Nowe Sloty BetSoft 2018

The Golden Owl of Athena
The Golden Owl of Athena
 • Wydanie: Jun 2018
 • Prod.: BetSoft
 • RTP: 95,05%
 • Ilość Bębnów: 5
 • Ilość Linii: 10
 • Wersja Mobilna:

Złota Sowa Ateny jest jednym z Betsoft sloty, gra, w której mamy motyw, który zainspirowany mitologii Starożytnej Grecji, i sowa, która towarzyszyła Atena, bogini, która reprezentowała mądrość. Tam będzie 10 aktywnych linii, obecnych na 5 bębnach w Złotej Sowy Ateny, i jak grasz, możesz uzyskać wygrane $562,500 od jednej rundzie. Wśród jego cech jest Sowa jak dziki i rozproszony, plus darmowe spiny, które mają losowe znaki specjalne.

Tigers Claw
Tigers Claw
 • Wydanie: Mar 2018
 • Prod.: BetSoft
 • RTP: 5
 • Ilość Bębnów: 720
 • Ilość Linii: ---
 • Wersja Mobilna:

Tiger's Claw trafia na rynek przez jednego z najbardziej uznanych deweloperów automatów do gier, BetSoft Gaming. Firma ma długą historię tworzenia wspaniałych automatów i mam nadzieję, że to właśnie zobaczymy w tym mistycznym tytule, który wydaje nam się, że przenosi nas do Himalajów i pokazuje nam niektóre lokalne legendy. Naturalnie Biały Tygrys znajduje się w centrum tej szczególnej historii.

BetSoft to deweloper, specjalizujący się w tworzeniu wysokiej jakości tytułów 3D, które posiadają całe historie wraz z interesującymi postaciami. Niektóre z ich gier mogą być starsze, ale ich najnowsze tytuły widziane obecnie w kasynach internetowych są najwyższej jakości. Do tej pory wydano ponad 110 automatów do gry, z ponad 150 wydanych gier hazardowych i wciąż dodają nowe do swojej kolekcji. Ich seria Slot3 jest dostępna zarówno na komputerach jak i telefonach, ale są też takie kolekcje jak Poker3 i inne tytuły typowo dla kasyn. Skupiają się głównie na automatach do gier, aczkolwiek nie zaniedbują innych opcji stale się rozwijając.

Czytaj więcej

Ich gry są dostępne w wielu kasynach internetowych BetSoft, jednych z największych nazw w branży, które zdecydowały się na współpracę z nimi ze względu na wrażenia kinowe na ich automatach.

Historia

Rok założenia BetSoft to 1999. Natomiast zaczynają być naprawdę znani i szanowani dopiero od 2005 roku, kiedy to wprowadzili swoją kolekcję automatów do gry Slot3. Te gry kinowe 3D zmieniły całą firmę, a do tego wciąż tworzyli towarzyszące im tytuły w innych kategoriach o równie wysokiej jakości.

Betsoft podpisał umowę z NYX i Bet365 jesienią 2010 roku, a kilka lat później otrzymali oni certyfikat od Alderney's Gaming Control Commission. W 2012 roku byli finalistami w kategorii Best Online Product na ICE. Również w 2012 roku około 30 ich najlepszych tytułów stało się dostępnych w kasynie Bovada, co oznacza, że gracze ze Stanów Zjednoczonych mają już dostęp do ich produktów.

Gry BetSoft

Grafika to jest właśnie ta część, w której BetSoft naprawdę błyszczy pod względem jakości gier, które zapewniają kasynom. Seria Slot3, wraz z tytułami Poker3 i wieloma innymi grami hazardowymi, są zaprojektowane w najwyższej jakości. Ich automaty do gier są naprawdę interesujące, opowiadając jedne z najlepszych historii z dostępnych na dany moment gier.

Mają oni wiele gier o niższej jakości, lecz są to tytuły wydane przed serią Slot3. Gry takie jak Three Wishes, Super Joker czy Treasure Room są przykładami automatów, które wciąż są dostępne, ale od dawna nie reprezentują jakości ich pracy. Zamiast tego wypróbuj wspaniałe gry, takie jak The Angler, The Slotfather lub The Tipsy Tourist, jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda ich typowy nowy automat.

Do automatów zaprojektowanych przez BetSoft wybrano zarówno popularne, jak i unikalne motywy. Często spotykany to ten, który można znaleźć w automatach takich jak Under The Sea, Viking's Age lub True Sheriff. Te, które mają bardziej interesujące założenia to The Curious Machine, The Exterminator czy Ned i His Friends.

Grafika

Jest to jeden z obszarów, w którym BetSoft wydaje się być doskonały we wszystkich grach, które wydaje na rynek. Jak już wspomniałem, niektóre gry, które wciąż znajdują się w ich kolekcji, nie będą imponujące, ale mają już 10 lat lub więcej. Już dawno przenieśli się do grafik 3D, więc teraz zawsze można oczekiwać, że zobaczymy animowane postacie tuż obok bębnów i grafiki w tle i dopiero wtedy dostrzeżemy, jak wiele pracy w nie włożono. Symbole pokazane na bębnach BetSoft wydają się równie dobrze zrobione. Można zauważyć animacje pojawiające się po każdym uruchomieniu wygranej.

W tej chwili jest kilka firm, które są w stanie konkurować z BetSoft pod względem jakości projektu. Umieściłbym w tej kategorii NetEnt, ale nawet oni nie oferują pełnych historii 3D, ta jak to od zawsze było w przypadku BetSoft. Nie powiem, że wszystkie tytuły z serii Slot3 są świetne, ale nawet w słabszych tytułach, takich jak More Gold Diggin, widać, że włożyli w nie dużo pracy.

Cechy

Jeśli wypróbujesz starsze automaty, możesz znaleźć takie, z podstawowymi funkcjami, oczywiście w zależności od tego na co trafisz. Out of this World jest jednym z takich przykładów gry, w której dostępne są tylko scattery i bonusowe rundy. Z drugiej strony, jeśli wybierzesz gry Slot3, możesz spodziewać się wysokiej klasy produktu. W niektórych możesz otrzymać mnożniki do 15x wraz z eksplodującymi symbolami, darmowymi spinami, scatterami lub wildsami. Czasami dostępne funkcje są wyjątkowe i dają wiele radości, podczas gdy w innych przypadkach znajdziemy tylko zwykłe wildsy lub darmowe spiny, ale rzadko będą one zapewniać samo minimum. Zwykle używają jakiejś funkcji lub mnożnika, aby urozmaicić akcję.

Wypłaty

Pod względem wypłat, nie będą one ogromne, często w zakresie od 500x do 2.500x lecz są sposoby aby to poprawić. Niezależnie od tego, czy otrzymasz mnożnik do 15x podczas darmowych spinów, czy za pomocą eksplodujących symboli, lub innych o podobnej wartości z wildsów, BetSoft wydaje się lubić używać tego typu funkcje, aby gra była ekscytująca. Wolą cię uszczęśliwić mnożnikiem poprawiającym wypłatę, zamiast bezpośrednio sprezentować ci jackpota.

Wiemy, jakiego rodzaju teoretycznego RTP możemy się spodziewać po praktycznie wszystkich automatach, które oferuje BetSoft. Te należące do kolekcji Slot3 są ogólnie lepsze, często z odsetkami od 95% do 96%. Są nawet gry, które płacą lepiej, świetnym przykładem jest At The Copa, który oferuje RTP 97,42% lub Safari Sam, który ma go na poziomie 97,50%.