Nowe Sloty Barcrest 2017 - 2018

Barcrest to jedno z studiów komputerowych, które zostało objęte patronatem Scientific Games wraz z nazwiskami takimi jak Bally, Williams czy Shuffle Master. To szczególne studio gier cieszy się teraz dużym uznaniem graczy, którzy wypróbowali ich gry na maszynach naziemnych, ale dokonano również przejścia na rynek online, gdzie można znaleźć dziesiątki automatów, które można wypróbować w wielu kasynach. 

Dowiedz się wiecej

Jest to starsza firma, której historia sięga 50 lat wcześniej, mianowicie powstała w 1968 roku. Przenoszą niektóre z najbardziej udanych tytułów offline do wersji online, a jak się okazuje, grafika zwykle pozostaje taka sama, co nie jest plusem. Barcrest to jednak firma, która przez lata bardzo się rozwinęła i zasługuje na uznanie. Obecnie wydaje się, że ponad 45 automatów do gier zostało wydanych online.

Historia

Historia Barcrest rozpoczyna się w 1968 roku, więc firma ma już ponad 50 lat. W przeszłości odniosła mnóstwo sukcesów, szczególnie w latach 70. i 90., kiedy to byli największymi dostawcami gier dla kasyn i pubów z Wielkiej Brytanii. Stworzyli bardzo popularne gry za swoich czasów, a także wiele innowacji. Jedną z wprowadzonych przez nich innowacji były premie typu breakout, wraz z rundami podobnymi do gier planszowych, które pozwoliły graczowi zgromadzić dodatkowe nagrody. Chcieli zastąpić wiele automatów z trzema rolkami do nowoczesnych 5-rolkowych gier, co było potrzebne w tym czasie w Wielkiej Brytanii.

Do dzisiaj wprowadzają innowacje, a ich gry oferują opcję grania wyższymi rolkami, w których przechodzisz przez mniejszą liczbę obrotów, ale przy większych kosztach, co zapewnia także większe wypłaty i dodatkowe funkcje. Kolejna nazywa się "Spróbuj ponownie - darmowa runda'', możesz jej użyć ze swoją funkcją, jeśli wygrane nie były po Twojej myśli. 

Firma została ostatecznie wykupiona przez IGT w 1998 r., a następnie w 2011 r. Scientific Games sprzedała ją za 50 milionów dolarów, gdzie są teraz obecne jako spółka zależna. Firma może nie być niezależna lub tak duża jak kiedyś, ale nadal istnieje po pół wieku, a marka nadal się rozwija.

Gry Hazardowe Barcrest 

Jeśli chodzi o ich gry, do użytku zostało zaprojektowanych ponad 45 automatów hazardowych  w kasynach online, , większość z nich jest została przeniesiona z maszyn naziemnych. Niektóre z najbardziej rozpoznawalnych tytułów w ich portfolio to Ooh Aah Dracula, Monty's Millions i Rainbow Riches. 

Jako, że wiele gier zostało przeniesionych z maszyn naziemnych, automaty, które znajdziesz w internetowej kolekcji Barcrest, mają te same tematy, z których wiele nie jest zbyt interesujących. Dlatego można tam znaleźć mnóstwo slotów z motywem owocowym, z klejnotami, z kamieniami szlachetnymi, z kobrelkami, ocanem lub dzikimi zwierzętami. Wśród ciekawszych tematów, które widziałem, co oznacza, że były dość wyjątkowe lub przynajmniej rzadkie, wspomniałbym o automatach hazardowych, takich jak Wipeout, Sheik Yer Money lub Merry Money. Mają nawet kilka markowych gier, które są oparte na marce Monopoly.

Grafika

Jeśli chodzi o grafikę, powiedziałbym, że jest to obszar, w można wiele poprawić. Barcrest nie wyróżnia się, jeśli chodzi o projektowanie automatów do gier, które mogą stanąć ramię w ramię z najlepszymi, które są obecnie wydawane. Problem może polegać po prostu na tym, że zmieniają gry z automatów naziemnych do gier online, zamiast tworzyć je od zera. Trochę lepiej im poszło z grą taką jak np. Ooh Aah Dracula, ale większość ich gier nie jest atrakcyjna. Te automaty można bez problemu otworzyć i mają do zaoferowania inne rzeczy, ale, jak powiedziałem, nie będą konkurencyjne w stosunku do współczesnych automatów do gier pod względem graficznym.

Funkcje

Cechy slotów oferowanych przez Barcrest będą na ogół interesujące i sprawią, że będzniesz w nie grać, ale po raz kolejny nie powinieneś spodziewać się wielu filmików lub dekoracji w grach bonusowych. Dostajesz zwykłe symbole jokera, darmowe rundy, gry bonusowe i scattersy, wszystkie typowe główne funkcje, jakie oferują automaty do gier. Dodatkowo masz również opcję High Roller w niektórych grach, co jest dużym plusem, jeśli chcesz postawić na nią dodatkowe zakłady.

Wypłaty

Typowy slot od Barcrest może zaoferować graczowi 500-krotną nagrodę, więc nie jest to firma, która powala na nogi z jackpotami. Możesz uzyskać dobry przeciętny RTP na ogół za pomocą opcji Big Bet, która zapewni dodatkowe funkcje w zamian za większy zakład, w którym kupisz kilka obrotów. RTP będzie znacznie niższy w przypadku zwykłych obrotów, a zazwyczaj gra rozróżnia nagrody w zależności od tego, czy używasz małego, czy dużego zakładu.