Nowe Sloty Habanero 2018

Habanero Systems B.V. jest kompletną nazwą firmy twórcy gier hazardowych online, dającą swoim klientom w sumie ponad 70 automatów  o najwyższej jakości, wykorzystujących technologię HTML5, wspaniałą grafikę i przyjemne funkcje. Firma nie jest mała, ma biura w Europie, Azji i Afryce. Produkty, które oferują obracają się wokół platformy o nazwie Habanero + Play i wokół rozwiązań, które zostały zaprojektowane z myślą o klientach gier stacjonarnych. Gry oferowane w ich oprogramowaniu internetowym można zintegrować z istniejącymi platformami.

Czytaj więcej

Jeśli patrzysz na jakość gier, które są obecnie wydawane, jestem przekonany, że niektóre z najlepszych tytułów będą pochodzić od mniejszych programistów, takich jak Habanero - nie tak dobrze znanych, ale zdecydowanie dzielnie walczących o dostanie się na szczyt. Wybór automatów, które udostępnili, jakość animacji 3D oraz optymalizacja pod kątem telefonów komórkowych i tabletów zapewnia, że mają szansę w walce z większymi firmami.

Wśród rzeczy, na które należy zwrócić uwagę w ofercie Habanero, jest tłumaczenie, wykonane na wiele języków europejskich i azjatyckich. Dlatego jeśli jesteś z Europy możesz liczyć na to, że ich gry zostaną przetłumaczone na język niemiecki, holenderski, hiszpański, włoski, portugalski lub francuski,  lub też język koreański, chiński, wietnamski, japońskim, indonezyjski czy tajski, jeśli pochodzisz z Azji. Oczywiście opcja angielska jest zawsze dostępna, nawet jeśli język twojego kraju nie jest jeszcze obsługiwany.

Historia

Pomimo dużej liczby gier, które już stworzyli, system Habanero został założony zaledwie kilka lat temu, a przyjęty dopiero od 2012 roku. Biura są rozmieszczone w czterech różnych lokalizacjach, będąc prawdziwie globalnym systemem operacyjnym, z pracownikami zatrudnionymi w Johannesburgu (RPA), Manili (Filipiny), Kijowie (Ukraina) i Sofii (Bułgaria). W ten sposób starają się być bliżej dwóch największych rynków bukmacherskich na świecie, takich jak Azja i Europa. Jakość automatów do gier, które udało im się utrzymać, jest niesamowita, gdy weźmie się pod uwagę tak dużą liczbę tytułów, nad którymi pracowali.

Gry Habanero

Większość gier oferowanych w Habanero charakteryzuje się nowoczesnym układem, co oznacza, że obejmują one 5 bębnów w swojej konstrukcji, z liczbą linii różniących się od jednego tytułu do drugiego. Gry są zaprojektowane w technologii HTML5, co oznacza, że są dostępne za pośrednictwem różnych platform, od komputerów stacjonarnych, tabletów, smartfonów lub produktów Apple. W tej chwili przez Habanero, do gry zostało wydanych 77 automatów. Nie oferują żadnego innego rodzaju gier kasynowych, więc skupiają się tylko na jednorękich bandytach.

Wszystkie automaty do gry Habanero mają dołączone progresywne jackpoty, które mogą mieć wartości od kilkuset dolarów, do tysięcy lub nawet więcej. Są one oferowane losowo, nie za pomocą symboli gry, a każdy może je zdobyć na zakończenie spinu.

Tematy gier, które wypuszczą, będą różnorodne. Są bardziej ambitni w stosunku do niektórych z nich, podczas gdy inne otrzymują obrazy, które były już częścią różnych starszych automatów. Spójrz tylko na gry takie jak Bombs Away, Fire Rooster czy Bird of Thunder, a przekonasz się, że nawet jeśli poruszają temat, który został już wypróbowany przez innych, wciąż jest to interesujące. Jedne z mniej porywających opcji to motywy takie jak Egyptian Dreams czy Gold Rush.

Grafika

Grafika związana z automatami do gry Habanero jest często wspaniała, co jest imponujące, ponieważ deweloper ma tendencję do publikowania nowych tytułów w małych odstepach czasu. Jeśli potrzebujesz dobrego przykładu, powinno wystarczyć, byś zagrał w grę taką jak 12 Zodiacs, znakomity automat do gier z symbolami tematycznymi na bębnach. Inne bardzo dobre przykłady gier, które wyglądają równie dobrze, jak te obecnie dostępne na rynku to Bombs Away, Cash Reef czy Jugglenaut.

Symbole, które mogą być atutem automatu, są tak samo dobrej jakości jak otaczająca grafika. Firma nie zawsze polega na tematycznych symbolach do swoich gier z często pojawiającymi się Kartami Królewskimi, ale przynajmniej są one zaprojektowane tak, aby być spójne z resztą designu.

Cechy

Większość funkcji używanych w automatach do gry Habanero będzie przewidywalna, lecz nie są one podstawowe,  dzięki temu przez większość czasu dostarczają ciekawych efektów. Na przykład możesz otrzymać symbole wieloznaczne, które są ułożone w stosy lub takie, stosują mnożniki, scattery, dobrze płacące, lub darmowe obroty, które również zwielokrotniają wygraną. Ogólnie rzecz biorąc, nie oferują one unikatowych funkcji, chociaż wyjątkiem będą tu automaty takie jak Cake Valley.

Wypłaty

Automaty z Habanero będą miały progresywne jackpoty do rozdania, wszystkie dzielące te same nagrody, które nie mają żadnych nadzwyczajnych nazw (Grand, Major, Minor, itp.). Nie wydają się one szczególnie opłacalne, więc raczej się dzięki nim specjalnie nie wzbogacisz.

Jeśli chodzi o regularne wypłaty, często korzystają z obecności mnożników. Większość z tych automatów zapłaci w zakresie od 500 do 1250x, zanim jakiekolwiek multiplikatory będą w ogóle miały szansę się pojawić. Oczywiście istnieją wyjątki zarówno powyżej, jak i poniżej tego zakresu, przy czym Jugglenaut jest jednym z nich, płacąc 4000x za dobrą kombinację.