Nowe Sloty Aristoctat 2018

Aristocrat Leisure Limited to deweloper z Australii, który produkuje gry od ponad sześciu dekad. Przez cały ten czas byli twórcami gier dla kasyn stacjonarnych, choć z czasem zmienili swoje tytuły również w produkty online. Byli notowani na giełdzie w Australii dłużej niż większość firm internetowych. Mają teraz ponad 3000 pracowników na całym świecie, są obecni w 90 krajach, a ich gry są oferowane w 240 jurysdykcjach.

Czytaj więcej

Jest to ogromna firma, ale jeśli spojrzysz tylko na jej zasięg online, może nie być to tak widoczne na pierwszy rzut oka. Mimo to, jeśli weźmiemy pod uwagę rynek stacjonarny, jest to druga co do wielkości firma produkująca maszyny hazardowe lub pokery.

Aristocrat ma własne rozwiązanie dla kasyn stacjonarnych, które chcą tworzyć swoje witryny internetowe - platformę o nazwie nLive. Ponad 50 kasyn online włączyło ich do swojej oferty i wykorzystało ich platformę lub po prostu zintegrowało ich gry z innymi.

Historia

Historia Aristocrat rozpoczęła się w 1953 r., kiedy to firma została założona przez Len Ainsworth, pod pełną nazwą Aristocrat Leisure Limited. W tym roku stworzyli swoją pierwszą maszynę do gier i od tego wszystko się zaczęło. Wprowadzili linię Clubmaster w 1956 roku, maszynę, która miała scattersy i wieloliniowość. Dwa lata później stworzyli pierwszą na świecie maszynę do gry w pokera, która miała kartę wyników i w pełni oświetlone bębny. W następnym dziesięcioleciu rozszerzyli swoją działalność na kontynent europejski, choć w samym Las Vegas radzili sobie bardzo dobrze.

Wraz z nadejściem epoki cyfrowej lat 70 Aristocrat zdołali utrzymać się na czele tworząc pierwszy automat do gier wideo. Byli także tymi, którzy uruchomili pierwszy automat z 5 bębnami. Ich wielką grą wydaną w 1979 roku był Wild West.

W latach 80 Aristocrat otworzył swoje biura w Londynie, stworzył szereg automatów o nazwie Microstar, a także uruchomił firmę o nazwie Aristocrat Australia Systems, która była odpowiedzialna za Casino Management Systems.

W latach 90 Aristocrat został przekształcony w spółkę notowaną na giełdzie, ale była to także dekada, kiedy uruchomiono popularny system MK Gaming, a następnie Hyperlink Gaming System. Otworzyli biura w nowych krajach takich jak Peru, Południowej Afryce czy Kolumbii.

W 2000 roku uzyskali licencję na Las Vegas, dokonali kilku przejęć, a także stworzyli joint venture z japońską firmą Sammy Corp. Rozpoczęli także ekspansję w Chinach, począwszy od 2005 roku.

Rozwijają się po dziś dzień, dokonując zakupów, publikując dużą liczbę nowych gier i pracując nad zwiększeniem ich obecności w Internecie.

Gry Aristoctat

Jak już wyżej przeczytaliście, Aristocrat ma długą i wybitną historię na rynku kasyn stacjonarnch, jako twórca automatów dla zakładów gier. Zaczęli od elektronicznych automatów i przez ostatnie 60 lat wiele z nich zostało wprowadzonych na rynek. Oprócz automatów do gier stworzyli także skomputeryzowane gry stołowe, połączone gry jackpot i gry karciane.

Są szczególnie rozpoznawalni w systemie Hyperlink, który jest opatentowany jako połączony jackpot. Przez cały czas jednak patrzyli w przyszłość i kontynuowali ekspansję, także na inne platformy. W tej chwili odkryjesz, że ich gry są dostępne nie tylko na wszystkich mobilnych platformach firmy Apple, ale i oferują regularne gry online. Wiele z ich gier stacjonarnych jest dostępnych internetowo.

Grafika

Wiele z ich gier internetowych zapożycza swoją grafikę od ich stacjonarnych odpowiedników, co nie zawsze jest korzystne. Możesz zobaczyć potencjał w ich grach, szczególnie tych nowszych, ponieważ zazwyczaj oferują one wysokiej jakości symbole tematyczne. Minusem jest to, że używają również zwykłych logo pokera, które są kopiowane z jednej gry do drugiej w dokładnie tej samej formie. Jeśli chcesz przykład gry, która byłaby wspaniała pominąwszy te ikony, po prostu zagraj w Werewolf Wild.

Cechy

W wypadku funkcji Aristocrat opiera się na wielu opcjach, więc możesz liczyć na scattersy, wildsy lub darmowe spiny. W niektórych przypadkach ulepszają te funkcje, więc możesz dostać bonusową rundę, mnożnik lub inną umiejętność, aby uczynić grę bardziej przyjemną. Ogólnie rzecz biorąc nie polegają tylko i wyłącznie na prostych grach i wolą dać ci coś, co sprawi ci przyjemność.

Wypłaty

Wypłaty w ich grach będą się znacznie różnić, ale zazwyczaj rozdają nagrody w wysokości co najmniej 1000x. W niektórych przypadkach dostaniesz wiele funkcji, aby nadrobić niskie nagrody, podczas gdy w innych grach będziesz miał mnożniki przechodzące przez wildsy lub darmowe spiny.