Automat Tigers Claw

Tiger's Claw trafia na rynek przez jednego z najbardziej uznanych deweloperów automatów do gier, BetSoft Gaming. Firma ma długą historię tworzenia wspaniałych automatów i mam nadzieję, że to właśnie zobaczymy w tym mistycznym tytule, który wydaje nam się, że przenosi nas do Himalajów i pokazuje nam niektóre lokalne legendy. Naturalnie Biały Tygrys znajduje się w centrum tej szczególnej historii.

W przypadku Tiger's Claw, szukasz 5-bębnowego tytułu, z zmiennymi bębnami, które mają od 3 do 5 symboli i łącznie 720 sposobów na wygraną. Jego najlepsze wygrane nie wydają się przekraczać 12 500 $ za najlepsze 5 symboli, ale na dłuższą metę będzie to 95,16% RTP, co dokładnie pokazuje, ile gracze mogą oczekiwać. Wśród jego cech należy spodziewać się symbolu jokera, wielu darmowych rund i scatterów Szamana.

ZAKŁADY I NAGRODY

Kiedy patrzysz na grę ze sposobami na wygraną, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie użyjesz tylu monet, ile jest możliwych kombinacji. Dostajesz tylko 50 linii, na które możesz wydać pieniądze, z których każdy otrzymuje od 1 do 5 monet, zgodnie z wybranym poziomem zakładu. Nazwa monety jest również wybierana przez graczy i wynosi najwyżej 1 USD. Mając na uwadze te liczby, możesz obliczyć całkowity zakres zakładów od 0,50 do 250 USD.

Przechodząc do nagród, które są możliwe w środku, jest jedna, która pochodzi z rozproszenia, a która wypłaca 50 razy zakład z powrotem do ciebie. Ta jest warta 12 500 USD i ma duży wkład w średnią RTP 95.16%, która jest wykorzystywana w Tiger's Claw.

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER TIGER’S CLAW

The Himalaya Mountains znajdują się w centrum gry i widzisz je także w jednym z głównych symboli. Joker pojawi się na 2., 3. i 4. bębnie i będzie zastępował stałych bywalców.

Szaman jest jednym z dwóch scatterów, a jego jedyną rolą w grze wydaje się być czynnik uruchamiający 50-krotny zakład, o którym wspomniałem wcześniej. Jest to najlepiej płatny symbol automatu, ale jako rozrzut nie jest imponujący, ponieważ musi pojawiać się na ciągłych szpulach, co czyni go symbolem w tym automacie.

Bardzo popularna w automatach do gry, darmowe rundy występują w dużych liczbach w Tiger's Claw. Możesz wylądować do 96 rund podczas jednej rundy, plus nagrodę. Z każdego zestawu 5 symboli tego typu dostajesz 8 darmowych rund, a do 96 można przyznać w ten sposób za jednym razem. Powtarzając tę funkcję, możesz mieć aż 240 darmowych rund.

MOTYW & DESIGN

BetSoft ma tu dobry temat, który obraca się wokół szamanów, białych tygrysów i duchowości ludzi żyjących obok Himalajów. Slot został zaprojektowany, aby pokazać majestatyczne piękno tych gór, więc to, co widzisz w tle w większości. Z jednej strony są góry, az drugiej namiot, w którym najwyraźniej mieszka szaman.

Patrząc na symbole, które można podziwiać, pazur tygrysa jest jednym z bardziej niezwykłych, a także zdjęcia szamana, gór, białych tygrysów, orłów, ceremonialnych masek, złotych posągów bożków, bębnów, kamieni z rysunkami na nich i kilkoma kryształami.

WNIOSEK

Tiger's Claw nie jest tak dobry, jak niektóre z bardziej kinowych tytułów, które BetSoft wydał w przeszłości, ale jest to przyzwoita gra. Ostatecznie nazwałbym to jednym z ich bardziej przeciętnych wydawnictw.