydana właśnie teraz. Jego RTP w wysokości 96,17% mówi ci, co przeciętny gracz otrzyma na dłuższą metę, ale z nagrodami do 200$, możesz się spodziewać wielu mniejszych wygranych, aby się tam dostać.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER STACKS O'GOLD

Po pierwsze, jak każdy szanujący się automat, Stacks O'Gold będzie również wyposażony w symbol jokera, w tym przypadku przybierze formę Pot of Gold. Jokery te zastępują wszelkie inne typy symboli i jak zwykle istnieje jeden wyjątek w postaci scattersów.

Przechodząc do symbolu bonusu, ten ma logo gry, na obrazie stosów złotych monet. Lądując na 1., 3. i 5. bębnie, symbole będą obecne tylko w regularnych rundach. Otrzymasz 15 darmowych rund, jeśli masz trzy widoczne.

Darmowe rundy mają pewne zalety w stosunku do płatnych. Po pierwsze, możesz otrzymać od nich Złotych Jokerów, symboli, które pomogą Ci szybciej wypełnić garnki ze złotem. Podczas tych rund symbole jokerów są kolekcjonerskie, a gdy już będziesz mieć sześć, przekonasz się, że kołowrotek 1 zmienia się w lepkiego jokera, a ty dodatkowo masz 2 dodatkowe darmowe rundy. Zdobądź kolejnych 10 jokerów z bębnów 2 do 5, aby przekształcić bęben 3 w ten sam sposób. Potem, jeśli zbierzesz jeszcze 10 jokerów, otrzymasz 5 bębnów jako joker. Jeśli znajdziesz Golden Joker Pot, natychmiast jesteś przenoszony do następnego punktu kontrolnego z tymi jokerami.

Gdy rozpoczyna się każda runda, masz szansę na uruchomienie dla niej Golden Joker Stacks, przy czym jeden z rzędów 1, 3 lub 5 zostaje przekształcony.

MOTYW & DESIGN

To jest stary irlandzki motyw, więc nie spodziewaj się, że będziesz pod wrażeniem historii, która za tym stoi. Masz dom krasnoludka, wykopanego wewnątrz drzewa, a ty masz różne inne elementy, które są związane z Irlandczykami wszędzie indziej. Są to garnki ze złotem, monety, koniczynki, czapki, złote monety i złote podkowy jako symbole.

WNIOSEK

Stacks O'Gold może być dobrym wyborem dla kogoś, lubi irlandzkie tematyczne gry, z ponadprzeciętnym RTP.