Automat The Golden Owl of Athena

Złota Sowa Ateny jest jednym z Betsoft sloty, gra, w której mamy motyw, który zainspirowany mitologii Starożytnej Grecji, i sowa, która towarzyszyła Atena, bogini, która reprezentowała mądrość. Tam będzie 10 aktywnych linii, obecnych na 5 bębnach w Złotej Sowy Ateny, i jak grasz, możesz uzyskać wygrane $562,500 od jednej rundzie. Wśród jego cech jest Sowa jak dziki i rozproszony, plus darmowe spiny, które mają losowe znaki specjalne.

ZAKŁADY I NAGRODY

Zakłady nie będzie się różnić, ponieważ gra ma tylko 10 linii i ograniczone wartości monet dla Ciebie do wyboru. Najnowsza idzie od $0.01 $1, Więc ogólny zakres stawek tego gniazda będzie wynosić $0,10 $10.

Patrząc na wypłaty, które sugerowały, najbardziej ciekawa część o nich jest to, że Betsoft wspomina, że wygrane w wysokości $ 562,500 są w stanie w jednym plecach, co było dość imponujące nagrody, biorąc pod uwagę stawki, które są dozwolone w tej grze. Co do RTP, który został ogłoszony dla gniazda, wynosi zaledwie 95,05%, to trochę rozczarowujące

FUNKCJE AUTOMATU DO GIER The Golden Owl of Athena

Nie mają bardzo długą listę funkcji, ale niektóre, i wszystkie one opierają się na symbol Sowa. To i twój dziki symbol, i twój symbol scatter, dlatego w zależności od sytuacji może być substytutem, który pomoże ci tworzyć jeszcze jedną zwycięską kombinację, czy to może być wyzwalacz dla darmowych spinów.

Aby uzyskać dostęp do funkcji darmowych obrotów, gra wymaga, że masz 3, 4 lub 5 Sowy w dowolnej pozycji w grze. Ponieważ wydają się być rozproszone, jedynym wymogiem jest to, aby mieć odpowiednią ilość znaków. Znaki te zapewni państwu dostęp do 8, 12 lub 20 darmowych obrotów, w zależności od tego, ile ich było wokół.

Po tym, jak osiągnął obroty, gra będzie wybrać jeden przypadkowy znak, który będzie wyjątkowy dla ich czasu trwania. Jeśli masz wystarczająco dużo symbole specjalne, aby pojawić, będą się rozwijać i wziąć na siebie całą kolumnę, oferując dobre bonusy.

MOTYW & DESIGN

Gra, która jest inspirowana przez starożytnych greków nie do końca coś nowego i ekscytującego, ale to gniazdo ma swoje własne rzeczy, aby go zaznaczyć. Po pierwsze, koncentruje się na sowie Ateny, bogini mądrości. Nawet nie pamiętam, aby u Ateny miał swój automat, więc sowa - jeszcze bardziej niezwykły wybór.

Wykresy reprezentują pogląd, że grecy, jak wiadomo, w odniesieniu do budynków i obiektów. Znaki pokazują nam Sowa jako główny symbol funkcja, i wtedy mamy Atena, świątynia, drzewo, hełm żołnierza, miecz, Amfora, i cztery karty do gry.

Myślę, że docenisz wygląd gry, Betsoft wykonał tutaj dobrą robotę. Są one znane jeszcze lepiej wyglądającymi automatami, choć prawdziwy filmowy doświadczenie, tak, że w Złoty sowie Ateny czuje się jak osiedlili się i wrócili na poziom przeciętnego programisty slotów.

WNIOSEK

Jest kilka ciekawych rzeczy o Złotej Sowy Ateny, zwłaszcza jego ogromne potencjalne wypłaty i jego temat. Nie jestem pod wrażeniem jego RTP lub jego rozprzestrzeniania funkcji.