Nowe Sloty IGT 2018

IGT można uznać za największego na świecie producenta automatów do gier, ze szczególnym naciskiem na rynek hazardowy. Dołożyli coś od siebie do branży i są jedną z wielkich nazw tej konkretnej niszy, ale ich siła wydaje się być gdzie indziej. Przez lata zdobyli wiele firm, co dało im więcej gier i dostęp do dodatkowych nisz branży hazardowej.

IGT pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a jego siedziba znajduje się w stolicy hazardu w Las Vegas. Ma również swoją siedzibę w San Francisco i ma biura w innych krajach na całym świecie, w tym w Chinach, Gibraltarze i Wielkiej Brytanii. Firma jest notowana na NYSE, używając symbolu IGT.

Czytaj więcej

Firma prowadzi oprogramowanie i RNG poprzez testy u niezależnych audytorów, szyfruje dane i wydaje się być ogólnie odpowiedzialna. Można je znaleźć w niektórych z najbardziej popularnych kasynach online, jak również w wiele z nich jest w trybie offline.

Historia

Firma IGT rozpoczęła działalność jako producent automatów do gry w kasynie. Została założona w 1975 roku. Jej założycielem był William S. Redd. Nazwa firmy oznacza International Game Technology. Firma weszła na giełdę w 1981 roku.

W 1984 roku nabyła swoją pierwszą firmę o nazwie Electronic Data Technologies. Wprowadzali innowacje od samego początku i byli jednymi z pierwszych, którzy używali komputerów do śledzenia danych gracza. W kolejnych latach wprowadzali innowacje i wprowadzili koncepcję gier, którą nazwano S-Slot. Rozpoczęli także grę Megabucks Slots z jackpotami o wartości 1 miliona dolarów, a także automar Player's Edge do wideo pokera.

W 1989 roku wydali swoje pierwsze automaty do gier ze specjalnymi motywami, a następnie wydano tytuły takie jak "Red, White & Blue" i "Double Diamonds". Zostali wpisani na listę NYSE w 1991 roku, tworząc IGT Europe, aby jej klienci z Europy kontynentalnej mogli uzyskać wsparcie. Stworzyli także swoją pierwszą maszynę pachisuro dla Japonii.

W związku z legalizacją przez Stany Zjednoczone gier typu riverboat, IGT zaczęło produkować coraz więcej automatów do gier, z 69 000 sztuk wyprodukowanych w 1993 r. I kolejnych 95 000 w przyszłym roku. Rozpoczęli ekspansję w innych krajach, tworząc biura w Argentynie i Południowej Afryce. Następnie przejęli Barcrest Gaming w Wielkiej Brytanii, a także Sodak Gaming. Automat do gier o numerze 1 000 000 powstał w 2000 roku. W ciągu następnych lat weszli na wiele rynków, w tym w Meksyku, Rosji, Makau i Kanadzie. W 2006 roku wydali nową serię, nazwaną MP, która okazała się bardzo popularna. Maszyna o numerze 2 000 000 została wykonana w 2010 roku, a w tym samym roku zdobyła nagrodę dla najlepszego twórcy automatów do gry. W 2012 roku kupili Double Down i dostali się do niszy społecznościowej.

Gry Hazardowe IGT

Ponieważ przyglądamy się tutaj głównie zawartości online, przede wszystkim podkreślam, że IGT oferuje ponad 100 automatów do gier. Są to wszystkie gry internetowe, które nie wymagają pobierania ani instalacji. Łatwo je zintegrować z kasynami, które mają wielu programistów i polegają na natychmiastowych grach.

IGT nie jest jednym sztucznym kucykiem, więc lista gier, które ma w swojej kolekcji, zawiera prawie wszystkie tytuły kasynowe, które można znaleźć, a nie tylko automaty. Istnieje  tam 8 gier Blackjack, 8 rodzajów ruletki, Bakarat, Craps, 17 wersji Video Poker i 3 z Keno.

Pod względem progresywnych jackpotów dostępne są trzy automaty do gry. Wszystkie oferują nagrodę Megajackpots. Gry, w których je znajdziesz to MegaJackpots Monopoly, MegaJackpots Cluedo i MegaJackpots Cleopatra.

IGT miesza swoje regularne motywy z markowymi, a ja uwielbiałem grać na automatach takich jak Władca Pierścieni, Transformers czy The Hangover, inspirowane przez niektóre z najpopularniejszych filmów ostatniej dekady. Mają sporo innych gier z podobnymi tematami, a markowe automaty wydają się być główną strategią dla IGT. Regularne tematyczne automaty obejmują Valhalla, Sakura Tree i Sevens Baby.

Grafika

To jedna strona IGT, w której często nie jestem w 100% zadowolony z wyniku. Projekty w automatach, które wystawiają, są dobre, ale nie są tak imponujące, jak te, których można się spodziewać grając w automaty od NetEnt albo Betsoft by wymienić tylko dwóch deweloperów, którzy wykonują szczególnie dobrą robotę na tym obszarze. Oczywiście niektóre automaty będą wyglądać lepiej niż inne, albo dlatego, że przyciągają więcej uwagi, albo dlatego, że są nowsze. Ponadto, wszystkie gry od IGT można bez problemu otworzyć, nie będą brzydkie, zwykle nie tak wspaniałe, jak niektóre z ich konkurentów.

Funkcje

Obszar, na którym jestem pod ogromnym wrażeniem IGT, to cechy, które zawierają w tworzonych przez siebie slotach. Wiele z ich gier rzeczywiście będzie oznaczać, że gracz wybierze jakiś awatar, a następnie awansuje na poziom i fabułę. Daje to graczowi bodziec do trzymania się jednej gry, ponieważ dostaną z niej więcej korzyści, im więcej w niej awansują. Zwykle masz tam również jokery, scattersy i darmowe rundy, ale również mnożnik i i gry bonusowe.

Wypłaty

Za wypłaty z automatów IGT, największe wydają się pochodzić z progresywnych jackpotów, choć są dostępne tylko w kilku z nich. Większość jackpotów będzie stała, a sporo będzie miało wielokrotności do 10 000x. Są też mniejsze, w zależności od tego, co jeszcze jest oferowane w środku, niektóre nawet tak niskie, jak 1000x.