Nowe Sloty Big Time Gaming 2018

Big Time Gaming to firma oferująca parędziesiąt maszyn, które umiejscowione są w największych obecnie dostępnych dla graczy kasynach online, a to jednak wiele mówi o tej małej firmie. Ma ona siedzibę w Australii, w Sydney, a jej licencje na gry są przyznawane w różnych jurysdykcjach, w tym w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Alderney. Treści, które oferują, są tłumaczone na 20 języków, w tym głównie zachodnio europejskie, a także chiński, japoński i rosyjski.

Czytaj więcej

Nie uznawaj tej firmy za mniej ważną, tylko dlatego, że nie ma jeszcze wydanych wielu gier. Jej liderzy pracują w tej branży od wielu lat i wiedzą, jak przenieść firmę na wyższy poziom.

Historia

Historia Big Time Gaming rozpoczęła się w 2011 roku, wraz z założeniem firmy. Od tego czasu udało im się stworzyć ponad 20 automatów do gier, więc zdecydowanie nie spieszą się, projektując gry o wysokiej jakości, szczególnie pod względem funkcji. Firma ma doświadczony zespół zarządzający z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Na przykład, CEO pracował w przeszłości w Openbet i w 1996 roku rozpoczął pracę jako założyciel NT Media. Firma co kilka miesięcy publikuje nowe gry i zaczęła wprowadzać ulepszenia z każdym wydanym produktem.

Gry Big Time Gaming

Big Time Gaming oferuje obecnie zaledwie 23 automaty do gier, a także kilka gier stołowych. Automaty do gry obejmują kilka reaktorów, a także zwykłe wideo sloty. Mają tendencję do tworzenia innowacyjnych gier, co bardzo mi się w nich podoba. Jak już wspomniałem, gry są tłumaczone, a ludzie którzy mówią jednym z 20 oferowanych języków, będą mogli z nich w pełni skorzystać.

Wśród gier, które były popularne, dwie z nich mają charakter retro i nazywają się Golden Goals i Lucky Streak. Mają też kilka bardziej standardowych automatów, wśród których zapadające w pamięć są takie tytuły jak Dragon Born, Starquest, Viking Quest lub White Rabbit.

Motyw, który zazwyczaj wybierają do swoich gier, rzadko będzie zbaczał poza standardową listę, z której korzystają też inni deweloperzy. Czy oglądamy grę o Alicji w Krainie Czarów (White Rabbit), wikingach (Viking Quest), Las Vegas (Vegas Dreams), Egipcie (Królowa Riches) czy strasznych historiach (Haunted House), zazwyczaj dostajesz tematy, które nie są wybitnie unikalne dla branży. Jeśli był taki, który mógłbym oznaczyć jako nieco bardziej wyjątkowy w ich kolekcji, prawdopodobnie byłby to Starquest (akcja oparta na kosmosie lecz z żeńską bohaterką).

Myślę, że jedną z rzeczy, którą ludzie lubią w grach Big Time Gaming jest to, że zawiera wiele innowacji. Wiele z nich używa świetnych sposobów, które zmieniają liczbę, duże mnożniki, 6 bębnów lub symbole, ponad innymi możliwymi funkcjami.

Grafika

O ile uważam, że funkcje są największą zaletą automatów do gier BTG, to niestety muszę stwierdzić, że grafika jest najgorsza. Pomijając kwestię powielanych motywów, które nie przynoszą nic nowego na tym zatłoczonym rynku, grafika ma zazwyczaj niską jakość, często opierając się na wielu kartach królewskich lub na kamieniach szlachetnych (np. działający w taki sposób Starquest co jest przykre, ponieważ jest tam kilka symboli dobrej jakości). Sprawa pogarsza się tylko w automatach, w których używa się bębnów ze zmienną liczbą symboli, ponieważ gra nie ma właściwych proporcji. Ostatecznie to zarówno wybór symboli, jak i sposób, w jaki je projektują, sprawia że ich automaty należą do grupy mniej atrakcyjnych wizualnie. Na szczęście nadrabiają to za pomocą funkcji, więc można znaleźć tam coś, co zainteresuje gracza.

Cechy

Przechodząc do najbardziej ekscytującej części opisu automatów Big Time Gaming, sprawdźmy ich funkcje. To tutaj naprawdę błyszczą i zazwyczaj można to zobaczyć zaraz po załadowaniu się slotu. Niezależnie od tego, czy jest to gra retro jak Golden Goals, slot typu reaktor jak Rocky Reactors, czy 6 bębnowy behemot z setkami tysięcy sposobów, zawsze mają coś wyjątkowego do zaoferowania.

Jako przykład podaję ich najnowszy automat do gry White Rabbit. Ta gra posiada 5 bębnów, ale mają też inne, które oferują 6 bębnów (Starquest). Układ tych gier często zawiera zmienną liczbę symboli dla każdej kolumny. Możesz mieć 2 symbole w danej rundzie i 7 symboli podczas następnej. W darmowych spinach White Rabbit możesz zdobyć nawet 12 symboli na rolkę. Przy tak wielu symbolach, możesz mieć aż 248 832 sposoby na wygraną, aby stworzyć kombinacje podczas gry.

Feature Drop to opcja, która pozwala kupować funkcje, uruchamiając je w zamian za gotówkę, a to kolejny wariant wprowadzony w White Rabbit. Dzikie symbole, symbole scatery, darmowe spiny itd. wszystkie są używane w większości automatów do gier, które oferują.

Kolejną ulubioną opcją jest Wild Multiplier, która jest dostępna w niektórych grach. Mnożniki te różnią się wielkością, czasem dochodzą do 3x a czasem do 5x. Najlepsze jest to, że się wzajemnie rozmnażają, a więc dzięki dwóm dzikim bębnom, które mają 5-krotne mnożniki, wypłata ich kombinacji jest równa 25-krotności zwykłej wartości.

Wypłaty

Tabela wypłat w grach często opiera się na mnożnikach zastosowanych do całkowitego zakładu i zazwyczaj nie są one bardzo wysokie. White Rabbit zapłaci 25x zakład, a Starquest - 15x. Wymyślają te ogromne mnożniki, o których wspomniałem wcześniej lub też inne dodatkowe funkcje, praktycznie bez końca. Mają nawet kilka progresywnych jackpotów.

Jeśli chodzi o RTP, w kolekcji znajduje się kilka klejnotów, automatów o wypłatach 96-97% (White Rabbit, Viking Quest, Feathered Frenzy, Queen of Riches itp.), ale mają też kilka tytułów, które płacą mniej, więc sugeruję abyś trzymał się z daleka od gier takich jak Haunted House (91,9%) lub Lucky Streak (93%).